Jump to content
Dogomania

bico

Members
  • Posts

    8774
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bico

  1. [quote name='Evelka'] A co do oddania suni, to oni przecież podpisali umowę! Więc jeśliby tylko okazało się, że sunia nie ma tam zapewnionych odpowiednich i godnych warunków życia to zgodnie z podpisaną przez obie strony umową można by Ją przecież po prostu odebrać! Prawda?![/QUOTE] Prawda. Ale nie jest to wszystko takie proste i wymaga duuużego zachodu, nakładów finansowych, czasu i energii od osoby, która chce psa odzyskać. Nawet wejście na drogę sądową, w wyniku nie wywiązania się z umowy, niczego nie gwarantuje, a kosztuje sporu czasu i pieniędzy. Trzeba udowodnić czemu te warunki są tak złe, że chcemy psa zabrać, sąd nie musi naszej opinii, co do złych warunków podzielić:roll: A znając sądowe argumenty ze sprawy zabijania psów na smalec, że "krowy przecież też się zabija w celu konsumpcji, to i psa można", to domyślcie się sami co by powiedział sąd w kwestii Kai...:roll: [B]Serdecznie zapraszam do kupowania i podrzucania bazarku ciuszkowo - torebkowego dla podopiecznych dogomaniaczki BUDRYSEK - bez spłaty ponad 3 tys długu:crazyeye::-( nie będzie za co i gdzie leczyć kolejnych psich i kocich bid w potrzebie:-(:-(:-( Zajrzyjcie: [url]http://www.dogomania.pl/threads/187377-Fajne-ciuszki-oraz-torebki!!!-Na-podopiecznych-BUDRYSEK!-Do-21.06.-godz.-22!?p=14866944#post14866944[/url][/B]
  2. [quote name='BUDRYSEK']Roxy zabrała _bubu_ Ona sprawdzała dom i Ona ją tam zawiozła jak tylko _bubu_ ja zabrała wysłałam Jej na pw link z wątkiem żeby napisała jakies info do tej pory jest cisza i nic więcej nie wiem[/QUOTE] to bardzo nie fair ze strony owej _bubu_:mad: :shake: no nic, na przyszłość będziemy pamiętać kto jak się zachowywał:razz: [B]Serdecznie zapraszam do kupowania i podrzucania bazarku ciuszkowo - torebkowego dla podopiecznych dogomaniaczki BUDRYSEK - bez spłaty ponad 3 tys długu:crazyeye::-( nie będzie za co i gdzie leczyć kolejnych psich i kocich bid w potrzebie:-(:-(:-( Zajrzyjcie: [url]http://www.dogomania.pl/threads/187377-Fajne-ciuszki-oraz-torebki!!!-Na-podopiecznych-BUDRYSEK!-Do-21.06.-godz.-22!?p=14866944#post14866944[/url][/B]
  3. [B]Serdecznie zapraszam do kupowania i podrzucania bazarku ciuszkowo - torebkowego dla podopiecznych dogomaniaczki BUDRYSEK - bez spłaty ponad 3 tys długu:crazyeye::-( nie będzie za co i gdzie leczyć kolejnych psich i kocich bid w potrzebie:-(:-(:-( Zajrzyjcie: [url]http://www.dogomania.pl/threads/187377-Fajne-ciuszki-oraz-torebki!!!-Na-podopiecznych-BUDRYSEK!-Do-21.06.-godz.-22!?p=14866944#post14866944[/url][/B]
  4. [quote name='Mysza2']Tolu a wysłałaś nr konta do Bico?[/QUOTE] Tak, dziękuję Tola już mi wysłała nr konta, a ja już zrobiłam przelew;) [B]Serdecznie zapraszam do kupowania i podrzucania bazarku ciuszkowo - torebkowego dla podopiecznych dogomaniaczki BUDRYSEK - bez spłaty ponad 3 tys długu:crazyeye::-( nie będzie za co i gdzie leczyć kolejnych psich i kocich bid w potrzebie:-(:-(:-( Zajrzyjcie: [url]http://www.dogomania.pl/threads/187377-Fajne-ciuszki-oraz-torebki!!!-Na-podopiecznych-BUDRYSEK!-Do-21.06.-godz.-22!?p=14866944#post14866944[/url][/B]
  5. [quote name='leni356']To może rzucisz palenie :) Skarpeta kudłaczy dołoży do kastracji 40 zł[/QUOTE] hehe...dobrze, że nie palę:evil_lol::D [B][SIZE=3]Bardzo dziękujemy za pomoc w zbiórce na kastrację:lol:[/SIZE] [/B] [SIZE=4][COLOR=Blue][B]Czyli jeszcze brakuje nam jakieś 40-50 zł - kto dorzuci grosik dla Atoska na potrzebny zabieg???[/B]:modla:[/COLOR][/SIZE] [B]E-S,[/B] tak słusznie od poniedziałku trzeba dr Kulika zapytać co i jak, żeby przed jego urlopem zdążyć, dzięki, że pomagasz:lol: Napisałam Ci dłuższe pw, ale miałaś zapchaną skrzynkę i mi je wcięło, jutro odtworzę krótszą wersję i ponowię wysyłkę:D [B] Serdecznie zapraszam do kupowania i podrzucania bazarku ciuszkowo - torebkowego dla podopiecznych dogomaniaczki BUDRYSEK - bez spłaty ponad 3 tys długu:crazyeye::-( nie będzie za co i gdzie leczyć kolejnych psich i kocich bid w potrzebie:-(:-(:-( Zajrzyjcie: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/187377-Fajne-ciuszki-oraz-torebki%21%21%21-Na-podopiecznych-BUDRYSEK%21-Do-21.06.-godz.-22%21?p=14866944#post14866944"]http://www.dogomania.pl/threads/187377-Fajne-ciuszki-oraz-torebki!!!-Na-podopiecznych-BUDRYSEK!-Do-21.06.-godz.-22!?p=14866944#post14866944[/URL][/B]
  6. zuzliku, na transportowym to już pewnie pytałaś?:oops: [B]Serdecznie zapraszam do kupowania i podrzucania bazarku ciuszkowo - torebkowego dla podopiecznych dogomaniaczki BUDRYSEK - bez spłaty ponad 3 tys długu:crazyeye::-( nie będzie za co i gdzie leczyć kolejnych psich i kocich bid w potrzebie:-(:-(:-( Zajrzyjcie: [url]http://www.dogomania.pl/threads/187377-Fajne-ciuszki-oraz-torebki!!!-Na-podopiecznych-BUDRYSEK!-Do-21.06.-godz.-22!?p=14866944#post14866944[/url][/B]
  7. Jezus Maria, jaki widok no fotach powyżej!:crazyeye::-(:-(:placz: wobec tego: Serdecznie zapraszam do kupowania i podrzucania bazarku ciuszkowo - torebkowego dla podopiecznych dogomaniaczki BUDRYSEK - bez spłaty ponad 3 tys długu:crazyeye::-( nie będzie za co i gdzie leczyć kolejnych psich i kocich bid w potrzebie:-(:-(:-( Zajrzyjcie: http://www.dogomania.pl/threads/187377-Fajne-ciuszki-oraz-torebki!!!-Na-podopiecznych-BUDRYSEK!-Do-21.06.-godz.-22!?p=14866944#post14866944
  8. [B]Serdecznie zapraszam do kupowania i podrzucania bazarku ciuszkowo - torebkowego dla podopiecznych dogomaniaczki BUDRYSEK - bez spłaty ponad 3 tys długu:crazyeye::-( nie będzie za co i gdzie leczyć kolejnych psich i kocich bid w potrzebie:-(:-(:-( Zajrzyjcie: [url]http://www.dogomania.pl/threads/187377-Fajne-ciuszki-oraz-torebki!!!-Na-podopiecznych-BUDRYSEK!-Do-21.06.-godz.-22!?p=14866944#post14866944[/url][/B]
  9. matko...jaka bieda ta pupina Gorbisi:-( a tutaj coś między innymi dla naszej koteczki: [B]Tymczasem serdecznie zapraszam do kupowania i podrzucania bazarku ciuszkowo - torebkowego dla podopiecznych dogomaniaczki BUDRYSEK - bez spłaty ponad 3 tys długu:crazyeye::-( nie będzie za co i gdzie leczyć kolejnych psich i kocich bid w potrzebie:-(:-(:-( Zajrzyjcie: [url]http://www.dogomania.pl/threads/187377-Fajne-ciuszki-oraz-torebki!!!-Na-podopiecznych-BUDRYSEK!-Do-21.06.-godz.-22!?p=14866944#post14866944[/url][/B]
  10. jadąc do Świdnika(20 km od Lublina) z Kielc na pewno przez Lublin będziecie przejeżdżać chyba nie ma innej drogi...z tego co ja wiem:roll: A tymczasem serdecznie zapraszam do kupowania i podrzucania bazarku ciuszkowo - torebkowego dla podopiecznych dogomaniaczki BUDRYSEK - bez spłaty ponad 3 tys długu:crazyeye::-( nie będzie za co i gdzie leczyć kolejnych psich i kocich bid w potrzebie:-(:-(:-( Zajrzyjcie: http://www.dogomania.pl/threads/187377-Fajne-ciuszki-oraz-torebki!!!-Na-podopiecznych-BUDRYSEK!-Do-21.06.-godz.-22!?p=14866944#post14866944
  11. [quote name='dana']Biszkoptowy też źle znosi upały, najlepiej jest ułożyć się na kaflach, w chłodzie łazienki, oczywiscie jeszcze lepiej byłoby się taplać nieustannie w wodzie ;) Borutka, słuchaj grzecznie Zuzlika :lol:[/QUOTE] no gdyby nie ta kafelki, ta terakota, to ja nie wiem co by było w taki ukrop:crazyeye::shake: po wieczornym spacerze najlepiej się wydyszeć w łazience, kuchni albo na balkonie...albo...:razz:poczekać kilka godzin na zupełnie już ciemną i chłodniejszą noc i tak dyszeć nad samą głową pani, przy łóżku, żeby chcą nie chcąc wstała i nocą na spacer zabrała:evil_lol::evil_lol::evil_lol::D:D [B]A tymczasem serdecznie zapraszam do kupowania i podrzucania bazarku ciuszkowo - torebkowego dla podopiecznych dogomaniaczki BUDRYSEK - bez spłaty ponad 3 tys długu:crazyeye::-( nie będzie za co i gdzie leczyć kolejnych psich i kocich bid w potrzebie:-(:-(:-( Zajrzyjcie: [url]http://www.dogomania.pl/threads/187377-Fajne-ciuszki-oraz-torebki!!!-Na-podopiecznych-BUDRYSEK!-Do-21.06.-godz.-22!?p=14866944#post14866944[/url][/B]
  12. [quote name='as_ko'] [SIZE=4][U][B]ZBIERAMY NA KASTRACJĘ ATOSA!!![/B][/U][/SIZE] [B]Potrzebujemy uzbierać 140zł! Mamy: as_ko - 40zł bico - 30zł[/B][/QUOTE] [B]jeśli na kastrację potrzeba ok. 150 zł, a mamy już 40+30=70 zł, [SIZE=5][COLOR=Red]więc 150-70=80 zł - tyle musimy dozbierać na kastrację[/COLOR][/SIZE][/B] [B]Kto jeszcze pomoże Atoskowi w ochronie przed rozmnażaczami!? On bardzo w typie sznaucerka jest, wiec to łakomy dla nich kąsek:mad: Prosimy o drobne wpłaty po 5, 10 zł i jakoś damy radę:modla::modla::modla:[/B] [B]as_ko - w poniedziałek zorientuj się proszę kiedy może być zabieg u tego pana weta, bo faktycznie trza się sprężać, żeby się w czasie wyrobić, a wet może mieć urlop...[/B]
  13. [quote name='Soema'] nie chcę myśleć ile psów umiera tam na zalanych terenach.. bo to przecież nie tylko u nas.[/QUOTE] dokładnie...jest tak jak mówisz...dobijająca świadomość:(:(:(
  14. no to super, że psiak zostaje u Was na te 2 tygodnie:multi: koniecznie trzeba go wykastrować przed wyjazdem to będzie z głowy i będzie bezpieczny od psełdo:) [B]as_ko, musisz niestety rozsyłać pw z prośbami o jednorazowe wsparcie na kastrację, inaczej tej kasy nie uzbieramy, nie ma innego sposobu:roll:[/B] ja na początek dorzucam od siebie 30 zł jednorazowo, proszę o konto na pw.
  15. [quote name='Marinkaa']Dostałam dziś sms-a od pani Anity z treścią podobną do ostatniego... Kiedy zapytałam o jej o stosunki suni z babcią, o konyakt pani Anety z Zulą i poprosiłam o zdjęcie zrobione choćby komórką - otrzymałam takiego sms-a: " Z babcią ma lepszy kontakt. Nie skacze już do niej, ba nawet czasem idą razem na pole. Z treserką się nie kontaktowałam bo nie chcę psa na razie stresować. Pozdrawiam"[/QUOTE] faktycznie szkolenie młodego, energicznego psa, pod okiem specjalisty, to straaaaszny stres!:D:D:D ale rozumowanie!:mad: Marinkaa, z nimi nic się zrobić nie da, nie zreformujesz ich, suni też raczej nie oddadzą, więc pozostaje mieć ich na oku i być w kontakcie - tyle można zrobić:roll:
  16. fajna sunia i miała taką wolę życia.... a można podać coś psom profilaktycznie? czy nawet nie ma takich leków?
  17. ...bo psiakom , to zawsze tak mało do szczęścia potrzeba...w porównaniu z zachciankami ludzi:roll: Satyrku, uważaj na te upały i z tego cienia nie wychodź;)
  18. [quote name='BUDRYSEK'] na szczęscie kolejka chetbych do adopcji Marleyka jest długa :)[/QUOTE] o matko! pierwszy raz słyszę o [B]kolejce chętnych na adopcję![/B]:crazyeye::crazyeye::crazyeye: do tej pory, to tylko słyszałam o kolejce psów/kotów do adopcji:roll: Jaki to miłe wieści, gdy się czyta, że dla Wielkiego Łowcy kilka domków jest do wyboru:multi::loveu::multi: oby już znalazł dla siebie ten dobry domek na stałe, to może przy okazji i inne kocie bidy skorzystają:evil_lol::cool3:
  19. [quote name='Soema']Wisła.......:( co psy na wałach i topiące się piją... tylko to :([/QUOTE] wiem, że psy na wałach i poza przytuliskiem tylko to piją:( i jeszcze ten upał:( a w przytulisku psy mają dostęp do Wisły?
  20. Miszka, trzymaj się na przyszłym zabiegu! Myślimy o Tobie:happy1: super foty na stronach poprzednich:)
  21. muszę siąść i ten bazarek w końcu zrobić:oops: proszę o konto na pw, to choć 50 zł wpłacę...
  22. ale to kranówka? czy ze studni? jaki koszmar:(
  23. Gorbinia już wyszła z kliniki? jak się miewa? co z biegunką?
  24. [quote name='bico']poproszę na pw o numer konto, to choć 30 zł jednorazowo podrzucę:oops::roll:[/QUOTE] nie lubię się narzucać, ale chyba ponowię zapytanie....
×
×
  • Create New...