-
Posts
14680 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by majuska
-
No pięknie , cudne dziewczęta :)
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
E, to Paćka przy dobrych wiatrach i z godzinę poleży :) -
NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!
majuska replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
Oj ciotki, ciotki, dajecie czadu z tymi labkami, super robota:loveu:, Nuri szczęścia na nowej drodze życia!!!!!! -
Lucyfer - czarny mix-labradora z trasy poznańskiej znów szuka domu...
majuska replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
:cunao::laola::cunao: -
Gapko dziekujemy Ci serdecznie, że w nawale swoich zajęć wygospodarowałas czas na tę wizytę:Rose: Jednak fachowe oko to jest to, mamy pełną jasność i spokojne sumienie. Trudno, szkoda, smutno....co zrobić, czekamy dalej, może z tego nowego pakietu Karolci naszej kochanej ktoś sensowny sie odezwie:roll: Karolciu spóźnione ale najszczersze życzenia, spełnienia wszystkich marzeń, dużo sukcesów w szkole i dużo radości poza nią. Buziaki!!!!:loveu::loveu:
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Maja to tylko sie tam wysypia, ale świetnie sobie wypełnia czas na macie Sruba, póki co nie udało mi się tego uchwycić ;) -
Droga ekipo wspierająca Budryska...siedzicie dzisiaj i kciuki trzymacie, ok????;)
-
he, he..Nelka oczywiście w tyle planu, z lekkim foszkiem :)
-
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
majuska replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
No cóż ...współczuję kąpania stada z brzucholkiem...może jakiś mini żuraw do łazienki trzeba zamówić dla Gjalpona:cool3: Bożeee...Balbina jest straszna:mad::mad: -
On taki nie do końca ONek;), ale chudziutki jest, musimy go odkarmić..skąd ta cholerna gorączka, kurczę, ale mi żal biedaka:-( Florentynko, tekst, tzn. jego treść to Ty już sama będziesz najlepiej wiedzieć jak stworzyć, zdajemy sie na Ciebie ;) Natomiast jeżeli chodzi o jego długość to trzebaby tak "wycyrklować" żeby nie był za krótki, ale też nie zniechęcał do przeczytania swoja długością, bo ludzie to lenie ;) Z moich sugestii to tyle..chyba, że Wy jeszcze jakieś macie to dawać.. :)
-
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Zapewne zastanawiacie się czy te wszystkie bajery, znaczy się zabawki dla dzieci kupowac czy nie..no cóż...wg mnie zakup maty edukacyjnej to zakup niezbędny: [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/7572/dscf9109s.jpg[/IMG] niekoniecznie dla dziecka ;) -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Bello zdrowiej szybko, nie martw swojej pańci:roll: Takie cóś znalazłam: [url]http://dziecko24.pl/artykul/583/2/Pojawienie-sie-dziecka-w-domu-gdzie-jest-pies/1[/url] Podeślij Andzike tym bucom od Nelsona;) ..taki prosty temat spaprali:shake: -
O łaaał! Wczoraj nie widziałam tego wpisu, bo dogo wysiadło, no ładnie, ładnie, trzymajmy sie jednak tej opcji, że to dla nas i przede wszystkim dla naszych psiaków bardzo dobrze ;) :) Jakie foty robili?? Jakiś fajny tekst, żeby napisali, zachęcając do adopcji przede wszystkim... I to nasz Karolcia ich nasłała?:-o:evil_lol:
-
Wycofane airedale terriery już w domkach !!!!!!!!
majuska replied to rita60's topic in Już w nowym domu
Olaboga jakie "sępy":evil_lol: Fajnie, że u obu łobuziaków dobrze wszystko :) -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Jak widzieliśmy drące się "bachory" ( np. na wakacjach popijając w spokoju w knajpie browary, a obok szamocząca się rodzina z rozdartym bachorem ) to sie go pytałam, czy chce takie..no i mówił, że tak:shake: -
Lucia - 8-letnia mała sunia z wielkim sercem. MA DOM !!!
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
U nas nocne występy w toku, dziś było od 3 do 5:shake:..kuźwa stary mówił, że grzeczne zrobi....a ja uwierzyłam:shake::shake: byłam dziś na RTG krzyża i stawów biodrowych, bo boli wszystko jak cholera, SKS:shake:..zobaczymy czy mi tam coś wynajdą...a Wy brzuchatki jak się czujecie? Nic nie narzekacie:razz::lol: Flor patrz na co się natknęłam: [url]http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/wegetarianizm-zostal-uznany-za-chorob******chiczna[/url] brak słów:shake: -
[B]Wieści dobre[/B] [B]Sucharek oraz Kizia-mizia mają domki [/B]:multi:..i to nawet jeden wspólny domek chyba ;) Tym razem zadziałała piękna galeria na stronce naszej Guni:loveu::multi: [IMG]http://img820.imageshack.us/img820/574/dscf8889p.jpg[/IMG] [IMG]http://img196.imageshack.us/img196/5941/dscf8897j.jpg[/IMG] wieści gorsze.... - w gabincie nowa dostawa bezdomnych kociaków, tak więc postaram się wybrać na jakąś sesję i poprosimy znowu ciocię Gunię o reklamę naszych kocurów na jej stronce ( zresztą cioci Guni to my nie musimy wcale prosić:loveu: ) - w przytulisku nowy pies - ON wyjatkowo duży- ale podobno fajny, łagodny i młody, dużych wolnych bud brak:shake:
-
Szira zostaje na stałe w dt:) znalazła swoją rodzinę:)
majuska replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
No ślicznie wygląda, nie gadaj nic:loveu::lol: uszka maszynką jeszcze bym jej na 1,5 mm pojechała:diabloti: -
Lucyfer - czarny mix-labradora z trasy poznańskiej znów szuka domu...
majuska replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
Co jest kurna z tymi garażami? :???:do mnie tez takie "modele" dzwonią, nie wiem czy dobrze mi się wydaje, ale garaż to chyba się ma na samochód:cool3::shake: -
Szira zostaje na stałe w dt:) znalazła swoją rodzinę:)
majuska replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
Pokaż tu jej fotę, bo ja nie mogę znaleźć na FB, zgłupłam jakoś od tego karmienia czy co:shake: -
Szira zostaje na stałe w dt:) znalazła swoją rodzinę:)
majuska replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
no tak, tak, niech poczeka :) -
Szira zostaje na stałe w dt:) znalazła swoją rodzinę:)
majuska replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
nie wiem czy Wam też ale mi się trochę tytuł nie zgadza:eviltong: wiedziałam że tak będzie:evil_lol: -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
majuska replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Jak widać są dzieci które Kajunia lubi :) -
Terri - wielki przyjaciel człowieka,szczęśliwy w nowym domu!!!
majuska replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
he, he, wszyscy na zdjęciach normalnie widoczni, tylko Strzepan rozmazany, żywe sreberko:diabloti: