Kawon5
Members-
Posts
457 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kawon5
-
Gadziorki w potrzebie...10 tys. długu w lecznicach :(
Kawon5 replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Budrysku, podaj dane do przelewu na PW to spłacę Blackiego ;) 9.Blacky 123,01zł -
Ogłoszenia zadziałały i suczka jest u swoich właścicieli. Szczegółów niestety nie znam, ale mam nadzieję, że to już się nie powtórzy. Temat do zamknięcia.
-
Pojechałam sprawdzić wspomniane miejsce przebywania suczki. Dochodząc do budynku poczty na ul. Objazdowej natknęłam się na młodą parę wywieszająca ogłoszenia o znalezieniu suczki. Suczka była z nimi na smyczy - została zabrana wczoraj późnym wieczorem, zapewne niedługo po drugim poście Ghia. Może tam przebywać dwa dni, potem, jak nie uda się znaleźć kolejnego DT, schronisko. Telefon do obecnych opiekunów: 792 830 949. Schronisko poinformowane, gdyby ktoś jej szukał. Mam nadzieję, że tymczasowi opiekunowie znajdą wątek na dogo. W razie czego, służę czytnikiem do sprawdzenia chipa ( mam go do niedzieli).
-
[FONT=Arial][SIZE=2]Komitet Pomocy dla Zwierząt jest w stanie zorganizować hotelik dla obydwu psów do czasu znalezienia im DS. [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Przeszkodą są niestety wydatki związane z ich transportem na Śląsk, szczepieniami oraz sterylizacją suki, hotelem dla nich. W Przystani brakuje miejsc stąd decyzja o hotelu.[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Czy uczestnicy tego wątku/ Wasi znajomi/ inni dogomaniacy mogą zadeklarować pomoc finansową dla suki oraz jej podopiecznego? Im szybciej będą deklaracje wpłat i same wpłaty, tym prędzej psiakom zostanie udzielona pomoc. One już dłużej nie mogą czekać....[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]KPdZ nie jest w stanie poradzić sobie z kolejnymi wydatkami - na pomoc czeka następny wyekspolatowany koń z Morskiego Oka. [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Rozumiem, że należy liczyć siły na zamiary, ale też wierzę, że z pomocą dogomanii uda się ocalić i psiaki i konia. Decyzji i wyboru komu pomóc zatem nie będzie....[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Wpłaty na konto KPdZ (szczegóły: [URL]http://www.przystanocalenie.pl/kpdz_index_pl.html[/URL]) z dopiskiem "na psy za Szczytna". Każda złotówka będzie na wagę złota. [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Co Wy na to? [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]PS. sugeruję też zmianę tytułu na np. "psy ze Szczytna mają szansę na hotel - pomóżmy im finansowo - str.6".[/SIZE][/FONT]
-
Wrocław - znaleziono suczkę. Już z właścicielem.
Kawon5 replied to Kawon5's topic in Już w nowym domu
Bardzo dobre wieści z rana: suczka od wczorajszego wieczora juz w swoim domu. Akcja oblepiania słupów zakończyła sie sukcesem ;) Betina zgubiła sie podczas spaceru. A drugi piesek w tym domu z tęsknoty za nią nie chciał jeść. Pani dostała ode mnie wskazówki dot. żywienia i leczenia suczki - niestety z wiekiem i nadwagą zaczęły wychodzić również problemy ze stawami. Wpadnę kiedyś zobaczyć ją w swoim gniazdku. -
Wrocław - znaleziono suczkę. Już z właścicielem.
Kawon5 replied to Kawon5's topic in Już w nowym domu
Liczę jeszcze na ogłoszenia, które mają sie ukazać w Wyborczej i Wrocławskiej. Hmmm, mam wątpliwości czy znalazła by się chętna osoba - suczka raczej nie jest w typie adopcyjnym. Schron to wyrok dla starszego pieska. Sama nie wiem, co zrobię w wariancie pesymistycznym.... -
Wrocław - znaleziono suczkę. Już z właścicielem.
Kawon5 replied to Kawon5's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bella1']Może ma czipa[/QUOTE] [FONT=Arial][SIZE=2]Suczka niestety nie ma chipa - zabrałam ją do weta jeszcze w czwartek po południu. [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Jak dla mnie to prawdopodobnym właścicielem jej jest/ był emeryt lub rencista. Suczka jest otłuszczona, powolna i spacer dookoła bloku zajmuje nam 30 min. Ma zapalenie spojówek i kropienie oczu to dopiero wyzwanie. Jest grzeczna, ale przy tym zabiegu dostaje sił witalnych. Nie jest młoda, sądzę, że ma 7-10 lat. [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Na szczęście nie ma konfliktu z moimi kotami, ale życie domowe odwrócone zostało do góry nogami. [/SIZE][/FONT] -
Wrocław - znaleziono suczkę. Już z właścicielem.
Kawon5 replied to Kawon5's topic in Już w nowym domu
[quote name='Korenia']Mi możesz przesłać zdjęcie na maila: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] to wstawię :)[/QUOTE] Wysłane. Dziękuję za odzew ;) Schron poinformowany - nie było zgłoszenia zaginięcia takiej suczki. Oby to nie był ten najgorszy, wakacyjny wariant... -
Wrocław - znaleziono suczkę. Już z właścicielem.
Kawon5 replied to Kawon5's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałam z Demi, jak na razie. Dzisiaj zadzwonię do schronu, chociaż z relacji innych wiem, że telefonicznie mogą nie skojarzyć. Więc szukam chętnego: 1. na wstawienie zdjęcia suczki na dogo (wg instrukcji jakoś nie idzie mi wklejanie) 2. osoby, która będzie w schronie w weekend, wydrukuje ogłoszenie, aby je tam wywiesić. -
[FONT=Verdana]5. sierpnia w godzinach porannych w ok. przystanku autobusowego przy Mostach Warszawskich znaleziono jamnikopodobną suczkę mieszańca. Suczka wygląda na zadbaną, jest okrąglutka, nieagresywna. Nie miała obroży. [/FONT] [FONT=Verdana]Właściciela proszę o kontakt:[B] 605 35 17 35.[/B][/FONT] [FONT=Verdana][FONT=Verdana]Zdjęcie wkleję później. [/FONT][/FONT]
-
Pomoc Żywnościowa Dla Psa i kotów z Poznania!
Kawon5 replied to Karmelkowie's topic in Koty w potrzebie
Fajnie, że mogłam pomóc. Oby tylko futrom smakowało ;) i może jeszcze coś kiedyś podrzucę tym samym transportem. Może ktoś jeszcze pomoże? -
Pomoc Żywnościowa Dla Psa i kotów z Poznania!
Kawon5 replied to Karmelkowie's topic in Koty w potrzebie
Czy żwirek silikonowy będzie kotom pasował? Dostawa wyjedzie z Wrocławia w czwartek -
Pomoc Żywnościowa Dla Psa i kotów z Poznania!
Kawon5 replied to Karmelkowie's topic in Koty w potrzebie
Witam, w następnym tygodniu znajomy z Poznania, będąc we Wrocławiu odbierze ode mnie karmę i przekaże Państwu. Skontaktuję się telefonicznie, aby uzgodnić szczegóły -
Wrocław. Maleńki dziadziunio pojechał do Niemiec po nowe życie .
Kawon5 replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
Zaraz będzie info ;) Chwilka -
Wrocław - znaleziono suczkę. Już MA DOM ;). Do zamknięcia
Kawon5 replied to Kawon5's topic in Już w nowym domu
Dzięki dziewczyny za pomoc w ogłoszeniach ;) -
Wrocław - znaleziono suczkę. Już MA DOM ;). Do zamknięcia
Kawon5 replied to Kawon5's topic in Już w nowym domu
Po okolicy wałęsa się jeszcze wilczurowaty piesek. Widywany jest w rejonie ul. Skrajniej/ Partynickiej, przy warsztacie samochodowym. Z braku ogłoszeń w prasie wynika, że nikt go nie szuka... -
Wczraj poszukując zguby z tego watku [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184056-Wrocław-okolice-ul.-Skarbowców.-Zaginęła-wilkowata-suka[/URL] w Parku Klecińskiem natknęłam się na ogłoszenie o znalezionej suczce. Młoda, średniej wielkości, biało - brązowa, łaciata. Do odbioru - tel. 504 170 799