Jump to content
Dogomania

majuska

Members
  • Posts

    14680
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by majuska

  1. No pięknie , cudne dziewczęta :)
  2. E, to Paćka przy dobrych wiatrach i z godzinę poleży :)
  3. Oj ciotki, ciotki, dajecie czadu z tymi labkami, super robota:loveu:, Nuri szczęścia na nowej drodze życia!!!!!!
  4. Gapko dziekujemy Ci serdecznie, że w nawale swoich zajęć wygospodarowałas czas na tę wizytę:Rose: Jednak fachowe oko to jest to, mamy pełną jasność i spokojne sumienie. Trudno, szkoda, smutno....co zrobić, czekamy dalej, może z tego nowego pakietu Karolci naszej kochanej ktoś sensowny sie odezwie:roll: Karolciu spóźnione ale najszczersze życzenia, spełnienia wszystkich marzeń, dużo sukcesów w szkole i dużo radości poza nią. Buziaki!!!!:loveu::loveu:
  5. Maja to tylko sie tam wysypia, ale świetnie sobie wypełnia czas na macie Sruba, póki co nie udało mi się tego uchwycić ;)
  6. Droga ekipo wspierająca Budryska...siedzicie dzisiaj i kciuki trzymacie, ok????;)
  7. he, he..Nelka oczywiście w tyle planu, z lekkim foszkiem :)
  8. No cóż ...współczuję kąpania stada z brzucholkiem...może jakiś mini żuraw do łazienki trzeba zamówić dla Gjalpona:cool3: Bożeee...Balbina jest straszna:mad::mad:
  9. On taki nie do końca ONek;), ale chudziutki jest, musimy go odkarmić..skąd ta cholerna gorączka, kurczę, ale mi żal biedaka:-( Florentynko, tekst, tzn. jego treść to Ty już sama będziesz najlepiej wiedzieć jak stworzyć, zdajemy sie na Ciebie ;) Natomiast jeżeli chodzi o jego długość to trzebaby tak "wycyrklować" żeby nie był za krótki, ale też nie zniechęcał do przeczytania swoja długością, bo ludzie to lenie ;) Z moich sugestii to tyle..chyba, że Wy jeszcze jakieś macie to dawać.. :)
  10. Zapewne zastanawiacie się czy te wszystkie bajery, znaczy się zabawki dla dzieci kupowac czy nie..no cóż...wg mnie zakup maty edukacyjnej to zakup niezbędny: [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/7572/dscf9109s.jpg[/IMG] niekoniecznie dla dziecka ;)
  11. Bello zdrowiej szybko, nie martw swojej pańci:roll: Takie cóś znalazłam: [url]http://dziecko24.pl/artykul/583/2/Pojawienie-sie-dziecka-w-domu-gdzie-jest-pies/1[/url] Podeślij Andzike tym bucom od Nelsona;) ..taki prosty temat spaprali:shake:
  12. O łaaał! Wczoraj nie widziałam tego wpisu, bo dogo wysiadło, no ładnie, ładnie, trzymajmy sie jednak tej opcji, że to dla nas i przede wszystkim dla naszych psiaków bardzo dobrze ;) :) Jakie foty robili?? Jakiś fajny tekst, żeby napisali, zachęcając do adopcji przede wszystkim... I to nasz Karolcia ich nasłała?:-o:evil_lol:
  13. Olaboga jakie "sępy":evil_lol: Fajnie, że u obu łobuziaków dobrze wszystko :)
  14. Jak widzieliśmy drące się "bachory" ( np. na wakacjach popijając w spokoju w knajpie browary, a obok szamocząca się rodzina z rozdartym bachorem ) to sie go pytałam, czy chce takie..no i mówił, że tak:shake:
  15. U nas nocne występy w toku, dziś było od 3 do 5:shake:..kuźwa stary mówił, że grzeczne zrobi....a ja uwierzyłam:shake::shake: byłam dziś na RTG krzyża i stawów biodrowych, bo boli wszystko jak cholera, SKS:shake:..zobaczymy czy mi tam coś wynajdą...a Wy brzuchatki jak się czujecie? Nic nie narzekacie:razz::lol: Flor patrz na co się natknęłam: [url]http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/wegetarianizm-zostal-uznany-za-chorob******chiczna[/url] brak słów:shake:
  16. [B]Wieści dobre[/B] [B]Sucharek oraz Kizia-mizia mają domki [/B]:multi:..i to nawet jeden wspólny domek chyba ;) Tym razem zadziałała piękna galeria na stronce naszej Guni:loveu::multi: [IMG]http://img820.imageshack.us/img820/574/dscf8889p.jpg[/IMG] [IMG]http://img196.imageshack.us/img196/5941/dscf8897j.jpg[/IMG] wieści gorsze.... - w gabincie nowa dostawa bezdomnych kociaków, tak więc postaram się wybrać na jakąś sesję i poprosimy znowu ciocię Gunię o reklamę naszych kocurów na jej stronce ( zresztą cioci Guni to my nie musimy wcale prosić:loveu: ) - w przytulisku nowy pies - ON wyjatkowo duży- ale podobno fajny, łagodny i młody, dużych wolnych bud brak:shake:
  17. No ślicznie wygląda, nie gadaj nic:loveu::lol: uszka maszynką jeszcze bym jej na 1,5 mm pojechała:diabloti:
  18. Co jest kurna z tymi garażami? :???:do mnie tez takie "modele" dzwonią, nie wiem czy dobrze mi się wydaje, ale garaż to chyba się ma na samochód:cool3::shake:
  19. Pokaż tu jej fotę, bo ja nie mogę znaleźć na FB, zgłupłam jakoś od tego karmienia czy co:shake:
  20. Dobrze byłoby miec jakieś jej lepsze zdjęcia..nic tam Beciu nie pyknęłaś ostanio??
  21. nie wiem czy Wam też ale mi się trochę tytuł nie zgadza:eviltong: wiedziałam że tak będzie:evil_lol:
  22. Jak widać są dzieci które Kajunia lubi :)
  23. he, he, wszyscy na zdjęciach normalnie widoczni, tylko Strzepan rozmazany, żywe sreberko:diabloti:
×
×
  • Create New...