Erazm, nie mogę Ci wysłać widomości:roll:. Dziękujemy bardzo za troskę, finansowo dajemy radę, skoro na 3 futrzaki mnie stać to i Leo się załapie, z leków tylko Luminal bierze, to ok. 12 zł na miesiąc, a karma tez nie taka znowu droga. Tak na prawdę to Poldziu tylko fajnego domku potrzebuje i to najlepiej z ogródkiem do dreptania ( z tymi drinkami z parasolką parę stron wcześniej to nas poniosło..:evil_lol: ) Pozdrawiamy wszystkich !!!!!