Hej wszystkim !
Deer czas to chyba 1/125 ... ale już jest zmniejszony jak tylko wyzdrowieje ( bo znowu jestem chora ) to będą nowe zdjęcia .
Zuzia - Beagle, jakiś przechodni :P Ale Megi się spodobał ;p
Marta - bardzo lubię tego lupina .
Caness - u nas ok , ja chora a meg szaleje ...
Deer - U nas mnie nie ma bo nie mam czego wstawiać, może i by sie cos znalazło ale siły nie mam, jutro zrobie sesje domową Meg :)
Pozdrawiam Ada & Megi .