Jump to content
Dogomania

bico

Members
  • Posts

    8774
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bico

  1. Gonia, jak możesz ten domek nawet na 3 tygodnie, to załatwiaj - to pies w typie rasy i do miłośników rasy na początek trzeba "uderzać, tylko najpierw trzeba go wykapać, ostrzyc, zdiagnozować, podleczyć i lepiej poznać jego charakter - taki "wychuchany" może szybciej domek znajdzie:cool3: Nie damy do z powrotem do schronu, mowy nie ma!:shake::shake::shake: Gonia, pisz jeszcze do tej cioteczki, co jest szansa, że może by zabrała psinkę od października. No i trzeba Alfika/Kamienia prędziorem ogłaszać, wtedy miejsce po nim się zwolni. W razie co - z tym hotelem można spróbować negocjować - może dla bezdomniaka opuszczą trochę cenę - 500 zł, to kupa kasy:crazyeye::-( A jeszcze jutro ulotki Lary w Silesii;)
  2. Roma, oby to się zmieniło - wyciągniemy go do hotelu i poszukamy nowego, dobrego domku - Ktoś musi go wreszcie pokochać;) Roma, dorzucę na Twoje benkowe konto 10 zł na transport:oops:
  3. Kurczaki, ależ on jest piękny ten nasz Milordzik!:loveu::loveu::loveu::loveu: Tak piękny, że chyba zaraz zwariuję:evil_lol::loveu: łepeczka ma niesamowicie pluszowy:loveu::loveu::multi: [B]a fotki - tak koniecznie trzeba zmniejszyć ich rozdzielczość, i w poście na raz może być ich po 5 sztuk:roll:[/B]
  4. [quote name='zuzlikowa']Tak Pliszeczko...bico nie dała mi się wrobić...sama muszę liczyć i rachunków pilnować...:-(...a wbrew pozorom,aż taki ekonom to ja nie jestem![/quote] ano nie dałam się wrobić:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  5. :crazyeye:O Boże, dla mnie to też brzmi strasznie, bo kocham konie:-(
  6. a kto jest ta druga osoba decydującą w hoteliku?:roll:
  7. tez tak uważam - Śledzina nam odżywa i się cieszy, że już nie leży na betonie:multi::loveu:
  8. [quote name='Radek']Tytuł pierwszego postu zmieniłem, ale nie widzę zmian w tytule wątku. Czyżbym coś przeoczył :oops:[/quote] nie wiem czemu tak się robi:crazyeye: to chyba trzeba edycja zaawansowana i wtedy może się da tytuł zmienić:roll:
  9. jakiż on cuuudny!:loveu::loveu::loveu: jakie pycho kochane i nieszczęśliwe w tym kagańcu było:loveu: dobre z tą "mądrością"!:evil_lol:
  10. o jejku, Lara zdrowiej nam szybko:glaszcze: a z nowymi watkami, ja już tak mam - no muszę po prostu:diabloti::oops::-(
  11. nie wykluczam, że jakaś dobra dusza adoptuje Dżinę, bo takie sytuacje się nawet w ostatnich dniach na dogo zdarzały - ledwie żywe, głuche i ślepe staruszki ze schronu znajdowały dom, ale raczej też zakładam wariant pesymistyczny, że bierzemy na siebie deklarację do końca życia Dżiny i jestem tego świadoma:-(
  12. Stiwi - fajnie - też jestem za:multi:
  13. [quote name='zuzlikowa'] Jeden telefon i...trampolina Twoja!:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] szczególnie ta trampolina mnie kusi:laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2:
  14. [quote name='zuzlikowa']Aleś szybka!:lol:[/quote] tiaaa...jak brygady Grom-u:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  15. [quote name='zuzlikowa']Z kasy Stivikowej, po uregulowaniu zobowiązań, pozostało [B][SIZE=4][COLOR=Purple][SIZE=3][COLOR=Black][COLOR=Sienna]STAN KONTA na 17.09.2009...[SIZE=4]358,10pln[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=4][COLOR=Purple][SIZE=3][COLOR=Black] plus 6 dyplomów z allegro (6 x 5zł...30zł)...jak wpłyną. [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=4][COLOR=Purple][SIZE=3][COLOR=Black][SIZE=2]Stiviczku...bywam często![/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][B][SIZE=4][COLOR=Purple][SIZE=3][COLOR=Black][SIZE=2]:loveu:[/SIZE] [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B][/quote] Proponuję nadwyżką po Stivku wesprzeć Melę, Milorda, Nadzieję i Smajlika:cool3::multi:
  16. Wieści jako ten miód na serce:) SUPER, że tak się szczęśliwie losy Mili ułożyły, ma fajny domek:multi::multi::multi::loveu: Mili, widzę teraz nazywana Małą:cool3: a mój labek też ma na imię Mały - muszą się kiedyś poznać:multi::lol::loveu:
  17. Zdjęcie w różowym dresiku jest obłędne!:crazyeye::mdleje::roflt::roflt: Drugiej tez trzeba taki skombinować:cool3::multi:
  18. Mela, no jasne, że o Tobie tez pamiętamy!:)
  19. cioteczki, może ja jakaś mało kumata jestem:oops: ale czy terierek nie ma jeszcze imienia?:roll: on nie może być taki bezimienny:shake::oops: Zaproponujmy coś:cool3:
  20. no chyba nie zaznamy spokoju niestety, bo co dzień nowe smutki i tragedie na dogo i ogólnie dookoła nas:-( a u terierka ślepaczka, już nowy link do wątki Iwony wstawiłam -psina, dzikusek, z padaczka pourazową, był strasznie katowany:-(:-(:-(
  21. [quote name='__Lara']Kochani, jestem. Mam pomysł. W sobotę będę przez cały dzień na akcji w Silesia City Center, takim dużym centrum handlowym u nas na Śląsku. Będziemy kwestować na rzecz psiaków, będą psiaki do adopcji, z katowickiego schroniska też. Może podrukowałabym trochę takich małych karteczek z ogłoszeniem psiaczka i rozdawała??? co Wy na to? :crazyeye:Lara, to suuuper pomysł! Wielkie dzięki Ci!:iloveyou: I czytałam, że już w drukarnię mieszkanie zamieniłaś:evil_lol: Jeśli możesz, koniecznie i tą szansę trzeba wykorzystać - porozdawać ulotki z info o nim oraz namiarami do adopcji, wielu ludziom w Silesi - może znajdzie się choć jedna dobra duszyczka - zarzucimy wędkę:cool3::multi: A co do deklaracji - jasne, naszą metodą łańcuszkową:evil_lol: przeznaczam ją z Kubusia na terierka ślepaczka;) Dzięki cioteczki, że tu zajrzałyście:loveu::loveu::loveu: gonia...i inne cioteczki...nie chcę Was teraz dobijać, ale już mi po głowie chodzi inny wątek Iwony:evil_lol::diabloti: psinka z padaczką pourazową, chyba też już nie młody:roll: na pewno go podzrzucę...tylko może już nie dziś, a może Iwona sama go nam podrzuci - żeby niby nie było tylko na mnie - "wina" się rozłoży tak po równo, na nas dwie:evil_lol::evil_lol::oops: EDIT - nie no nie mogłam wytrzymać:evil_lol::oops: Podrzucam ciotkom wątek chorego dzikuska, zajrzycie?:oops: http://www.dogomania.pl/forum/f28/blagam-tylko-mnie-nie-dotykaj-nie-bij-kiedys-skatowany-z-padaczka-pourazowa-144252/
  22. [quote name='zuzlikowa']hihihi...takie ci to młode,takie pomieszane,takie dalekie,a już dzisiaj serducha kilku Pań popodbijał! I to na zabój![/quote] boszzzz Roma, mnie się on tak podoba:oops::loveu: ja bym go chętnie do domu zgarnęła:evil_lol: i za te fafelki wytarmosiła:loveu: jeśli by się dał:evil_lol: bo oprócz tego, że dla niego serce mam na dłoni, to jak bym podchodziła do "maluszka", to i na ramieniu bym też i duszę miała:oops::evil_lol: w domu zaczęłam gadkę - "a ciekawe czy Kleks i Mały by się polubiły z bernardynem??":razz::siara: Mama "zabiła" mnie spojrzeniem...od razu:evil_lol::cool1:
  23. [quote name='zuzlikowa'] U Astaroth suczki przywitał przyjaźnie ,z pieskami przesłali sobie ostrzegawcze powarkiwania...[/quote] wiadomo, "laski" od razu mu się spodobały:loveu: a z "facetami" sobie podyskutował troszeczkę:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  24. [quote name='izabellah-aldonda']....a nawet dwie :lol:[/quote] :crazyeye:a po co mu dwie budy?:evil_lol:
  25. możesz mnie dusić...ale wejść tam musisz...możesz jutro:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Trzeba iść za ciosem:oops: My mamy fajny dzień i Śledzik i Kubuś i Baleronik/Jeżyk...a ślepaczek terier..??? dla niego schron=wyrok!:-(:-(:-(
×
×
  • Create New...