Darmochna pięknie prezentuje się w obiektywie Szymona :)
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-7ce0G_0vJjY/UGebpMt54LI/AAAAAAACROk/heEdYAqPoiY/s720/Custom-name-22725.jpg[/IMG]
Spojrzałam w zumi - ponieważ po drodze do Bielawy jadę przez Łagiewniki, które leżą tylko 43 km od Wrocławia, może tam Państwo mogliby już wyjechać po Aresa? Rozważcie - 12.10. jestem do dyspozycji jako transport psiaka.
W piątek 12 października będę jechała w dolnośląskie, co prawda nie do samego Wrocka, ale do Bielawy - to jest ok. 60 km. Więc może się na coś przydam ...
[quote name='Cudak']Wstępnie się z tą sąsiadką gbura umówiłam na środę, żeby psiaka zabrać i mam go gdzie przetrzymać, ale 25 km od Goleniowa - nie wiem, czy [B]katlis[/B] dałaby radę podjechać tu po niego?
Trzeba mu jakieś imię nadać, macie jakieś pomysły?[/QUOTE]
super! Może Feluś?
Zdjęcia super!!! To w samochodzie - nie ma sobie równych :) Piękne jest to "w locie" Huga :) A rozgoszczony na kanapie: no cóż, jak to facet, nic sobie z humorów bab nie robi, tylko realizuje swój plan - pozycja pozioma i tylko pilota mu w łapie brakuje ;)
Fanta wygląda PIĘKNIE :) Aniu, wydaje mi się, że gdyby zrobić nowe ogłoszenia z tymi nowymi fotkami i może opisem, to byłabym większa szansa dla Fantuchny na telefony i adopcję. Nie sądzisz?
[quote name='ania91sc']Agata ale to dobrze, czy źle, że nie odnajdujesz podobieństw? :D :D :D[/QUOTE]
No w sumie ... Wszystko zależy jak na to popatrzeć ;)
[quote name='MagdaB']Pani nie przyjedzie poznać Edgara :(. Powiedziała, że zabrała psa ze schroniska w Zabrzu. Podobno była z nim na dwóch spacerach i się zakochała. No cóż, Edgar musi dalej czekać.[/QUOTE]
:(:(:(:(:(:(:(
[quote name='MagdaB']W końcu dotarłam. Derma jest bardzo fajną sunia. A Edgar napewno jej wybaczył ten mały incydent :cool3:.[/QUOTE]
No ja wierzę w dobre serduszko Edgara, na którego ten Darmozaur napadł ;)
[quote name='hugulaśny']No to jeszcze tydzeń kwarantanny.[/QUOTE]
Nie martw się, co prawda kwarantanna do przyjemnych nie należy, ale niestety każdy psiak ją przechodzi. Często się zdarza, że już po 10 dniach pies jest przenoszony do boksu bytowego. Kajtek z pewnością trafi na wolontariat - a już potem wszystko będzie tylko lepiej :)
Wydaje mi się, że nie przeskoczysz okresu kwarantanny, a to są dwa tygodnie od momentu trafienia psiaka do schroniska. Do DT kierowane są tylko te psy, które widocznie nie dają sobie rady w schronisku - są starsze, chore, zestresowane :(