Jump to content
Dogomania

Lucky.

Members
  • Posts

    3117
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lucky.

  1. Co powiecie o tym ? [IMG]http://i37.tinypic.com/2rosysj.jpg[/IMG]
  2. Hej ! U nas pochmurnie ... ale całe szczęście nie pada ...
  3. [url]http://i282.photobucket.com/albums/kk271/AniaPsy/DSCF4215copy.jpg[/url] A mi się wydaje że to Champion :P
  4. Ale wam fajnie idzie. My na początku tunelową jak na treningi do koleżanki jeździłam, a jak do klubu teraz czasami chodze to normalnie na gesty, ale osobiście wolę tunelową slalom .
  5. Lucky.

    Diana :)

    Można prosić o jakieś ładne zdjęcia Diany ? Potrzebne mi do banera :cool1:
  6. Gratulację !
  7. Ojj tak obroże są świetne !! Ja również posiadam taką i jestem bardzo zadowolona :multi:
  8. Witamy ! Nawet pani galerię już znalazłam ! :) Lubczyk śliczny :loveu:
  9. Tak rodzinnie ;p
  10. Lucky.

    Diana :)

    Hej ! Fajny filmik. Dla Tekili (*) Przykro mi :placz: Zapraszam do nas ... ;p
  11. Świetny on jest :loveu:
  12. Lucky.

    Tofik ;)

    My to chyba pierwszy raz ... i żałujemy .... Tylko trochę taka przybiedzona ta galeria :mad: Zapraszamy również do nas .
  13. Karolina jakaś ty ładna :evil_lol: Rasta ładniejsza ;p Ona ma id Atosa(*) ?
  14. Lucky.

    Galeria. ;D

    Stichuu ! Śliczny,boski aniołek z charakterem diabła ooo tak ! Czekam na zdjęcia ;pp
  15. C.d. [url]http://i35.tinypic.com/raw26a.jpg[/url] [IMG]http://i33.tinypic.com/2h50cie.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/2ecd9av.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/2ecd9av.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/4jqdeo.jpg[/IMG] C.d. późnije bo z Megnką idę ;)
  16. Karolina mi rodzice saej nie pozwalają brać lustra ;p p Wiesz jak cyfrówka spadła mi dzisiaj już 2 razy to im się nie dziwię xd Następne. [IMG]http://i35.tinypic.com/ezoke1.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/f3wcbd.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/2sb3h5j.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/do2o2o.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/120jqea.jpg[/IMG] C.d.
  17. No to czekamy na powrót ! :)
  18. Fajnie że śnieg mieliście ... U nas tylko deszcz . Zapraszam do nas .
  19. Hejj :eviltong: U nas fotki ... :evil_lol:
  20. Hej przybyłam z fotami, na razie mało bo kolezanka musiała iść na siatkę i udało mi się zrobić 5 zdjęć ... ale koło 15 idziemy ale na dłużej i na pewno będzie dużo zdjęć ! :razz: Muszę się pochwalić, że z naszą agresją wobec psów jest coraz lepiej. ! Meg bawi się już z nadpobudliwym bajgielkiem o imieniu Stich Na zdjęciach będzie widoczny . Razem : [IMG]http://i37.tinypic.com/141dma.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/28lwgm9.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/2d7vejo.jpg[/IMG] Stichuu : [IMG]http://i35.tinypic.com/ezhp2d.jpg[/IMG] Megg & Stich : [IMG]http://i35.tinypic.com/29vx9mu.jpg[/IMG] C.d. później ;ppp Ps. Meg ma dobrze wyregulowane szelki tylko ten pasek jest ruchomy i się przekrzywia ;) Ps.2 Sorka za jakość ale robione zwykła cyfrówką 5.1 pixeli, ale i tak jak dla mnie są nawet ładne jak na ten aparat ;p
  21. [quote name='WeronikaM'][URL]http://i37.tinypic.com/m9nk0o.jpg[/URL] uuu, niezłe zbiory :razz: a smycze ??? :???:[/quote] Smyczy nie kolekcojonuję ;pp Mam jednego automata i zwykłą czarną dingo 120 cm :cool3:
  22. I z daleka : [IMG]http://i36.tinypic.com/332tdtz.jpg[/IMG] Nasze skromne zbiory ;p [IMG]http://i37.tinypic.com/m9nk0o.jpg[/IMG]
  23. Zdjęcia na Rudej : Lupine : [IMG]http://i35.tinypic.com/4v1z74.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/28u7p8y.jpg[/IMG] Frog : [IMG]http://i36.tinypic.com/5pin9u.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/jjms0h.jpg[/IMG] Porównanie taśm 18 mm - 25 mm : [IMG]http://i36.tinypic.com/2gwc93q.jpg[/IMG]
  24. Miały być foty a nie ma wielkie sorryyy ! :cool1: Jutro postaram się wrzucić zaległe i dzisiejsze . [SIZE=5]Dziękuję za życzenia ! ! ! [SIZE=2]Wieczorem postaram się wrzucić jakieś zdjęcia naszego lupina i frog'a :) [/SIZE] [/SIZE]
×
×
  • Create New...