Jump to content
Dogomania

majuska

Members
  • Posts

    14680
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by majuska

  1. może by co stworzyc nowego dla Elviska, o tym, że lubi zabawy piłeczka, że bardzo potrzebuje swojego przewodnika, jest chętny do nauki i łasy na pochwały, jest bardzo dumny z siebie i zadowolony jak sie go za coś pochwali, no i kurcze zdjęć potrzebujemy, Elvis wypiekniał, zaokrąglił się, jest kawał pieknego "gada"..ja jestem tylko zwykle rano, sama, a to ciężko bardzo się zdjęcia robi, zwłaszcza jeszcze temu głuptakowi :D
  2. :D :D :D strasznie lubię tu zaglądać :D
  3. O jesteś, ja się właśnie za PW zabierałam, to jest w Brzózie Królewskiej, więc kawałeczek, czy dasz jakos radę?
  4. Sterylka we wtorek, Pani czeka, tylko jeszcze baster i lusi musze tam podesłać, myslę, że w tym tygodniu to się wydarzy, Majka ma i tak jeszcze 10 dni po sterylce do zdjęcia szwów, tak więc spoko
  5. Można laba oglaszać , bo podobno od ponad miesiąca sie błąkał po Zgłobniu , tak więc jakby miał go kto szukać to juz pewnie by pytał tu i ówdzie....
  6. Omawiałam, może być wyciachany i pójść potem z kołnierzem do kontenera, nie musi do Jadwini, ona będzie miała teraz młyn bo wekend majowy
  7. [quote name='weronika1']Masz rację Beciu nie znajdzie takiej osoby ale szukam kogos kto by przynajmniej nie zniszczył Jego cięzkiej pracy. Jeszcze jedno , jak bardzo musiał kochać to miejsce , prosił aby nabrać ziemi ze schroniska[/QUOTE] Weroniko, a żadna z dziewczyn, które tam pracowały, nie myślą o zastąpieniu Artura, p. Bogusia, p. Ania???
  8. WOW, tylko troszkę mniejszy od Paćki :D Heniu witaj !!! Gratulacje dla rodziców!!!! wracajcie do nas szybciutko z wieściami i fotkami!!!!!
  9. Puściłam go wczoraj razem z Majką, no bo se myślę, no niemożliwe, żeby sie na nia rzucił, z Majką wszystkie psy w komitywie są. No i sie nie rzucił, nawet chwile razem połobuzowali, ale po jakis 15 minutach tak ją zaczął molestować, że uciekała do budy, miała go dość, tak więc pozostawienie ich razem na wybiegu na cały dzień nie wchodzi w rachubę, a szkoda, bo wtedy można by było na drugim zostawic Terrego z Wilmą np. Chyba poważnie trzebaby rozważyć kwestię wycięcia mu jajek, może sie troche ogarnie, bo na razie jest zbyt nieogarnięty ...
  10. Mudżin "szaleje" na FB, widziałam, że już go udostępniało dużo różnych profili prozwierzęcych, chociaż przecież on u nas dopiero kilka dni, wypadałoby poczekać te dwa tygodnie, czy czasem ktoś go nie szuka....wygląda jakby raczej nie mieszkał w domu, tylko na ogrodzie, ma jakby przykurzoną trochę sierśc i jakieś takie przetarcia w okolicach noska...może wypadałoby go zainstalowac na jakiejś kanapie, pod którą będzie rozścielony czerwony dywan:cool3: Nie wiem co on ma w sobie, ale pół Gokomu przychodzi do niego pozaglądać i ludzie sie pod siatką zatrzymuja jadąc samochodami, wszyscy go podziwiają, prawdziwa gwiazda:lol:
  11. Ja jestem, nabieram już powietrza....He-niek, He-niek !!!!
  12. [quote name='Agula99'] A nasz labek, to jest takie cudne cielątko, taki misiu kochaniutki!!! majuska nazywa go jakiś mudźin, Magda coś na A....sory ja nie ogarniam tych waszych nazw, a ja sobie go wołam Bambo....taki jak murzynek :eviltong:[/QUOTE] Agula , Magda woła na niego Słonik:cool3:
  13. He, he, wreszcie się wybiega, małe ADHD :D Super wieści!!!!
  14. Z ciekawości tam zajrzałam o co chodzi z ta alergią no i ...wypatrzyłam nowe skarby dla Paćki :D ...nie no, ale alergia jest i sie pogłębia:shake: Andzike, ta kuchnia ma być moja, tzn. chodzi o to, że ja jestem zamotana jak nie wiem co , po prostu mi daj znac jak sie bazarek będzie kończył ;)
  15. :D :D :D takiego słodkiego Bugisia to rzeczywiście jeszcze nie widzieliśmy :D...kurczę, już sama nie wiem komu wierzyć :D
  16. Artur, będę Cie zawsze wspominać z wielkim szacunkiem, nie wiem kto dźwignie to wszystko tak jak Ty to robiłeś, mam tylko nadzieje, że nadal, już z góry, będziesz otaczał swoja opieką wszystkie potrzebujące zwierzaki.... Wyrazy współczucia dla rodziny i wszystkich bliskich Artura....:-(
  17. Bugi cudny ten twój portret, a jak to sie stało, że w takiej wielkiej "kobiecie" sie zabujałeś, nie lepiej było sobie dobrac coś w swoich gabarytach ??:cool3::evil_lol:
  18. [QUOTE]Hejka, pozdrowienia od Shakey'aJuż dwa miesiące mam swój domekJest super, jestem oczkiem w głowie całej rodziny.Dzieki wrodzonemu wdziekowi czaruje wszytskich.Odzywa sie tez moja mysliwska natura, uwielbiam moje kolezanki sarenkioczywiscie nigdy ich nie moge dogonic,ale ile mam frajdyPrzytyłem 3 kg i przybrałem masy mięsniowejPozdrawiam,zyczę duzo rodzin chetnych na takie szczęscie jak ja[/QUOTE] [IMG]http://img41.imageshack.us/img41/1957/03032013154.jpg[/IMG] [IMG]http://img20.imageshack.us/img20/9595/10042013162.jpg[/IMG] [IMG]http://img826.imageshack.us/img826/7012/11042013165.jpg[/IMG] [IMG]http://img203.imageshack.us/img203/8485/12042013169.jpg[/IMG] [IMG]http://img822.imageshack.us/img822/125/28032013157.jpg[/IMG]
  19. Nowy Labek . Może być Mudżin?? ( tak mi do niego pasuje :D ) ma jakieś 2 - 3 lata, bardzo kochany, łagodniutki i potulny, bardzo towarzyski i nienachalny, jednym słowem słodki :) Jest dosyc spory, taki masywny, ale przystojniak :) może komuś zwiał, bo nie jest jakis bardzo zaniedbany..sama nie wiem, może na razie powrzucajmy go tu i ówdzie, że jest u nas.. [IMG]http://img689.imageshack.us/img689/7811/dscf3308b.jpg[/IMG] [IMG]http://img825.imageshack.us/img825/2658/dscf3314tb.jpg[/IMG] [IMG]http://img607.imageshack.us/img607/5451/dscf3315f.jpg[/IMG] [IMG]http://img856.imageshack.us/img856/3769/dscf3316dx.jpg[/IMG] [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/7339/dscf3318v.jpg[/IMG]
  20. [quote name='figa33']ale naprawdę taki smutny się zrobił , czy ma tu chwilkę przerwy ?:cool3:[/QUOTE] chyba chwila przerwy jednak..dzis szalał z Majką i Kają jak zwykle :D
  21. U nas to tak wygląda: [URL]http://www.boguchwala.pl/[/URL] po prawej na dole jest zakładka: pomóżmy bezdomnym zwierzętom, jak w to klikniesz to jest przekierowanie do stronki Guni :)
  22. Dobrze, że nie wkleili foty zjedzonych drzwi:eviltong:
  23. Głodomory z Boguchwały dostały stówkę , dziękujemy:loveu: Andzike zdaje mi się, że pasowałoby Ci się dokocić :D moja Paćka najbardziej uwielbia miącholić mięciutkie kocie futerko, a wiesz, że dla lepszego rozwoju dziecka potrzebna jest różnorodność, bodźców, faktur itp. :D
  24. [quote name='figa33']ale o przeniesienie muszę napisać do moda ?[/QUOTE] nie, oni sami przenoszą tylko tytuł zmieniasz :)
×
×
  • Create New...