Fotek nie ma bo mam lenia .
Mróvka niedługo idziemy do fryzjera, tylko kasę muszę wykombinować :evil_lol:
Nasz dwie nowe obroże z trixie .
Zbiory.
[IMG]http://i27.tinypic.com/153xpj9.jpg[/IMG]
Brakuje jednej obroży od Marta&Ares moro .
Moro jakieś różowe nie wiem dokładnie jak wzorek się nazywa .
[IMG]http://i28.tinypic.com/14azz8i.jpg[/IMG]
Coś tam z sercami . ^^
[IMG]http://i27.tinypic.com/10egdoy.jpg[/IMG]
Razem:
[IMG]http://i26.tinypic.com/358cuw9.jpg[/IMG]