Ludzie kochani, dajmy se siana !!!! Uważam powołując się na swoje doświadczenie życiowe ( a prawie 4 dychy na karku mam ) , że w każdym sporze zarówno jedna jak i druga strona ma jakieś swoje racje, nie ma ludzi idealnych, czarnych i białych, Neczka zapewne nie robi wszystkiego po to, żeby wzbudzać kontrowersje, robić wszystkim na złość i na przekór, chociaż może to tak wyglądać wg niektórych. Nie chcę stawać w tym sporze po żadnej stronie, co najwyżej po stronie psów, ale uważam , że nie można Neczki wkładać do szufladki z napisem Wujek Samo Zło !!!