[quote name='Doti1986']Hihihi na całe szczęście jestem w tym wieku że już mnie nie oblewają;)[/QUOTE]
witam się w tej galeri,którą oglądnełam sobie od 1 stronki
ja jestem w tym wieku,że niby nie powinni juz mnie oblewać,ale wyglądam na o wiele młodszą,więc pewnie jeszcze z 10lat będę w lane poniedziałki obrywać