Lencia88jaw
Members-
Posts
138 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lencia88jaw
-
najpiękniejsze szczeniaki po wyżlicy :) . mają dmy
Lencia88jaw replied to tanitka's topic in Już w nowym domu
To tamta sunia domek juz znalazła ? -
*FPR-ZwP* - Łódź,Ariel - obraz psiego nieszczęscia,ma DOM!!!
Lencia88jaw replied to Niewiasta_21's topic in Już w nowym domu
Do góry !!! -
Melka i Wacek! zachudzone szczeniaki mają domy!
Lencia88jaw replied to kasiaNDM's topic in Już w nowym domu
super :multi::multi::multi: -
*FPR-ZwP* - Łódź,Ariel - obraz psiego nieszczęscia,ma DOM!!!
Lencia88jaw replied to Niewiasta_21's topic in Już w nowym domu
do góry !! -
najpiękniejsze szczeniaki po wyżlicy :) . mają dmy
Lencia88jaw replied to tanitka's topic in Już w nowym domu
Do góry !!! -
Melka i Wacek! zachudzone szczeniaki mają domy!
Lencia88jaw replied to kasiaNDM's topic in Już w nowym domu
:) oby domek sie sprawdzil :) -
Melka i Wacek! zachudzone szczeniaki mają domy!
Lencia88jaw replied to kasiaNDM's topic in Już w nowym domu
Do góry !!! -
Sunia-grubaska, dalmatynka Astrid MA DOM!!!
Lencia88jaw replied to :: FiGa ::'s topic in Już w nowym domu
do góry !!! -
olbrzymi PRZERAŻONY dziki dzieciak - jak socjalizowac. ma dom
Lencia88jaw replied to gemsi's topic in Już w nowym domu
do góry !!! -
najpiękniejsze szczeniaki po wyżlicy :) . mają dmy
Lencia88jaw replied to tanitka's topic in Już w nowym domu
nie ma za co ;) oby znalazły cudowne domki :) -
Niespodzianka od naszej adoptowanej psinki !!!! nie potrafie wkleic zdjec wiec moge je przeslac na poczte podana w pierwszym poscie :) Witamy, Bazyl zadomowił się na dobre i czuje się bezpieczny. Codziennie uczy się nowych rzeczy, odważniej zwiedza pokoje. Dziś był u weterynarza i dostał zastrzyk odrobaczający. Wcina więcej kurczaka niż my i siura gdzie zauważy że jest sucho. W nocy śpi w koszyku, ale wyłącznie z którąś z naszych rąk pod głową. Trochę nas zdominował, i pod wpływem pisku dostaje zawsze to na co ma ochotę. Jego drzemki wykorzystujemy jako pretekst, żeby również nie wstawać z kanapy ;-) Bazyl próbował już ugryźć prawie wszystko łącznie ze ścianą, komputerem, i pilotem do TV. Nie omieszkał również nasikać do pantofli swojej pani. Czasami niespodziewany przeszywający nos zapach przypomina nam jak dobrą ma przemianę materii. Załączamy kilka zdjęć z 4 dniowego życia Bazyla w naszym domu. Pozdrawiamy Ewelina i Tomek He He ale urwisek :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: PS dostał jeszcze ktos ? bo moze nie bede musiala kombinowac ze zdjeciami bo nie umiem wklejac :oops:
-
najpiękniejsze szczeniaki po wyżlicy :) . mają dmy
Lencia88jaw replied to tanitka's topic in Już w nowym domu
Do góry psinki !!! [URL="http://krakow.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-szczeniaczki-po-wy-licy-W0QQAdIdZ117714185"]szczeniaczki po wyżlicy - Zwierzaki Psy Koty Konie Papużki i Inne - Gumtree Warszawa[/URL] [U][COLOR=#800080][URL]http://krakow.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-Szczeniaczki-po-wy-licy-W0QQAdIdZ117714616[/URL][URL="http://krakow.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-szczeniaczki-po-wy-licy-W0QQAdIdZ117714185"][/URL][/COLOR][/U]