[quote name='dysia-u']Aniu tego zoo juz nie ma. Ogladałam to wszystko co zostało po "naszym starym dobrym Zarabiu" i serce mi sie kroiło. A jak zobaczyłam jakieś zwierze przywalone kamieniami , otulone błotem to uciekłam stamtąd. Nie ma boisk, nie ma ławek , plaży trawiastej. Niccccc tam nie ma!!!!![/QUOTE]
o boże nie wierzę :-( straszne :-(
[quote name='dysia-u']dziewczyny pierwszy rok w nowym domu i z oknem dachowym to był koszmar :shake: bałam sie że zaraz to wszystko spadnie mi na eb , że napewno ulewa spadnie na łóżko :evil_lol: ale teraz po 6 latach niejedno juz przeszło bezpiecznie nad naszą głową:multi:Dziś w nocy był mały deszczyk , tak delikatnie bił o szybke, frajda , mówie wam ;)[/QUOTE]
Ech... jak w końcu dostaniemy pozwolenie na budowe dobudówki :roll: to chłopakom na poddaszu takie okienka wstawiamy :multi: napisz mi jak jest w zimie z odgarnianiem śniegu, czy otworzyć wystarczy czy jak...