Jump to content
Dogomania

Emigrantka

Members
  • Posts

    7483
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Emigrantka

  1. Dwac te zdjecia szybko.. ile mozna czekac :mad:
  2. [quote name='Aska25']Oki Ciotki, to je deklaruje 25 zl miesiecznie, przez okres 2 lat. .[/QUOTE] O jak fajnie - dziekiiiiiiiiiiii :)) Betta, wrzuc prosze na 1 strone bo nie widze tam... :)
  3. Czyli nie ma planow na wizyty [B]przed[/B]adopcyjne? [B]Zanim[/B] schronisko wyda komus psa?
  4. A moze im zalozyc nowy wspolny a te 2 zamknac? Przeciez one juz "na nowej drodze zycia" :D
  5. Bjuta - uhum.. heheheheh Tylko ja w pracy nie moge obrazkow wklejac hehehe Sonieczka trzymaj sie :D
  6. Kakaicezar - dzieki.... :D Sonia, widzisz to? Obecne deklaracje stałe miesieczne: [FONT=Arial Black]Emigrantka - 25 zł Zofija - 10zł Dea - 30zł Monika (corka Emigrantki) - 35 zł Bjuta - 5zł Bela51 z córką - 10 zł (czy 20?)[/FONT] [FONT=Arial Black]Kakaicezar - 30zl [/FONT]Mamy w sumie 145 zlotych deklaracji stalych(25/01/10) [FONT=Arial Black]Kakaicezar- zadeklarował wpłatę, ale jeszcze nie wiemy jaką[/FONT]. Brakuje okolo 205 deklaracji stalych Brakuje rowniez deklaracji jednorazowych na wykupienie Sonie ze schroniska, przeglad u weta, transport Sonia bardzo prosi o pomoc
  7. Dada.. zmien moze na 1 stronie na 300 plus karma albo po prostu na 350.....lepiej neiz sie 5 zl zostanie niz ma 2 zl braknac, nie?
  8. [quote name='GoskaGoska'] wyłożyła się na plecy :) . [/QUOTE] To jak moja jak uslyszy "Daj brzuszka" heheeh I spi tez tak, brzuchem do gory i tylne lapy w szpagacie.. taka z niej ermmm dama heheeh Super ze sie udalo sunieczke do domu a nie do kojca/budy/boxu. :D
  9. Ozzy misiaku, znowu Ci pare groszy wpadlo do skarpety widze :) Trzymaj sie chlopak
  10. [quote name='GoskaGoska']Nuka teraz nazywa się [B]Emi[/B] .[/url][/QUOTE] :crazyeye::crazyeye: Gosiu, w takim razie to ja wrzuce 35 zl 1 lutego na konto ktore mam dla Boro z dopiskiem Emi dla Emi.....:multi:
  11. [quote name='bela51']Prosze wpisać ode mnie i mojej córki po 10 zł/m-c. Bela -10 od kazdej czy w sumie 10? Dzieki bardzoooooooooooooooooooo Bela Dzieki dziewczyny za obecnosc na watku.... Sonieczka trzymaj sie, juz prawie polowe mamy dla Ciebie
  12. Czy ktos moze wstawic aktualne zdjecia z tego psiego Oswiecimia? Obojetnie z ktorej strony barykady - aktualne zdjecia?
  13. Nuka, sunieczka - odloze ta moja lutowa deklaracje dla Ciebie i bede trzymac dla Ciebie myszko....az sie cos dla Ciebie pysiu znajdzie.. tak mi w glowie siedzisz bidulo :(
  14. Kosiarki na zbyciu nie mam ale mam kilka par [B]okularow [/B]- wyslac? Zeby na oczy niektorzy przejrzeli a nie spiewali w rytmie "zielono mi" o kosiarkach jakby ich garbate aniolki nawiedzily?
  15. Ola - super zdjecia :) Piekne psisko.. pewna jestes ze nie namowisz mamy zeby u waz zostal na stale ;) Zobacz, przeciez on nawet ermmmmmm to mebli pasuje ;) [IMG]http://images50.fotosik.pl/252/c3b49e63107d6dafmed.jpg[/IMG] Powaznie, nie mozesz Ty go zatrzymac.....???? Ty masz 1 foxia? Bo mnie sie wydawalo ze 2? Zobacz jak im fajnie razem z Olkiem.....we 2.. nie mozna ich JUZ rosdzielac ;) [IMG]http://images40.fotosik.pl/248/2c3cbe635cad2df0med.jpg[/IMG] Przekonaj mame i zostaw go u siebie to bede miala okazje go wymyziac jak kiedy do Cz-wy wpadne :)
  16. [quote name='GoniaP'] TEN PIES NIE MA BUDY WCALE I ŚPI POD CHMURKĄ PRZY -20 !!! [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/180/ad0d595fb79016fbmed.jpg[/IMG][/URL] [/QUOTE] czy to psie jeszcze zyje? :(
  17. Gonia - straszne te zdjecia.... :( Majqa - dzieki za zaproszenie. Ode mnie krotko - nie wpadne pomoc bo za daleko mieszkam ale..... [COLOR=Red][B]Czy was po...lo?[/B][/COLOR] [B][COLOR=Red] Mroz - 20, psy padaja a wam kosiarka do trawy w glowie? Po sniegu nia bedziecie jezdzic? Psie szczatki nia zbierac?[/COLOR][/B] A mialam isc spac.... no normalnej porze ale.. az mna zatrzeslo...... Karma dla psow, budy, siano - ale kosiarka do trawy? W styczniu? [B][U]Dobra, ponioslo mnie - post byl z lipca.. nie ze stycznia....[/U][/B] Mimo wszystko - masakra. Zdjecia z kwietnia a w lipcu apel o kosiarke... No tak, na zewnatrz czy "przez plot" musi wszystko ladnie wygladac, nie? Kto tam byl ostatnio w tym psim Owiecimiu?
  18. KUlfon, nie daj sie podgryzac chlopak, wytrzymaj jeszcze troszke
  19. [quote name='obraczus87']Prosbe o usuniecie info o tym przekazala Beli - agabytom.[/QUOTE] Wiem, tylko nei rozumiem teraz dolaczego skoro to nadal widnieje na profilu schroniskowym Neo.. razem z informacja ze pies jest do adopcji - bo jak inaczej rozumiec to ze pies jest w dziale do adopcji? Ja ide spac...dobranoc
  20. Obraczus wiem, widzialam jego historie na opisie na stronie schroniska: [url]http://connectit.pl/~orion/index.php?option=com_zoom&Itemid=35&catid=453[/url] Ale jak to wkleilam tutaj to mi PM przyszlo zeby usunac (opis).. to dlaczego na stronie schroniska ten opis (walki psow - Neo worek treningowy) jest? Rece opadaja...
  21. Wszystko jest opisane na watku..... [url]http://www.dogomania.pl/threads/177993-NEO-kopniak-za-kopniakiem-ZBIERAMY-DEKLARACJE-NA-DT-POMA-A[/url] A tu jest Neo w schronie: [url]http://connectit.pl/~orion/index.php?option=com_zoom&Itemid=35&catid=453[/url] Zwroccie uwage na jego opis na stronie schroniskowej - co to psie przezylo.... I chce mu sie pomoc i nie ma jak :(
  22. Moze oni chcieliby zeby ktos oplacil behaviorzyste (tak to sie pisze po polsku?) zeby do Neo przychodzil? No ale co by to dalo? Nic - w prownaniu z tym co mialby u Wiosny...
  23. A nie wydadza go skubance ze schroniska....a wszystko bylo zorganizowane http://www.dogomania.pl/threads/177993-NEO-kopniak-za-kopniakiem-ZBIERAMY-DEKLARACJE-NA-DT-POMA-A :(
  24. Hmmm - ale szybka akcja. Pies wyglada na zadbanego, moze znajdzie sie wlasciciel.....
×
×
  • Create New...