[quote name='Asia & Ginger']
Poza tym godna polecenia jest też podobno odroża Preventic (działa 6 miesięcy).[/QUOTE]
Ja właśnie kupiłam tą obroże Preventic i naprawde sobie chwale ale na opakowaniu pisze że działa 4 miesiące;)
Hej Paulinko i Majeczko;);)
[url]http://lh5.ggpht.com/_M57Fqbzg_OA/Sd-WHjsHpSI/AAAAAAAABtA/A9RGTE0mehs/s640/Obraz%20065.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu::loveu:
[url]http://lh3.ggpht.com/_M57Fqbzg_OA/Sd-Vg2PoPPI/AAAAAAAABqc/XGFTdxFelbA/s640/Obraz%20079.jpg[/url] Majeczka już nie ma puszku szczenięcego;)
[url]http://lh3.ggpht.com/_M57Fqbzg_OA/Sd-VNYniLII/AAAAAAAABtw/TzXVvFGlUTg/s512/Obraz%20068.jpg[/url] identyczną ma pozycje do spania jak moja Koki:lol:
[url]http://lh3.ggpht.com/_M57Fqbzg_OA/Sd-WLPpXOyI/AAAAAAAABtQ/vX3S6eza09s/s640/Obraz%20049.jpg[/url] kto śmiał mnie obudzić:diabloti:
[url]http://lh4.ggpht.com/_M57Fqbzg_OA/Sd-VJAPUE2I/AAAAAAAABow/LGPfqp2v4Jw/s640/Obraz%20050.jpg[/url] królowa na tronie;)
Pozdrawiam:buzi:
[url=http://wielkanocnie.pl/k,S2Fyb2xpbmF8MQ==]Wielkanocnie.pl - wyślij znajomym życzenia Wielkanocne w formie videokartki![/url]
wesołych świąt!!
[url]http://i40.tinypic.com/300yvsp.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
Super filmik a Fiodorek jak zawsze piękny:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
Wszystkie foty cudne aż nie wiem którą zacytować:cool3::cool3::cool3:
ale i tak jakąś zacytuje:)
[url]http://i39.tinypic.com/ru17h5.jpg[/url] cudeńko:loveu:
[url]http://i43.tinypic.com/35kpz6e.jpg[/url] córunia mamusi:cool3:
[url]http://i39.tinypic.com/15i11ft.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu:
Hej:buzi:
Mówi zając do baranka,
jaka piękna ta pisanka,
wtem z jajeczka wyszła kurka,
nastroszyła swoje piórka,
Teraz biega, głośno krzyczy,
że WESOŁYCH ŚWIĄT CI ŻYCZY!
:buzi: