Jump to content
Dogomania

pati123487

Members
  • Posts

    744
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pati123487

  1. Barus zachowuje sie teraz wzorowo spi sobie kolo mnie :) ranka goi sie ladniusio wiec mysle ze w poniedzialek faktycznie sciagniemy szwy:D
  2. Ja tez nie wiem ale musimy doprowadzic do konca mimo utrudnien :/
  3. Szukamy DT dla bariego poniewaz nie moze byc juz dluzej w dotychczasowym domku, do poniedzialku bedzie u mnie potem niewiem co dalej:(( moze znacie kogos kto by go wziol do siebie ???
  4. Bari ma sie lepiej jest ze mna w pracy spi sobie grzecznie , mam nadzieje ze uda nam sie doprowadzic jego lapke do konca : teraz ma codziennie opatrunki zmieniane rane ma przemywana dezynfekowana na to opatrunek zelowy gaza i bandarz :) moge stwierdzic ze mimo kilkakrotnego szycia rana goi sie dobrze:) i jak tak dalej pojdzie w sobote lub w poniedzialek sciagniemy szwy :) Niestety zostaly nam dlugi:( 2 razy mial robiona operacje od nowa zmienialismy an tybiotyki bo bari na jedne zle reagowal , na bandarze opatrunki mialam bo dostalam od GOsi za co jej serdecznie dziekuje 180 zl :))))) u weta napewno mamy dlug ok 450 zl ;( dogo nie dzialalo nie mialam mozliwosci bierzacego informowania o stanie jego zdrowia:(
  5. Bari po raz ktorys zostal zszyty , dzis jest pod moja opieka jest ze mna w pracy czuje sie lepiej i chyba dal sobie spokoj z rozdrapywaniem rany :) mam nadzieje ze te 5 dni wytrzyma i bedzie po wszystkim bo to co teraz przezywamy to jakis meksyk;/
  6. Jest na maxa u nieruchomiony zeby jeszcze przez 2 dni nie ruszyl tej rany bylo by super...
  7. Niestety nie mam dobrych wiesci :( Bari w piatek majac kolnierz i obandarzwana noge rozgryzl cale kolana lacznie ze szwami na rzepce robilismy prawie operacje od nowa:( nie ma sily na jego temperament , dostal leki uspakajajace dluzszy kolnierz na kolanie ma opatrunek o 7 rano martyna wstala dala mu pic jesc tabletki mu podala , za chwile zajrzala a tam rana rozwalona zastanawiamy siedo teraz jak on to zrobil naprawdopodobniej przez kaganiec rozgryzl szwy:(:( i ZNow byl wczoraj szyty na szczescie tylko wierzchnia warstwe rozgryzl .... jest na lekach uspakajacych ma kolnierz kaganiec co my mozemy wiecej zrobic Martyna jest z nim caly czas ... Ja czekam na wiesci z nocy , bo jezeli to rozwalil musimy sie zastanowic co z nim robic, :(:(:(:(:((:(:(:((
  8. Oj o to bym sie nie martwila:D:D:D Niedlugo wkleje kolejne psiaczki:D
  9. [quote name='goska76']tedi :) - piękny misiek [img]http://lh3.ggpht.com/_d2glyfcre9a/s4qudifg_ni/aaaaaaaawzy/hi_d3_czhw4/s512/dsc09454.jpg[/img][/quote] tedi juz w nowym domku :))
  10. No nie pozwala mi sie nudzic to musze przyznac;/ Dostaje metronidazol 2 X 1 a aptece zostawilam kolejne 15 zl
  11. [quote name='Goska76'][IMG]http://lh5.ggpht.com/_D2GlyfCRe9A/S14D8KKGdoI/AAAAAAAAVr0/E110hQ0EyBo/DSC08954.JPG[/IMG] DIEGO, PIES, bliźniaczo podobny do Dextera. Bardzo duży - obok stoi pani ok. 176 wzrostu! Diego nie jest kastrowany. Charakater: Pies do rany przyłóż! Przyjaźnie nastawiony do całego świata. Akceptuje wszystkie zwierzątka wokół siebie. Na spacerze bardzo grzeczny - choć czasem ma ochotę przyśpieszyć, ale po krótkim stój , poczekaj itp pies jak zaczarowany. Polecamy![/QUOTE] Diego wlasnie siedzi w aucie i jedzie do nowego domku na farme:))
  12. [quote name='Goska76'][img]http://lh5.ggpht.com/_D2GlyfCRe9A/S14D8KKGdoI/AAAAAAAAVr0/E110hQ0EyBo/DSC08954.JPG[/img] DIEGO, PIES, bliźniaczo podobny do Dextera. Bardzo duży - obok stoi pani ok. 176 wzrostu! Diego nie jest kastrowany. Charakater: Pies do rany przyłóż! Przyjaźnie nastawiony do całego świata. Akceptuje wszystkie zwierzątka wokół siebie. Na spacerze bardzo grzeczny - choć czasem ma ochotę przyśpieszyć, ale po krótkim stój , poczekaj itp pies jak zaczarowany. Polecamy![/QUOTE] Diego wlasnie siedzi w aucie i jedzie do nowego domku na farme:))
  13. ZAPRASZAM DO OBEJRZENIA NASZYCH PSIAKOW: [URL]http://saniko.pl/schronisko_myszkow.html[/URL]
  14. :multi::multi::multi:Goska76;14219116][IMG]http://lh3.ggpht.com/_D2GlyfCRe9A/S4uzvbuKtMI/AAAAAAAAWew/uBHbmZmU2uA/DSC09496.JPG[/IMG] DEXTER - pies, Bardzo duży - wielkość doga. W sile wieku, kastracja - nie Pies bardzo ufny i przyjacielsko nastawiony do ludzi. Na spacerze ciągnie jak lokomotywa! Niestety w stosunku do innych samców ma tendencje dominacyjne.[/QUOTE] :multi::multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu::loveu: Dexter juz w nowym domu
  15. :multi::multi::multi:Goska76;14219116][IMG]http://lh3.ggpht.com/_D2GlyfCRe9A/S4uzvbuKtMI/AAAAAAAAWew/uBHbmZmU2uA/DSC09496.JPG[/IMG] DEXTER - pies, Bardzo duży - wielkość doga. W sile wieku, kastracja - nie Pies bardzo ufny i przyjacielsko nastawiony do ludzi. Na spacerze ciągnie jak lokomotywa! Niestety w stosunku do innych samców ma tendencje dominacyjne.[/QUOTE] :multi::multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu::loveu: Dexter juz w nowym domu
  16. Chetnie bym sie dowiedziala co u Pati czy ma sie lepiej ile przytyla czy sa jacys chetni na nia??
  17. Wet jest w szoku po ty jak zobaczyl jak bari sie porusza:):): No ale zebym kawy nie mogla sie napic :(.... hihihi
  18. O 17 jedziemy z barim na kontrole , martwi nas tylko ze wymiotuje mozliwe ze tak zareagowal na leki...
  19. Jeszcze sie z barusiem wybierzemy na cztero godzinny spacerek:)
  20. Sunia ma sie dobrze , caly czas siedzi przy kratach i prosi o przytulanie chyba jej sie spodobalo:)) musimy ja szybko zabrac z tad by sie wlasciciel nie zglosil:(
  21. Wet mowi ze zapewne kosci od szczeniaka mial slabe, potrzebowal tylko witamin w okresie wzrostu. A jak on jadl karme z biedronki to czego sie mozna spodziewac... Te kosci byly tak wytarte ze ciezko bylo sie polapac co i jak...
  22. Ufff... juz ..barus slodko jeszcze spi .. wegdlug weta operacja przebiegla pomyslnie mimo iz na zdjeciach nie bylo widac powagi tego co zobaczyl gdy zaczol oprerowac bari bardzo dlugo chodzil z tymi kolanami praktycznie miejsce gdzie powinno byc kolano bylo calkowicie wytrate i nie mialo to sie na czym trzymac>. ciezko jest mi wytlumaczyc poniewaz nie znam sie na tym <zawstydzony> Wet odpreparowal sciegna nastawil kolano na odpowienie miejsce torebke naciagna na swoje miejsce i sciegna polaczyl w miejscach gdzie powinny sie znajdowac, w tej schwili ma uszytwniona lapke i w kolnierzu bedzie jakies 1,5 tyg:) dostaje leki przewciwbolowe i przeciw zapalne :) Teraz troszke o kasie: mam otwarty rachunek u mojego weta 122 zl kastracja( bedzie uregulowane przez MILLI) 50 zl szwy potem leki bo nam sie barus przeziebil i co bylo dla mnie szokiem 200 zl opracja:o 30 zl leki wykupione dzis w aptece 150 zl Martyna oplacenie DT 200 zl dalam dzis zaliczki wetowi zebysmy ogromnego rachunku sobiwe nie naciagneli u niego:) Jak dobrze pujdzie to za 2,5 -3 tyg bedzie mial opreacje drugiej nogi:)) We wtorek wizyta kontrolna , za tydzien w poniedzialek sciagniecie szwow .. Ile mnie ta opracja zdrowia i nerwow kosztowala na szczescie juz po wszystkim.. Najdziwniejsze jest to ze bari wazy 24 kg a z Martyna nie moglysmy go doniesc do domu:o hihi Pozdrawiam
  23. Bari jade po ciebie o 9.30 zzaczynamy 3 majcie kciuki:)
×
×
  • Create New...