Jump to content
Dogomania

Kawon5

Members
  • Posts

    457
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kawon5

  1. Informacja dla bazarkowiczów ;) Pieniądze z bazarku w kwocie 220 zł dotarły na konto Komitetu Pomocy dla Zwierząt, za co Zarząd KPdZ serdecznie wszystkim dziękuje:multi:
  2. Budrysku, podaj dane do przelewu na PW to spłacę Blackiego ;) 9.Blacky 123,01zł
  3. Ogłoszenia zadziałały i suczka jest u swoich właścicieli. Szczegółów niestety nie znam, ale mam nadzieję, że to już się nie powtórzy. Temat do zamknięcia.
  4. Pojechałam sprawdzić wspomniane miejsce przebywania suczki. Dochodząc do budynku poczty na ul. Objazdowej natknęłam się na młodą parę wywieszająca ogłoszenia o znalezieniu suczki. Suczka była z nimi na smyczy - została zabrana wczoraj późnym wieczorem, zapewne niedługo po drugim poście Ghia. Może tam przebywać dwa dni, potem, jak nie uda się znaleźć kolejnego DT, schronisko. Telefon do obecnych opiekunów: 792 830 949. Schronisko poinformowane, gdyby ktoś jej szukał. Mam nadzieję, że tymczasowi opiekunowie znajdą wątek na dogo. W razie czego, służę czytnikiem do sprawdzenia chipa ( mam go do niedzieli).
  5. [quote name='BUDRYSEK']wszystkie paczki i Grzybek dostarczone :)[/QUOTE] Wielkie dzięki za transport i dostawę "door to door".
  6. Dzięki wielkie za wpłatę - pietrucha204 - 20 zł :thumbs:
  7. [quote name='malagos']Kawon, błagam, popraw nazwę miasta na[B] Szczytno :roll:[/B][/QUOTE] Już poszła poprawka. Zjadło mi się literkę ;)
  8. [FONT=Arial][SIZE=2]Komitet Pomocy dla Zwierząt jest w stanie zorganizować hotelik dla obydwu psów do czasu znalezienia im DS. [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Przeszkodą są niestety wydatki związane z ich transportem na Śląsk, szczepieniami oraz sterylizacją suki, hotelem dla nich. W Przystani brakuje miejsc stąd decyzja o hotelu.[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Czy uczestnicy tego wątku/ Wasi znajomi/ inni dogomaniacy mogą zadeklarować pomoc finansową dla suki oraz jej podopiecznego? Im szybciej będą deklaracje wpłat i same wpłaty, tym prędzej psiakom zostanie udzielona pomoc. One już dłużej nie mogą czekać....[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]KPdZ nie jest w stanie poradzić sobie z kolejnymi wydatkami - na pomoc czeka następny wyekspolatowany koń z Morskiego Oka. [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Rozumiem, że należy liczyć siły na zamiary, ale też wierzę, że z pomocą dogomanii uda się ocalić i psiaki i konia. Decyzji i wyboru komu pomóc zatem nie będzie....[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Wpłaty na konto KPdZ (szczegóły: [URL]http://www.przystanocalenie.pl/kpdz_index_pl.html[/URL]) z dopiskiem "na psy za Szczytna". Każda złotówka będzie na wagę złota. [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Co Wy na to? [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]PS. sugeruję też zmianę tytułu na np. "psy ze Szczytna mają szansę na hotel - pomóżmy im finansowo - str.6".[/SIZE][/FONT]
  9. Bardzo dobre wieści z rana: suczka od wczorajszego wieczora juz w swoim domu. Akcja oblepiania słupów zakończyła sie sukcesem ;) Betina zgubiła sie podczas spaceru. A drugi piesek w tym domu z tęsknoty za nią nie chciał jeść. Pani dostała ode mnie wskazówki dot. żywienia i leczenia suczki - niestety z wiekiem i nadwagą zaczęły wychodzić również problemy ze stawami. Wpadnę kiedyś zobaczyć ją w swoim gniazdku.
  10. Liczę jeszcze na ogłoszenia, które mają sie ukazać w Wyborczej i Wrocławskiej. Hmmm, mam wątpliwości czy znalazła by się chętna osoba - suczka raczej nie jest w typie adopcyjnym. Schron to wyrok dla starszego pieska. Sama nie wiem, co zrobię w wariancie pesymistycznym....
  11. [quote name='Bella1']Może ma czipa[/QUOTE] [FONT=Arial][SIZE=2]Suczka niestety nie ma chipa - zabrałam ją do weta jeszcze w czwartek po południu. [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Jak dla mnie to prawdopodobnym właścicielem jej jest/ był emeryt lub rencista. Suczka jest otłuszczona, powolna i spacer dookoła bloku zajmuje nam 30 min. Ma zapalenie spojówek i kropienie oczu to dopiero wyzwanie. Jest grzeczna, ale przy tym zabiegu dostaje sił witalnych. Nie jest młoda, sądzę, że ma 7-10 lat. [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Na szczęście nie ma konfliktu z moimi kotami, ale życie domowe odwrócone zostało do góry nogami. [/SIZE][/FONT]
  12. [quote name='Korenia']Mi możesz przesłać zdjęcie na maila: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] to wstawię :)[/QUOTE] Wysłane. Dziękuję za odzew ;) Schron poinformowany - nie było zgłoszenia zaginięcia takiej suczki. Oby to nie był ten najgorszy, wakacyjny wariant...
  13. Rozmawiałam z Demi, jak na razie. Dzisiaj zadzwonię do schronu, chociaż z relacji innych wiem, że telefonicznie mogą nie skojarzyć. Więc szukam chętnego: 1. na wstawienie zdjęcia suczki na dogo (wg instrukcji jakoś nie idzie mi wklejanie) 2. osoby, która będzie w schronie w weekend, wydrukuje ogłoszenie, aby je tam wywiesić.
  14. [FONT=Verdana]5. sierpnia w godzinach porannych w ok. przystanku autobusowego przy Mostach Warszawskich znaleziono jamnikopodobną suczkę mieszańca. Suczka wygląda na zadbaną, jest okrąglutka, nieagresywna. Nie miała obroży. [/FONT] [FONT=Verdana]Właściciela proszę o kontakt:[B] 605 35 17 35.[/B][/FONT] [FONT=Verdana][FONT=Verdana]Zdjęcie wkleję później. [/FONT][/FONT]
  15. Fajnie, że mogłam pomóc. Oby tylko futrom smakowało ;) i może jeszcze coś kiedyś podrzucę tym samym transportem. Może ktoś jeszcze pomoże?
  16. Czy żwirek silikonowy będzie kotom pasował? Dostawa wyjedzie z Wrocławia w czwartek
  17. Witam, w następnym tygodniu znajomy z Poznania, będąc we Wrocławiu odbierze ode mnie karmę i przekaże Państwu. Skontaktuję się telefonicznie, aby uzgodnić szczegóły
  18. Dzięki dziewczyny za pomoc w ogłoszeniach ;)
  19. Po okolicy wałęsa się jeszcze wilczurowaty piesek. Widywany jest w rejonie ul. Skrajniej/ Partynickiej, przy warsztacie samochodowym. Z braku ogłoszeń w prasie wynika, że nikt go nie szuka...
  20. Wczraj poszukując zguby z tego watku [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184056-Wrocław-okolice-ul.-Skarbowców.-Zaginęła-wilkowata-suka[/URL] w Parku Klecińskiem natknęłam się na ogłoszenie o znalezionej suczce. Młoda, średniej wielkości, biało - brązowa, łaciata. Do odbioru - tel. 504 170 799
  21. Monika, Iwona K oraz Elzbieta Ż również przeznaczają wpłacone pieniądze na innego forumowego psiaka wybranego przez Ciebie
  22. Ania Z i Gosia R W zdecydowały o przeznaczeniu wpłaconych pieniędzy na wybranego przez Monikę55 pieska potrzebujacego natychmiastowej pomocy
×
×
  • Create New...