to ja może zinnej beczki :) w zwiazku z tym, ze moje rude szczęście lada dzień będzie kastowane....szukam jakiejś alternatywy dla tego pięknego klosza od lampy, który bedzie mu towarzyszył przez kolejne dni po zabiegu. Słyszałam o kołnierzu ortopedycznym dla ludzi, który się dobrze sprawdza w takich przypadkach...tak wiec szukam takiego cuda....za wszelkie wskazówki zwiazane z czasem przed i po zabiegu będe również wdzięczna bo mimo, ze przechodziłam to już u moich kociastych i dziczków....stres i tak ejjet ;>