-
Posts
8278 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kociabanda2
-
o rety :/ Widzę, że mi się duże zaległości zrobiły :( Zajrzę w wolnej chwili i poczytam dokładnie, bo tak po łepkach to nic nie rozumiem :/
-
Nora ma wspaniały domek i jest szczęśliwa! :)
Kociabanda2 replied to mru's topic in Już w nowym domu
Zauważyliście Ciotki i Wujkowie jak panienki ładnie się za rączki trzymają na tej fotce? :loveu: :D [IMG]http://images47.fotosik.pl/1043/27e49427802e16d6med.jpg[/IMG] -
Nora ma wspaniały domek i jest szczęśliwa! :)
Kociabanda2 replied to mru's topic in Już w nowym domu
super :) Kochane dziewczynki! :loveu: Strasznie się cieszę, że Norka trafiła na tak dobry dom :multi: Z przyjemnością się czyta takie wiadomości :) Przy tylu nieszczęściach, jakie mamy na dogo takie posty dają siłę by dalej działać :) Prosimy o więcej :D Kasiu czy ja Ci już polecałam smycze samochodowe? [url]http://animalia.pl/produkt,8976,70,Muscat_Smycz_samochodowa.html[/url] To ważne w przejażdżkach samochodem. Może jestem już przewrażliwiona, ale tyle już znam przypadków w stylu: "zatrzymałam się na stacji tylko na siku, a pies z tylnego siedzenia w sekundę wysiadł przednimi drzwiami tuż za mną wprost pod inny samochód..." że wolę dmuchać na zimne :/ Może wpadłam w paranoję :D ale naszego Fąfla zawsze zapinam na smycz samochodową i na dokładkę nie odpinam jej przy wysiadaniu zanim nie przypnę normalnej smyczy nawet jak zatrzymujemy się już pod domem przy trawniku :eviltong: -
[quote name='wiolabiszop']Wiesz Kamilko musimy dbać o dobry i właściwy rozwój STEFCIA .Musi sie czuc potrzebny:)) A u was co słychać ?[/QUOTE] u nas różnie. Trochę kłopotów jak zwykle, ale jakoś damy radę :) Dominik osiatkował balkon żeby nasze kotki i Ciapek mogli wychodzić na słoneczko (do tej pory mógł tylko Fąfel). Dzieciaki zachwycone :) Piękne kotki na zdjęciu :) Jak Stefanek i reszta bandy zareagowali na nowych domowników?
-
niestety nie mam żadnych nowych wieści :(
-
Nora ma wspaniały domek i jest szczęśliwa! :)
Kociabanda2 replied to mru's topic in Już w nowym domu
cudne są, nie? :loveu: Dwie śliczne, grzeczne i kochane dziewczynki :loveu::loveu: PS. Natusiu, już się biorę za zdjęcia bazarkowe :) -
Nora ma wspaniały domek i jest szczęśliwa! :)
Kociabanda2 replied to mru's topic in Już w nowym domu
Dołączam zdjęcia od Kasi :) [IMG]http://images43.fotosik.pl/1042/1a8732e4da462d52med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/1010/2009a614db48ed4emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/1010/0398413bcae671cbmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/1043/27e49427802e16d6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/1017/100c446751abed84med.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/1005/a2e4ff4a897e91bcmed.jpg[/IMG] -
pseudohodowla 9 psów w syfie potrzebne DT na CiTO
Kociabanda2 replied to martaipieski's topic in Już w nowym domu
[quote name='martaipieski']wlasciwie zostalam z tym sama, nie ma miejsc dla psow..................masakra[/QUOTE] bosko... :( A Fundacje? Byłaś w jakiejś po pomoc? -
jej! Ale u Was dużo tych zwierzaków teraz :)
-
O rany... śliczna :) Będę zaglądać
-
[quote name='DONnka']Mhmm, akurat zapomniała. I na dodatek twierdziła, ze sunia ma 8-9 m-cy. To musiałaby chyba zostać pokryta przy swojej pierwszej cieczce, a to jest mało prawdopodobne. [/QUOTE] to akurat jest prawdopodobne :( Znam sporo takich historii. Sama miałam na DT sunię DON około 1 roku, która z pewnością była już po szczeniakach, a inna (w typie labka) zaszła w ciążę w hoteliku, którego nie wskażę i z pewnością nikomu nie polecę, przy pierwszej cieczce :( Podczas sterylki aborcyjnej okazało się, że szczeniąt było aż 12!
-
pseudohodowla 9 psów w syfie potrzebne DT na CiTO
Kociabanda2 replied to martaipieski's topic in Już w nowym domu
... koszmar :( Nic nie da się zrobić??? A jakieś Fundacje są powiadomione? Emir, Viva, ... ????? Kto działa na tamtym terenie? -
SZARIK w swoim DOMU!!!! Trzymajmy kciuki!!!!! Był uwiązany w lesie:-(
Kociabanda2 replied to Awit's topic in Już w nowym domu
o rany :( Czyli jednak z tym sołtysem to nie był strzał w dziesiątkę... Dopiero dziś przeczytałam. Niestety nie mogę dołożyć się finansowo :( Podniosę przynajmniej... -
BRATEK - szukamy domku któy go pokocha ..... takiego jakim jest
Kociabanda2 replied to amikat's topic in Już w nowym domu
podniosę :) -
Przystojniak Laps szczęśliwy w nowym domu
Kociabanda2 replied to Dzika_Figa's topic in Już w nowym domu
co u Lapsa? -
Sed znów porzucony! :( PROSIMY o pomoc - szukamy domu dla Seda!
Kociabanda2 replied to mru's topic in Już w nowym domu
i ja podniosę... :( -
Porzucony w mróz lisek szuka domu!!!!MA DOM I JEST SZCZĘSLIWY!
Kociabanda2 replied to megii1's topic in Już w nowym domu
no to czekamy na powrót Megii :) -
ciepło na sercu się robi jak się ogląda te foty :loveu: Dużo szczęścia chłopaku!!
-
no bardzo ciekawie się tu robi, bo Pani która kontaktowała się ze mną w sprawie Nory (Nora ma już dom) zainteresowała się właśnie Bellą i chciała ją adoptować, ale dostała informację, że jest jeszcze jeden zainteresowany dom, a kilka dni temu napisała mi maila, że Bella podobno ma już dom, więc ona adoptowała inną sunię... To jak to jest z tą Bellą, bo tu przecież m-m na nią czeka... i co takiego przerażającego jest na tych zdjęciach, których nie widzimy??? :( Co się tam dzieje kurcze??
-
przeuroczy, wdzięczny pycholek :loveu:
-
Super :) Stefanek ładnie chodzi na smyczy, więc chyba może pozwolić sobie na szelki :) Ciekawam jak w nich wygląda :) A co w ogóle u Was i Stefanka słychać? :)
-
Przeczytałam właśnie historię z butami i ciastem :D Nasze koty i psy też nas już porządków nauczyły. Nawet TZ już umie chować buty na półkę :D A odnośnie tego podgryzania to wydaje mi się, że Pucek jest jeszcze zestresowany samą zmianą otoczenia i za dużo po prostu się dzieje. Pozwólcie mu najpierw oswoić się z Wami i domem zanim zaczniecie wprowadzać nowe zmienne :)
-
[quote name='jotpeg']pies nie warczy bez przyczyny; jak umie, daje nam znac, ze cos go niepokoi. Pucek jest u was krotko, zrozumiale, ze czuje sie niepewnie; przeciez on nie jest pewny, co z nim bedzie, czy to aby na pewno dom na zawsze... proponuje na poczatek nieco ograniczac odwiedziny; rozumiem, ze chcecie pokazac nowego czlonka rodziny, ale pies musi miec czas, zeby troche okrzepnac i nabyc pewnosci ze to jego dom, i ze nic mu nie grozi. a wy musicie w zrownowazony sposob korygowac jego zachowanie (np. reakcja na warczenie: krotko, kapralskim tonem, - Pucek!, ale tez dac mu pewnosc, ze ma u was swoje miejsce na ziemi i nic/nikt mu nie grozi. [SIZE=1]przepraszam, ze sie wtracam[/SIZE][/QUOTE] popieram. Za dużo tych atrakcji. On nie wie co się dzieje :( Zwolnijcie nieco tempo.
-
Czy w Kampinosie są wilki? Były! Lupus UDOMOWIONY!
Kociabanda2 replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Malamuty. Ma i allegro i fb... Rozpacz w kratkę![/QUOTE] No to ma chyba wszystko. I nic? Niemożliwe no :(