no to ja juz masz od poczatku stycznia do polowy lutego :/ nawalili tych egzaminow ze az mi sie slabo robi, ale wrzuce na rzeczy co mi wyslesz poswiece sie dla Pucusia, ucaluj chlopaka od ciotki
no to moje to samo codziennie im gotuje jakies podroby i kasza albo ryzem i karma w trakcie dnia. Dobra to wyslij. Gdyby nie ta sesja to mialabym wiecej czasu ale jeszcze 3 tygodnie :/
tylko warunki byly spelnione, rzuce wtedy szkole, prace bede lezec do gory brzuchem :D:D
Anita tej sciereczeke co na bazarku za wyw chcialas, to pisalam ze ona juz wylicytowana za wyw ale chyba nie wchodzilas od tego czasu
moge wystawic z trzema rzeczami dam rade wiecej narazie nie.
Moje psy tez by jadly i jadly ile bym dala to tyle by zjadly ale nie daje im az tak duzo bo ich upase, Lena to i tak juz gruba sie zrobila a jak ja znalazlam miala wiecej siersci
[quote name='anita_happy']nooo..a skad wiesz:P
juz mu powiedziałam
ze pałac dla niego znajde!!!!!!!!!!
willa i ogród
kanapowanie
wakacje nad morzem
Alpy zima[/QUOTE]
Anitko to ja tez poprosze moze byc nawt z Astkim nie obraze sie, jak cos to moge wyslac swoje zdjecia:D
To od czego ten TOZ skoro nie moga nic zrobic:[ a ta wlascicielka tego pensjonatu to sobie moze klientow odstraszyc tym zachowaniem, nigdy bym sie u niej nie zatrzymala.:/ biedny Kuba musi przez glupote ludzi cierpiec na tym zimnie. Pies powinien miec zapewniona bude i godne warunki, ze u nas kar za takie cos nie wlpeiaja.Jak by raz dostala kare to odrazu by jej w glowie zaswiecilo