[quote name='Marta_Ares']hehe oki dziekuje, rozumie, a masz zdjecie tej obrozy trixie na ktorejs z bulw?:diabloti:
Lucky tylko ze zauwaz dla ilu psów ona ma te wszystkie obroże....
ja mam 14 dla jednego psa:oops: czas chyba cos sprzedac:lol:[/QUOTE]
No wiem że dla 9 bulw, ale jak pomyśleć ile mają obróż, żeby było "sprawiedliwie" to łoho .
Ja mam jednego psa a mam 16 obróż... chyba . :D