Jump to content
Dogomania

piechcia15

Members
  • Posts

    10875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by piechcia15

  1. hej sory że przeszkadzam, ale szukam kogoś z Iławy lub okolic do wizyty p/a, znacie kogoś?jeśli tak to będę wdzięczna o pw
  2. no wiem fioneczko wiem, ale jak już wymieniałam wszystkich to wszystkich:) ale o tobie to akurat pamiętam:) mnie się też Agnieszko wydawało że dopiero co przelewałaś i o tym pisałyśmy, ale zanim to napisałam sprawdziłam w historii przelewów i niestety czas szybko leci:)
  3. nie no będzie pięknie:) z takim basenem czy innym. Tyle że piękniej bo za darmo a jednak trzeba będzie wydać kasę. Ale tamten basen był chyba dla nas trochę za duży, za dużo wody by szło na to, a potem prądu na pompę. A tak to mniejszy basen mniejszy problem. muszę popatrzeć z którego sklepu zamówić ten basen.
  4. no i z basenem wyszedł klops :-( schronisko wynajęło jednak lawetę, pojechało 3 pracowników i basenu nie zabrało:( okazało się że basen był kompletnie zaniedbany, brudny i zagrzybiony, a płyta chyba podeszła wodą bo była taka hmm no wiecie jaka:) wydaje mi się że to jakieś jedno wielkie nieporozumienie, może nie dali tej pani wytłumaczyć, albo ona mi czegoś nie dopowiedziała. Bo gdyby powiedziała, że basen stoi na podwórku i jest podniszczony to byśmy wiedzieli za co się bierzemy. No ale trudno. Nie byłam nie widziałam, więc nie wiem jak to wyglądało. To były słowa pracowników. ALe powiedzieli, że tego nie chcą i mamy sobie dać spokój więc nie ma co. Musimy wymyślić coś innego Chyba jednak wrócimy do wersji psiego basenu tego z 1 posta? bo teraz jak na to wszystko patrzę z praktycznego punktu widzenia to jednak musi być taki basen aby można było go podnieść i wylać swobodnie wodę, umyć. A nawet gdybyśmy wykopali oczko to nie będzie można wylewać z niego wody i wyjmować mułu który pozostanie po psach. co myślicie?? a więc ankub narazie nie wysyłaj tej pompy bo chyba nie będzie konieczna narazie.
  5. zapłąciłam dziś już za hotel i za szczepienie dropsa p/w wściekliźnie, razem 445zł:( strasznie boli ta suma:( Boże Drops idź już sobie do domu bo wykończysz wszystkich finansowo:( przypominam zapominalskim o wpłatach: wojtuś, fioneczka, agnieszka32 :):mad::loveu:
  6. no właśnie skąd? szkoda, ze to nie jest jakieś większe miasto, można by ja na jakiejś akcji postawić z chustką "szukam domu" Dzwoniłam dziś do hotelu. U Dosi wszystko po staremu:) grzeczna, nie rozrabia. Jest raczej domatorką, bo nawet łądna pogoda jej nie motywuje do wyjścia i po chwili spacerowania chce do domu. zapłaciłam dziś za hotel. trzeba jej kupic obrożę p/w pchelną i wysłac.
  7. nie wiadomo, ale ogłoszenia trzeba pousuwać, bo i zdjęcia nieaktualne ani informacje. Mam telefon niby do jej nowego domu, ale jakoś brakuje mi odwagi aby tam zadzwonić, bo ten facet jakoś taki sceptyczny był co do mojej wizyty:( no ale chyba zadzwonię tam w najbliższym czasie
  8. Dosiulka grzeczna, nie rozrabia?:)
  9. tak tak pamiętamy:) póki co nie ma żadnych kosztów, bo transport koleżeński:) żywicę dostaniemy od firmy, zapowiada się, że pompę też dostaniemy w prezencie:) no ewentualnie za jakiś czas zrobimy chyba zrzutkę na rachunek za wodę, bo taki basen pochłonie masę wody:( :evil_lol: a póki co wczoraj na allegro kupiłam nowy ten najtańszy basen za 30zł bo ten nasz super hiper juz się rozpadł i nie było sensu kleić:(
  10. widać, że nie czytałaś dokładnie wątku bo pisaliśmy już tu wielokrotnie, że spłycimy ten basen do 30cm tak jak mamy teraz. Teraz mamy basen 130cmx30cm i psy są w nim mega szczęśliwe. Wskakują kiedy chcą, kładą sie, turlają, dzieją się w nim cuda. Basen mówimy na to w przenośni. Faktycznie jest to oczko wodne najmniejsze z możliwych, ale dla nas będzie służył za basen. Niech ten basen najpierw do nas przyjedzie a potem zobaczymy co i jak z nim zrobić.
  11. wiesz co...nie sądzę, bo sa do takich zachowań przyzwyczajeni, bo ich poprzednia sunia tez była taka gryząca i rządziła całym domem. Obawiam sie tylko że charakter Hanki to nie przelewki i teraz może tylko capnęła a a prawdziwe różki pokaże dalej. U nas nie podskakiwała bo wiedziała że nie ma szans :mad: wiedziała co wolno a co nie, a ponieważ jest niesłychanie inteligentna to od razu wyczuła grunt w nowym domu i zaczyna rządzić:) taki przykład: u mnie szczekała tylko na domofon ale zaraz też ją uciszałam i koniec, a tam ponoć jest niesamowitym jazgotem:) wytłumaczyłam jak powinno się z nią postępować, ale co zrobią to już ich sprawa.
  12. tak ale sa bardzo małe. Góra 1m a my chcieliśmy cos ok 2m żeby pies mógł spokojnie się położyć i obracać.
  13. Hanka pokazuje już swój charakterek. Państwo pozwolili jej wejść sobie na głowę no i są efekty, ugryzła córkę (dorosłą) gdy chciała zabrać jej smakołyk. A jak poszła w gości do sznaucerka to sterroryzowała go, pozabierała wszystkie zabawki a biedak chodził bokami ze strachu:) niezła z niej jędza co:) podły charakter jak nie wiem. Trzeba by z tym ostro popracować. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-CaBcY-jsR0Y/T7aqiLHuR4I/AAAAAAAABI0/CkoWyDLtYU8/s512/SAM_1695.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-aar8lFZD_ZA/T7aq8d_LENI/AAAAAAAABJQ/J5NrpnHGvB4/s512/SAM_1715.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-JZqWJFZjN2w/T7aq-lWqQbI/AAAAAAAABJY/RCqKvEPr_uw/s512/SAM_1717.JPG[/IMG] a to jeszcze futrzana wersja:) obserwacja kotów...godzinami:) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-k9uGRUF7kd4/T7ap9wzCykI/AAAAAAAABIY/4JOCNXHGJkk/s512/SAM_1676.JPG[/IMG] z papuga doszła już do jako takiego kompromisu i są w stanie siedzieć przy jednym talerzu:) ale jeszcze zdarza jej się pogonić papuzię:)
  14. Hana w wersji ogolonej:) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-5fl253lMrI0/T7aqfFsZdnI/AAAAAAAABIo/1XTqO2drpUw/s512/SAM_1688.JPG[/IMG][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-TisbqDkFf_s/T7aqRTZUhYI/AAAAAAAABIg/8WEsS6euqC4/s512/SAM_1689.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Gu6boWIQW-8/T7aqhtjfWNI/AAAAAAAABIw/9fHwZv1hSmc/s512/SAM_1692.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-dR7RtYLvQiw/T7arWD9_DjI/AAAAAAAABJg/2b1VoEF8l8o/s512/SAM_1693.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-ULmjLBZdiAg/T7aqjQIHgbI/AAAAAAAABI8/E2Ey0uR4ic8/s512/SAM_1701.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-9dFX3R0szTQ/T7aqkLmt_OI/AAAAAAAABJE/e6Miu9K3JFA/s512/SAM_1707.JPG[/IMG]
  15. wow super:) mam nadzieję, że na dniach basen w końcu do nas przyjedzie i będzie można zacząć go przystosowywać do naszych potrzeb i na upały będzie już taki basen jaki byc powinien
  16. często psy pijaków i meneli są psami karnymi i grzecznymi. Ona była wpatrzona w niego jak w obraz. W jej oczach nie był mordercą tylko jej panem.
  17. matko tam psy są w takich klatkach?? a nie w kojcach?:( tragedia
  18. no to wielkie uff:) bo już się wystraszyłam. Dlatego czasem nie podaję miejscowości schroniska bo różne ludzie mają zamiary.Ale w takim razie jestem już spokojna:) DZIĘKI !!
  19. mały olbrzym:) a do starego dziś nie zaglądałam, ale pewnie jest tam nadal. Powinien dostawać leki na serduszko i nie być w schronisku bo to go bardzo stresuje i nasila kaszel:( a pani z Iławy dzisiaj dzwoniła do schroniska, akurat tam była więc z nią rozmawiałam. Jeszcze o nim myślą, bo mają problem z transportem. Wrzuciłam go tez na barbety skoro on taki podobny. a to nasza piękność w nowym życiu: [url]http://www.awp.akita-world.de/index.php?topic=861.msg1008849;topicseen#msg1008849[/url]
  20. założyłam Misi album na fb, udostępniajcie proszę [url]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.298606720226887.73687.144175685669992&type=1[/url] Tekila pojechała już do hotelu pod Wrocławiem i ma się świetnie. Co prawda walczą z katarem który chyba jest wywołany jakąś bakterią bo żadne antybiotyki nie pomagają.Miała mieć robione badania. A w ciąży nie była tylko jadła dużo i źle:):(
  21. czy to cudo było może w niedzielę na wystawie w Łodzi?bo widziałam identycznego:) [quote name='Karka']Miałam okazję poznać już Bonitę :) Jest rewelacyjna ! Poniżej wklejam jej fotki i pozdrawiam Barbie96 oraz wszystkich miłośników portugalaków:)) Uwielbiam tę rasę :) A o to Bonita .Mam nadzieję ,że Barbie 96 nie ma mi za złe :-)) [IMG]http://germanika.com/damaro/images/bonita/BONITA_z_Atutowej02.jpg[/IMG][/QUOTE] dziewczyny powiedzcie mi czy ten przystojniak jest podobny do barbeta? dla nas był do tej pory pudlem i ktos podsunął mi tą myśl. Umaszczenie się zgadza, ma jeszcze białe końcówki łap. Myślałam że jest niewydarzonym pudlem:) tylko że jest chyba drobniejszy od barbetów. [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/3343/p1340613.jpg[/IMG]
  22. słuchajcie, ten nasz czarny pudel faktycznie wygląda jak portugalskie pies dowodny:) umaszczenie się zgadza, budowa, długi ogon:) tylko dziwi mnie że pies zadbany i wykastrowany a nikt go nie szuka:( pewnie nie ma tatuażu skoro kastrowany.
  23. dziewczyny czy wy wiecie coś w temacie zabrania suni przez jakąś fundację?bo schronisko mi nie powie, a ponoć wiedzą o niej z dogomanii.
  24. ten psiak trafił do nas już wykastrowany. Kwarantanna zakończyła się wczoraj. Kurcze widać, że ktoś dbał o niego, ostrzygł, wykastrował a teraz nie szuka? Nie pojmuję takich rzeczy:( [quote name='Fundacja Medor']Pudliszon [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/1247/p1340635.jpg[/IMG] [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/3343/p1340613.jpg[/IMG] [IMG]http://img545.imageshack.us/img545/3476/p1340615.jpg[/IMG] [IMG]http://img151.imageshack.us/img151/8964/p1340617.jpg[/IMG] [IMG]http://img525.imageshack.us/img525/672/p1340620.jpg[/IMG] [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/1482/p1340622.jpg[/IMG] SCHRONISKO PABIANICE [COLOR=red][B]kontakt w sprawie adopcji:[/B][/COLOR] [SIZE=2]Magda -[/SIZE] [SIZE=2]692486565[/SIZE], [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [SIZE=2]Agnieszka[/SIZE] [SIZE=2]793046770 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/SIZE][/QUOTE]
  25. ten psiak trafił do nas już wykastrowany. Wczoraj zakończyła się jego kwarantanna. [quote name='Fundacja Medor'] [INDENT] Pudliszon [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/1247/p1340635.jpg[/IMG] [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/3343/p1340613.jpg[/IMG] [IMG]http://img545.imageshack.us/img545/3476/p1340615.jpg[/IMG] [IMG]http://img151.imageshack.us/img151/8964/p1340617.jpg[/IMG] [IMG]http://img525.imageshack.us/img525/672/p1340620.jpg[/IMG] [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/1482/p1340622.jpg[/IMG] [/INDENT] SCHRONISKO PABIANICE [COLOR=red][B]kontakt w sprawie adopcji:[/B][/COLOR] [SIZE=2]Magda -[/SIZE] [SIZE=2]692486565[/SIZE], [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [SIZE=2]Agnieszka[/SIZE] [SIZE=2]793046770 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/SIZE] [B][SIZE=2][COLOR=SeaGreen][URL="http://www.medor.org"][IMG]http://images22.fotosik.pl/64/7164a552a72902f2.gif[/IMG][/URL][/COLOR][/SIZE][/B][/QUOTE]
×
×
  • Create New...