[quote name='Yoko2009']
Czy ta straszna burza, o której mówili w TV dotarła do Was???
[/QUOTE]
oj burza była, strasznie lało... w nocy jeszcze latałam po ogrodzie i petunie zbierałam żeby ich do końca nie zciachał ten deszcz :( i tak mało co z nich zostało...
Cześć Ula. A jak u Was po nocy?