Ale ktoby pomyślał , taki cichutki spokojny Lisek......:evil_lol:
Matyśka jest chyba trochę za ognista dla niego, nie? Chociaż, przeciwności się przyciągają;)
Ja myślę , że ona teraz waży ok. 10 kg bo jak pewnie zauważyłaś zabiedzona i wychudzona jest niunia, ale teraz to na pewno na schroniskowym a mam nadzieję, że wkrótce na domkowym żarełku waga pójdzie do góry.
Kurcze jakbym nie miała takiego zazwierzęconego mieszkanka to bym ja wzięła na tymczasik i zrobiła z niej miss osiedla albo i miss dogomanii;)
Domy śpieszyć się bo sunia jest cudna i przesympatyczna !!!!
Pikunio cudny, nowa Pańcia się zakocha od razu, nie przejmujcie się łupieżem, Poldi też miał po pierwszej kąpieli i już wszystko ok, to chyba, rzeczywiście chodzi o to , że one długo nie kąpane i potem to tak wygląda.
Aniu nie wiem czy aż 17 kilo Froteczka może ważyć?? Poldi bysior waży 15, no chyba, że ją podpasiemy:lol: Ale jest boska!! Dobrze, że już wstaje, ja już ją widzę jak hasamy po orzechowskich polach i jak wychodzi na zawsze do swojego domku wymarzonego...
[quote name='karolciasz28']Bida:-( ciężko będzie z adopcją. Jak bym mogła wzięła bym go, ale co mama zacznie zrzędzić że psa do bloku:shake:[/quote]
Karolcia, ja mam 2 psy w bloku ( że nie wspomnę co się dzieje u Neczki;) ) i nie widzę, żeby były nieszczęśliwe, może przekonasz jakoś mamę??;) Goran jest taki malutki, że w każdym mieszkanku się zmieści. To chyba nie chodzi o miejsce gdzie mieszka pies tylko o miłość...
Tam na tej kanapce to było pewnie jeszcze słychać pochrapywanko, no ale co się dziwić , po takim dniu .... Ciumki Luciorku, dla Ciebie i Pikunia:kiss_2::kiss_2::kiss_2:
Ciociu Beciu strasznie Ci zazdroszczę, to takie kochane dziubalki. Ja nie wiem jak Ty się z nimi rozstaniesz, oni mają coś takiego w sobie.... taki mały magnesik:loveu: Domki będą mieć z nich straszną radochę, a mi już tylko pozostaje popatrzeć na fotki i tęsknić:-(
A oto sadkowa Matyśka z ekipą :
[IMG]http://images39.fotosik.pl/115/377e3fec92e09a93.jpg[/IMG]
[IMG]http://images39.fotosik.pl/115/3d5629e8ac13d0ff.jpg[/IMG]
[IMG]http://images46.fotosik.pl/119/8a0e7dc36c949f6b.jpg[/IMG]
[IMG]http://images48.fotosik.pl/119/90778a85f9717eadmed.jpg[/IMG]
Jesteśmy ! a tu króciutka relacja:
pożegnanie z P. Bogusią
[IMG]http://images38.fotosik.pl/115/78aa75c3a689b87f.jpg[/IMG]
już u mnie - szukamy amciu...
[IMG]http://images49.fotosik.pl/119/e3382dc5608a1529.jpg[/IMG]
I czekamy na ciocię Becię ( z Leopoldem w tle )
[IMG]http://images47.fotosik.pl/119/be773b297daa9a66.jpg[/IMG]
[IMG]http://images39.fotosik.pl/115/a6cf4307f855ebbb.jpg[/IMG]
[IMG]http://images45.fotosik.pl/119/a245774002800ab2med.jpg[/IMG]