jeśli ktoś moze proszę o pomoc dla fundacji....moz ektoś lubi kotki...a cegiełki są super i an każdą kieszeń :)
[url]http://allegro.pl/item1158480389_charytatywna_cegielka_20zl_na_koty_wzor_nr_6.html[/url]
ech kocham Bieszczady...ale nie wyobrażam sobie nie moc chodzic po górach....dlatego w tym roku Czechy...moz teez beda fajne :)
Ginowi nie bylo goraco?
tak juz zamówiłąm u Marty an spróbę :P
Niestety w zaciskach nie ma takiego wyboru jak w standardzie...no i od czasów XXl Rogza obroze ponizej 3 cm...to tak średnio :P
niop mnie też ten Rogz zachwycił...świetnie wygląda...też taką chce :P....my niestety mamy etap...spora szyja...niedorosnieta głowa co się równa zsuwanie obroży....
bo z tego co widziałam to suka AJ a pies AA...chyba....straszne to...aż nie wiedziałam co jej napisać wiec napisałam tu....zrobiło mi sie cholerni źle....oj cholernie....
widziałyscie co się dzieje na allegro :( jakiś wysyp chyba...szczeniaki w promocji....które juz praktycznie akit nie przypominają...a co gorsza dorosłe psy gotowe do reprodukcji...:( tragedia jakas ...nie omineło to AA ani AJ