Moc prezentów od zajączka
co koszyczek trzyma w rączkach
Wielu wrażeń, mokrej głowy
w poniedziałek dyngusowy.
Życzę jaja święconego
i wszystkiego najlepszego!
:buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi:
Z okazji Wielkiej Nocy
- miłości mocy.
Jajka smacznego,
tyłeczka mokrego.
Smacznej babeczki,
dwa litry wódeczki.
Słodkiego baranka,
imprezy do ranka.
:buzi: :buzi: :buzi: :buzi: :buzi:
Mówi zając do baranka,
jaka piękna ta pisanka,
wtem z jajeczka wyszła kurka,
nastroszyła swoje piórka,
Teraz biega, głośno krzyczy,
że WESOŁYCH ŚWIĄT CI ŻYCZY!
Mówi zając do baranka,
jaka piękna ta pisanka,
wtem z jajeczka wyszła kurka,
nastroszyła swoje piórka,
Teraz biega, głośno krzyczy,
że WESOŁYCH ŚWIĄT CI ŻYCZY!
Mówi zając do baranka,
jaka piękna ta pisanka,
wtem z jajeczka wyszła kurka,
nastroszyła swoje piórka,
Teraz biega, głośno krzyczy,
że WESOŁYCH ŚWIĄT CI ŻYCZY!
Mówi zając do baranka,
jaka piękna ta pisanka,
wtem z jajeczka wyszła kurka,
nastroszyła swoje piórka,
Teraz biega, głośno krzyczy,
że WESOŁYCH ŚWIĄT CI ŻYCZY!
:buzi: :buzi:
Z okazji świąt Wielkiej Nocy życzę Ci:
uśmiechów bez liku przy wielkanocnym stoliku.
Przyjaciół wielu, dużo w portfelu,
dyngusa mokrego i czasu radosnego,
a przede wszystkim prawdziwych i uczciwych przyjaciół, szczęścia w miłości i spełnienia marzeń!
Moc prezentów od zajączka
co koszyczek trzyma w rączkach
Wielu wrażeń, mokrej głowy
w poniedziałek dyngusowy.
Życzę jaja święconego
i wszystkiego najlepszego!
Pijanych króliczków
zagrychy w koszyczku
w Dyngusa zalania
nie tylko ubrania
jaj kolorowych,
świąt ciepłych, pogodnych
i zdrowych,
życzy Karolina & Koki
Mówi zając do baranka,
jaka piękna ta pisanka,
wtem z jajeczka wyszła kurka,
nastroszyła swoje piórka,
Teraz biega, głośno krzyczy,
że WESOŁYCH ŚWIĄT CI ŻYCZY!
[url]http://images48.fotosik.pl/101/fc861e40f2521dd0med.jpg[/url] jaka ona jest śliczniutka:loveu::loveu::loveu::loveu:
[url]http://images47.fotosik.pl/101/cc63f827b9939c07med.jpg[/url] złapie cię:razz:
:loveu::loveu::loveu:[url]http://images49.fotosik.pl/101/e207a6201570a498med.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu:
[url]http://i39.tinypic.com/k18bd.jpg[/url] Koki się w nim zakochała:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
[url]http://i42.tinypic.com/es24hj.jpg[/url] przystojniaczek:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: