Pestka - myślę, że predzej na zawodach agi niż na dogfrisbee ;p Najpier musimy się dobrze nakrecić itp. A w agi jeszcze raczej nam dużo brakuje do zawodów . :)
Lilo- Zdjęcia będa na dniach, bo musze wszystko w komputerze ogarnąć ;p
[CENTER]***[/CENTER]
[LEFT]Ehhh, nikt do nas nie zaglądał ani nie był ciekawy co się z nami dzieje ... szkoda. Nie było mnie na dogo bo komputer nawalił i trzeba było coś z nim zrobił, ale do tego zabrał się tata. U nas ok. Po za tym że przeziebiła sobie pęcherz , ale jest już lepiej. Niedługo mamy iść do weta po tabletki na odrobaczenie dokładnie 24.11. Trochę się boję jak zareaguje na nową pani weterynarz ale mam nadzieje że dobrze . To by było na tyle.
Pozdrawiam Ada. [/LEFT]