1. Lupine - wg. druga najlepsza moja obroża,a jest ich sporo . Nitki nie wychodzą, zacisk się luzyje szybko ogólnie OK :)
2.Rogz Alpinist - jeśli jest to miękkie i lekkie, za bardzo powiedzieć nie mogę, ponieważ tego rogza miałam dość krótko, ale w dotyku to jest cudeńko, planuję zamówić go, ( ale to w dalekiej przyszłości, bo mam dużo obroż na oku :P ) Myślę, że tak strasznie się nie niszczy :)
3.ogz Utility - jak dla mnie b. fajne, tyle że ten odblask do d. jest :P Chyba że jest np. dużo lamp czy coś takiego, ogólnie z tego rogza byłam zadowolona ( miałam pomarańczowy Xla łańcuszek i do tego smycz 1,40 cm Lke ) tylko, że łańcuszek był ciężki i majtał się po różnych nie fajnych rzeczach ;xx ( niedługo chyba kupię róż łańcuszek Lke :P )
4. Red dingo - mam dla mnie wśród moich obroży nr 1 :P Nitki w ogóle nie wychodzą, a mam od 21.03. ( sprawdziłam :Pp ) Wylądowała, już nie raz w wodzie, nic sie nie stało wśród zarywów , świetna !