-
Posts
6379 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kana
-
[Gdynia] Zlikwidowana pseudohodowla, szczeniaki czekają!
Kana replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
Dhatri maly potworku super!!! Jak się cieszę że adopcję znów poszly do przodu !! :loveu::loveu: -
Kto sledzi jej wątek od początku ten widzial jak zachowuje się w wodzie, czy blocie. Tak wlasnie zachowywala się w sniegu który pierwszy raz widziala :D Wielkaa radość byla że może po czymś pobiegać ;] Lizala podczas biegu jak gląb jakiś i nabierala w koparę pelno śniegu :diabloti: Jutro bede miala aparat cyfrowy to napstrykam fotek na zaś :D
-
Terier TEDDY ! Zapomniany bagaż z wakacji. Wiernie czekał - MA SUPER DOM !!!
Kana replied to Kana's topic in Już w nowym domu
Mozesz mi podac adres forum ? -
[IMG]http://img35.imageshack.us/img35/5650/zdjcie674.jpg[/IMG] [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/1215/zdjcie680.jpg[/IMG] [IMG]http://img254.imageshack.us/img254/4601/zdjcie682.jpg[/IMG] Udaje bulteriera : [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/7758/zdjcie685.jpg[/IMG] [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/7127/zdjcie684.jpg[/IMG]
-
Terier TEDDY ! Zapomniany bagaż z wakacji. Wiernie czekał - MA SUPER DOM !!!
Kana replied to Kana's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img683.imageshack.us/img683/6140/zdjcie683.jpg[/IMG] :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: -
Terier TEDDY ! Zapomniany bagaż z wakacji. Wiernie czekał - MA SUPER DOM !!!
Kana replied to Kana's topic in Już w nowym domu
Szczepienia zrobilam u swojego veta ze zniżką :cool3: Jako stala klientka z roznymi tymczasami :evil_lol: Pazurek sama wyrwalam pod okiem kolezanki technika wet. :diabloti: -
Terier TEDDY ! Zapomniany bagaż z wakacji. Wiernie czekał - MA SUPER DOM !!!
Kana replied to Kana's topic in Już w nowym domu
Teddy wczoraj zostal zaszczepiony i ma zalozoną książeczke zdrowia. Usunelam mu także boczny pazur który mu zawadzal :cool3: Wczoraj mialam jednego meila w spraiwe malego. Zobaczymy... PRoszę o pomoc w ogloszeniach :shake: -
Vega po operacji już do końca doszla do siebie fizycznie :] Psychicznie niestety troszke do przodu. Dzisiaj pierwszy raz zobaczyla tyle śniegu :lol: Latala jak porażona z językiem przy ziemi i zbierając do otwartej buzi śnieg :mrgreen: :mrgreen: Straszna sierota z niej i ciapa jak się tak ślizga. Wczoraj jak juz bylo mokro tak się rozpędzila do mnie jak zostala w tyle ze nie zauwazyla lawki na którą wpadla... Zachaczyla szelkami które zerwala w 2 miejscach i do tegoma na pamiątke 2 szramy na glowce :D No i mamusia Kana musiala jej zalozyc obróżke :roll: Ale tak czy siak dobrze bo bedzie chodzila od dzisiaj w pieknym kubraczku :twisted: Vege co dziennie zabieram do pokoju. Jak ja wygnam delikatnie z poslania to sama idzie do pokoju i pierwsze co robi... to wskakuje na łóżko ;] Boi się mężczyzn ale do mojego zgreda się coraz bardziej przekonuje choć przy nim ma ciągle obawy jakieś. Gdy idzie nasza znajoma ze Stefanem wielka ogromna radość wtedy. Gdy jest na spacerze jej facet ze Stefanem do niego o dziwo także podchodzi i skacze na przywitanie i zabawę, ale wystarczy że idzie on bez psa to już okrężną drogą się z nim wita :lol: :lol: Mialam jej pisac tekst do ogloszeń ale jakoś nie mam czasu... :roll: Chyba coraz bardziej odwlekam jej adopcję, wiem że bez niej będzie mi ciężko bo pokochalam paskude... 8-) Ehh jak tak na nią patrze nie mogę zrozumieć... nie mogę zrozumieć jej przerażenia... Dlaczego ona taka jest? Nigdy w takim stanie psa nie widzialam... Przeraża ją każdy najmniejszy nieznajomy odglos, hałas... Takiego lęku w życiu u psa nie widzialam na tak dlugi okres. :placz: Czasami to ja bardziej psychicznie wysiadam niż ona...
-
Dramat w gdańskim domu. Przerażone, rozmnażane kundelki...
Kana replied to selenicereus's topic in Już w nowym domu
Ten co tak przy mnie lezal na fotelu ( pierwsze zdjecie )... Czarnuszek kochany... Nie zapomne momentu gdy wyciagalam go z pod szafy w którą się wcisnąl... -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
Kana replied to doddy's topic in Już w nowym domu
i ja czytam !!! :multi: A ja Vege biorę silą na lozko :evil_lol: A jak tak pomysle co przeszla... tyle miesiecy i tylko takie postepy... :shake: Kasiu mogę wprowadzic się do Twojego roozoofffego domkuu ? :diabloti: -
Jakbyś chcial pomocy w zalozeniu wątka to wyslij mi kilka ladnych fotek kazdego na meila : [email][email protected][/email] Ciotki a jak ziiimno i u mnie pada... te biale gowno.. A jak tak spojrze teraz na Vege ktorą silą biore na lozko to nie wyobrazam sobie jej w schronisku ...
-
Najcudowniejszy amstaff w Polsce. Walenty.Pokochany!
Kana replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj mialam pierwszy telefon w sprawie Walentego. Kobieta mieszka z mężem i trójką dzieci ( od 3 do 9 lat) w mieszkaniu. Wie o problemach Walentego. Rozmowę przeprowadzimy w czwartek i zobaczymy czy jakaś sensowna.