[quote name='Kaya93']A dziś jedziemy z Mają do weta :roll: bo ma już 4 kleszcza ja nie wiem co sie dzieje :shake: co wyciągniemy to znów :shake: musi pani dać nam coś mocniejszego na te gady, i pazurki jedziemy obciąć bo sie lekko zapuściły :diabloti:
No a w ogóle mi jakoś idze :evil_lol: jestem przy 32/120 pytaniu :eviltong: i jeszcze musze sie jakiś modlitw nauczyć, ja nie wiem po co to komu :roll:[/QUOTE]
Paulina to ja polecam obroże [B]Preventic[/B], moja Koki nie ma rzadnego kleszcza a chodzimy po lesie, polu, i biega po dworze i nie ma kleszczy:multi::multi: