Pies jest cudny, naprawdę serce na jego widok staje....On nie może tam zostać sam, nie zasługuje na to. To niewyobrażalne okrucieństwo zrobić coś takiego żywej istocie, czy można jeszcze przekonać Wędkarza , że nie wszyscy ludzie są źli??? Po spojrzeniu w te orzechowe ( orzechowskie ) oczy nie można spokojnie zasnąć.... w tych oczach jest tak dużo smutku, cierpienia, zawodu... za co????