Ja moje obroże piorę w pralce w 30 stopniach i są w stanie idealnym jednak nie wiem co będzie z twoimi szelkami, ja mam rogzy, rd i nic się nie dzieje a prałam chyba z 10 razy .
To ja pochwalę się naszymi bannerkami ^^
Pierwsza praca z Daisy kol.
I już lepsze :)
[URL]http://i36.tinypic.com/f5t09.jpg[/URL]
[URL]http://i38.tinypic.com/10788rr.jpg[/URL]
[[URL]http://i36.tinypic.com/2ce5ajc.jpg[/URL]
[URL]http://i44.tinypic.com/mug02.jpg[/URL]
Nagłówek na bloga ^^
[URL]http://i43.tinypic.com/219oosg.jpg[/URL]
[URL]http://i39.tinypic.com/2mdhxec.jpg[/URL]
Tapeta
[URL]http://images33.fotosik.pl/444/77d3aa9dd94582aamed.jpg[/URL]
[URL]http://images48.fotosik.pl/50/46e6772629fce4ca.jpg[/URL]
[URL]http://i44.tinypic.com/2a2qv4.jpg[/URL]
Dla dziewczyny z dgp
[URL]http://i41.tinypic.com/2w19h1.jpg[/URL]
[URL]http://i44.tinypic.com/1zq6kxy.jpg[/URL]
[URL]http://i43.tinypic.com/1tvjx3.jpg[/URL]
Z meg
[URL]http://i43.tinypic.com/skweo7.jpg[/URL]
[URL]http://i41.tinypic.com/2wq6ec1.jpg[/URL]
[URL]http://i43.tinypic.com/1z1gp51.jpg[/URL]
Tapetka
[URL]http://i43.tinypic.com/nckoet.jpg[/URL]
[SIZE=4]Przyjmuję zamówienia ![/SIZE]
Asia możesz zrobić zdjęcie biedronom i motylkom ?
Bo muszę porównać ^ ^
A i nie chciałabyś pozbyć sięktóregoś z lupinów bo wszędzie są pół zaciski :shake:
No to macie z wypadu nad jezioro
głębokie :lol:
[U]img]http://i42.tinypic.com/r298bp.jpg[/img]
[img]http://i39.tinypic.com/2my46dk.jpg[/img]
[img]http://i39.tinypic.com/1175uuo.jpg[/img]
[img]http://i42.tinypic.com/156zoyt.jpg[/img]
[img]http://i41.tinypic.com/jq25uh.jpg[/img]
[/U]
C.D.
No jasne :loveu:
No to na następnym spacerku będą jak na razie :
Ja i Meg,
Gosia i Kik,
Dominika I Luc ,
Kinga i F ,
Marysia i Pyś ( chyba )
Ktoś jeszcze chętny ? :P