-
Posts
10875 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by piechcia15
-
u nas bardzo dużo wetów nie rejestruje czipów. Trzeba podzwonić po lecznicach i zapytać czy mają takiego psa w bazie u siebie.A są jakieś inne zdjęcia tego psa?bo tam mało co widać. A chciałam sprostować, że to niestety nie nasz Hektor nr 184 poszedł do adopcji tylko inny molos nr 515, ale też fajnie bo był strasznie biedny w schronisku, psy się na nim wyżywały, a tez już nie młody bo ok 6lat. [B]Dziewuszki, trzeba by zacząć myśleć o akcji "Daj piątaka na zwierzaka",[/B] żeby na spokojnie to tym razem zorganizować. Co powiecie na datę 6.10 ? ulotki proponuje takie same tylko np. zmieć psa, aby nudno nie było. Aga weź no zacznij przeglądać galerie:) fajnie by się chyba komponował kolorystycznie jakiś czarny psiak, albo też rudy. trzeba będzie tym razem większy blat zorganizować, bo baner mamy dłuższy.
-
Ślepy Basio - Terier walijski POTRZEBUJE KOCHAJĄCEGO DOMU !
piechcia15 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
zaglądam niedzielnie:) -
kurde no nie mogę strawić takiej ilości kasy. Tak myślę...od nas z Pabianic gdyby po nią jechać do teresina i zawieźć do Strzelców czy Strzelec ?:) i wrócić to ok 570km czyli moim mini autem to jakieś 150zł...jest różnica?? ale dla mnie to nieosiągalne km :( nie ma takiej opcji...200km to może i ujadę ale nie 570...chyba że wziąc by ze 2 osoby jeszcze każdy po 200 jak trzaśnie to za nadto się nie zmęczymy:) no i ja nie mogłabym jechać 13.08 bo pracuję, tylko weekend wchodzi w grę, 12.08 albo święto 15.08
-
pati-c wyceniła transport w swoim wykonaniu na 420zł bo mieszka gdzieś pod warszawą i łącznie to wychodzi 710km :look3: niezła trasa...
-
no to super!! czyli są jednak udane adopcje schroniskowe!! powiedz im koniecznie, że gdyby mieli z nim jakiekolwiek problemy to niech najpierw dzwonią do nas a nie oddawali go do schroniska. My staramy sie pomagać psom w nowych domach, bo czasem pojawiają sie problemy. A Hektorek ma charakterek:) ahaaa i nie smoła tylko pewnie brązowa farba bo boksy i budy były malowane:) każdy pies jest gdzieś tan a tyłku zielony:)
-
napisałam do tej grupy ludzi my na dzień dzisiejszy ze skarpety też z 50zł możemy dołożyć. Może ta pani co ma deklarację na 150zł coś przekaże, zobaczymy. Bo w przyszłym miesiącu będzie połowa miesiąca do zapłącenia za hotel to też kosztów troche odejdzie.
-
Ślepy Basio - Terier walijski POTRZEBUJE KOCHAJĄCEGO DOMU !
piechcia15 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Basio już dostała dzisiaj pieniążki z bazarku Javeny, bardzo dziękujemy:) -
raczej tak, to musiałby być transporter dla duże psa, aby było jej wygodnie, bo ona ma dłuuugie nogi:) a poza tym nie była nigdy w takiej klatce więc chyba mogłaby się za bardzo zestresować. Chociaż chyba kiedyś u Ewanki jeszcze spała w kenelu o ile dobrze pamiętam.
-
oo matko nasz wielki rudy Hektor?? to super, należało mu się. A ludzie młodzi czy starsi?bo on jest bardzo silny. Aha i nie toleruje innych zwierząt. Zwariowany psiak z niego.Oby miał dobrze i niech go pilnują aby już nigdy nie uciekł. Jeśli macie z nimi jakiś dobry kontakt to można zasugerować aby na obroży napisali nr telefonu markerem i najlepiej jeszcze zawiesić adresówkę. Bezpieczeństwa nigdy nie za wiele ...prawda?:) a teraz są te burze i ulewy a nie wiemy jak on się zachowuje. A w razie ucieczki to jest zabezpieczony. Mam nadzieję, że mają tak wielką budę:)
-
transport w wykonaniu patic jest bardzo drogi bo to jej praca więc każda podróż to kilkaset złoty, ale zapytam, żeby nie było. Ja myślę że podróż pociągiem to nie głupi pomysł. A Dosia nie miałaby wyjścia, musiałaby znieść, nie ona pierwsza i ostatnia. Ja może jestem za surowa, ale ja się z psami tak nie certolę. A myślę że w pociągu miałaby więcej swobody bo i pospacerować można i spokojnie wygłaskać się z pańcią. Tyle że trzeba by ew. mieć jakies torebki gdyby nabrudziła ze stresu.A teraz nawet cicho jest w tych pociągach to i hałas żaden. z bazarkiem niezły pomysł, tylko właśnie trzeba by to komuś wysłać kto zrobi zdjęcia i to wystawi.
-
ale w czym problem że jedna osoba sama z psem?przecież my też tak jeździmy. Psa przywiązujesz do zagłówka siedzi sobie. A znając spokój Dosi to po paru chwilach położy sie i będzie spała całą podróż, bo... innego wyjścia nie ma. Nie sądzę aby udało się całkowity transport więc lepiej by było gdybyś odważyła się na samotną podróż.
-
pewniak pewniak, ale zapłacić będziemy musieli my:( bo dla Marty to za dużo a i tak jeszcze do Piotrkowa będzie musiała dojechać. no ale w ostateczności, będzie w zanadrzu.
-
Ślepy Basio - Terier walijski POTRZEBUJE KOCHAJĄCEGO DOMU !
piechcia15 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Basio był chyba na początku na jakimś forum tego typu terierkowo czy jakoś tak, ale chyba nie miało powodzenia. -
Ślepy Basio - Terier walijski POTRZEBUJE KOCHAJĄCEGO DOMU !
piechcia15 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
tak tak wszystko aktualne:) dzięki za pomoc:) -
zrobiłam mu wydarzenie, wejdźcie zobaczcie czy wszystko jest ok, czy jest dostępne?bo mi zawsze coś nie wychodzi:( super akrum ze jesteś, tekst możesz wziąć z wydarzenia całość skopiować, prócz filmów bo filmów chyba nie można wstawiać do ogłoszeń. [url]http://www.facebook.com/events/105961826215921/?context=create[/url]
-
[quote name='Akrum']hehe, podaj linki do tych dwóch psiaków - nigdy nie wiadomo, może akurat ;) ależ proszę bardzo: ślepy Basik po wielu turbulencjach życiowych http://www.dogomania.pl/forum/threads/217294-%C5%9Alepy-Basio-Terier-walijski-POTRZEBUJEMY-1500Z%C5%81-na-sp%C5%82acenie-d%C5%82ugu-!! i Drops amstaf zabrany spod strzykawki 2lata temu http://www.dogomania.pl/forum/threads/144126-**Amstaf-Drops-po-szkoleniu-w-Bogatynii-gotowy-do-adopcji-POSZUKIWANY-DS
-
Ślepy Basio - Terier walijski POTRZEBUJE KOCHAJĄCEGO DOMU !
piechcia15 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
zrobiłam porządki u Basika na koncie i stan konta cieszy coraz bardziej!! nie licząc niespodziewanych wydatków to jesteśmy 3 miesiące do przodu:) Teraz Basik ma zakaz chorowania na cokolwiek, nawet na katar:) -
kubraczek powinna mieć. Akrum to może jeszcze pokochasz naszego Basika jak masz taką szczęśliwą rękę:) albo Dropsa który też od ponad 2 lata kibluje w hotelu:) a to chyba wszystko przez Ewę Gałązkę, która powiedziała że to za długo trwa i chce się wy cofać z deklaracji :evil_lol: Marta usłyszała i raz dwa Dosię wypatrzyła :evil_lol::loveu: