Deer . Nie ma po co wstawiać dużo zdjęć jak i tak nikt nie zaglada ... A szkoda bo mam ich dużo . Na razie bd wstawiać pojedyńczo .
Magda - Dzięki ;p Na razie jedno jak pisałam wyżej .
[IMG]http://i50.tinypic.com/156y3rq.jpg[/IMG]
Dzięki .
Kitowy obiektyw więc mały zoom, i trudno było uchwycić ostrość.
A co sądzicie o tym :
[IMG]http://i50.tinypic.com/156y3rq.jpg[/IMG]
Mi się podoba okropnie, mam je na tapecie ;p
Inf. Jednak padło na planeta i vive :pp Już z magazynu przywieźli ;d
Deer. Niedługo ędą zdjęcia z głębokiego bo wyciągnełam rodziców z aparatem :)
Więc zapraszam teraz tylko muszę je pomniejszyć i pobawić się z niektórymi ;d
Nasze Idy nowe , sama robiłam :oops: Brzydkie jak nie wiem ale na razie ok .
[IMG]http://i35.tinypic.com/2a988w1.jpg[/IMG]
[IMG]http://i37.tinypic.com/160ua0k.jpg[/IMG]
U nas ok :loveu:
Ale dobrze że już skasowali ten profil :roll:
Właśnie przyszłam od babci z obrożą :cool3:
[IMG]http://i33.tinypic.com/314w9j6.jpg[/IMG]
Stwierdziłam że na święta kupuję 2 rogzy ale jaki wzór to nie mam pojęcia :lol: