Jak troche mroz zelzy i ten snieg to bede czesciej odwiedzac hotelik :) to zdjecia beda czesciej oczywiscie nie takie profesjonalne he bo moj aparat takich nie robi dalko mu to tego:)
POdrzuce Walliego i zaprosze przy okazji na bazarek
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/179585-Big-bazar-na-mieleckie-psiaki-i-nie-tylko-do-17-02-Do-godz-23?p=14071279#post14071279[/URL]
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/179585-Big-bazar-na-mieleckie-psiaki-i-nie-tylko-do-17-02-Do-godz-23?p=14071279#post14071279[/URL] pozwole sobie zaprosic na bazar moze cos komus sie spodoba:)
Zapraszam na bazar :)
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/179585-Big-bazar-na-mieleckie-psiaki-i-nie-tylko-do-17-02-Do-godz-23?p=14071279#post14071279[/URL]
Jesli Len potrzebuje wsparcia finansowego to z ewentualnego dochodu z bazarku wysle cos dla Lena
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/179585-Big-bazar-na-mieleckie-psiaki-i-nie-tylko-do-17-02-Do-godz-23?p=14071279#post14071279[/URL]
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/179585-Big-bazar-na-mieleckie-psiaki-i-nie-tylko-do-17-02-Do-godz-23?p=14071279#post14071279[/URL] zaproaszam na bazarek cioteczki, z ktorego wysle cos dla Mitzi
Pozwole sobie zaprosic na bazarek
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/179585-Big-bazar-na-mieleckie-psiaki-do-17-02-Do-godz-23?p=14071279#post14071279[/URL]
Sliczna malizna przypomina mi Bursztynka ktory mieszka kolo Lęgowa niedaleko Kielc w rurze bidok spi. Niestety nie dal sie zlapac, bylam po niego ale niesety.Wzielismy tylk jego kolegektory jest juz w DS.Byl w schronisku. A Mitzi da sie zlapac?
Sesja zakonczona a wiec bede zagladac czesciej ostatnio to prawie wogole nie zagladalam na dogo bo jak wchodzilam to nie moglam wyjsc. mOZE NARESZCIE TO TEN DOMEK DLA ASTUSIA KCIUKI KCIUKI