Jump to content
Dogomania

sonikowa

Members
  • Posts

    4389
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sonikowa

  1. Wizyte ma robic MALIBO57 czy MALIBU?
  2. [quote name='martka1982']ok, to szukajmy razem, domek jest na Pradze. Trzymajcie kciuki!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE] Piromanka mieszka niedaleko Pragi, takie mam wrażenie. No, ja w sumie też.
  3. Dowiedzcie sie w ktorej czesci Warszawy, to znacznie ulatwi szukanie kogos do wizyty. Sleeping by Day, mru - to osoby z wawy, ktore moze mogłyby zrobić wizytę. Logowanie nie działa gos -- również.
  4. Ale wieści!! Wspaniale!
  5. Ależ Romuś odmlodniał i kondycji nabrał! Niesamowite, naprawdę :-)
  6. Ciotki, dla rozluznienia i poprawy atmosfery donoszę, że z Niemiec już wędruje pierwsza paczka dla Spajkigo: puszki, smakołyki i komplet miseczek. Nie kłóccie się juz, bo naprawde trudno to ogarnąć..;-)
  7. Dobrze, to ja czekam na wiadomosc co jest potrzebne Spajkiemu i ile to kosztuje. Z Fundacja procedura jest taka, ze my placimy za zabieg czy wizyte a oni nam zwracaja pieniadze na podstawie skanu rachunku, a potem oryginalu wyslanego poczta. Faktura wystawiana jest na Fundacje. [B]Czy tak może być? [/B][B]Kiedy[/B] Spajki zostanie zabrany do weterynarza?
  8. [quote name='obraczus87']CAJUS - jestes najbardziej zorientowany. Czy wiadomo ile brakuje na weta jesli w ogóle brakuje...[/QUOTE] Weta może pokryć niemiecka fundacja.
  9. No to ja juz nie wiem jak ma tu pisac, wiec napisze po prostu -- poniewaz Spajki ma kiepska sytuacje finansowa a potrzebny jest i bedzie mu weterynarz, po rozmowie z Moria o jego stanie zdrowia poprosilam zaprzyjazniona fundacje z Niemiec, czy nie pokrylaby kosztow kontroli weterynarujnej i ewentualnych zabiegow u weta. Jak sadze, troche by to pomoglo bo potrzebne bylyby pieniadze tylko na hotel a pies mialby zabezpieczona opieke lekarska. Jak znam fundacje, przysla tez pewnie Spajkiemu jakies pysznosci do jedzenia. [B]Bardzo prosze o odpowiedz czy to ok,[/B] bo psow w potrzebie jest wiele i jesli Spajki jej nie potrzebuje, to chcialabym dac Niemcom znac jak najszybciej -- decyzja o pomocy dla Spajkiego wstrzymuje pomoc dla innych psow, rowniez chorych i starych, wiec mam nadzieje, ze dacie mi szybko znac czy korzystamy ze wsparcia na weta Spajkiego czy nie.
  10. Ok, dzieki za wyjasnienia, to ja dalej sie przygladam i czekam na rozwiazanie sytuacji Spajkiego. Kurcze, tylko mi naprawde szkoda, bo wiele osob stad juz poznalam, wiem ile robia dla zwierzakow i przykro, ze tak sie to zaognilo...
  11. Wtracę się, bo od kilku dni staram się sledzic losy Spajkusia i nie moge zrozumiec. Jest jakies nieporozumienie miedzy hotelem a opiekunami psa, tak? Ale pies potrzebuje wizyty u weta, sa na to pieniadze i nie moga by wykorzystane? tego nie rozumiem, przyznaję. To stary pies, jesli musi isc do weta, to musi, nie mozna tego przekładać - jak sądzę - w oczekiwaniu na zmianę hotelu itd. Znam i Morię i Renatę - z dogo oczywiscie, ale moze ciut wiecej niz tylko z wątków - i nie sądzę, aby którakolwiek chciała odwlekać pomoc lekarza. No może nie rozumiem, to niewykluczone, ale taki jest punkt widzenia osoby, ktora weszla na wątek i stara się w tym połapać..
  12. Kurcze, nikt tu nie zajrzał??? Postaram sie pozapraszać ciotki, choc o deklaracje strasznie cięzko, sama co chwila musze odmówić. Ale faktycznie chłopak sobie nie poradzi już ani chwili dłużej. Na razie mogę dać 10 zł jendorazowo.
  13. Dziekuej za zaproszenie, niestety, nie moge pozwolic sobie na kolejna deklaracje, ale bede na watku i moze w razie potrzeby bede mogla pomoc choc jednorazowo.
  14. Poprosiłam, musimy teraz poczekać na odpowiedz.. A dla Uziego mizianko - to taki piękny pies :-)
  15. Jestem pod wrażeniem! Moze w koncu maleńka znajdzie domek :-) choć u Morii jest taka szczesliwa.
  16. Ciotki, czy gdyby Uzi dostawal karme z Niemiec, to czy koszty jego utrzymania bylyby mniejsze? Bo karme moze wyprosze, gotowke chyba niepredko..
  17. Witajcie ciotki, podobno chlopak ma troche klopotow? Czego mu trzeba poza deklaracjami?
  18. [quote name='Justyna_wolontariat'] psiak z świerzbem jest leczony w przypadku tak zaawansowanej choroby skóry to lecznie jest bardzo długie Wątek by się przydał.[/QUOTE] Ktoś zakłada? Jak nikt, to ja mogę, choc rzadko jestem na dogo,ale biedak mnie mobilizuj... Jak on ma na imie?
  19. Czy Krowa wroci do domu kiedy Pan wyzdrowieje?? Biedna, jaki to szok dla niej musi byc,.. A ten biedak ze swierzbem bedzie mial watek? Czego mu potrzeba -- poza domem ?
  20. Niemcy za resztę pieniędzy zebranych na rzecz Biafry podczas powodzi (ponad 200 euro) zamowili jedzonka dla kaukazow. Powinno dojsc w przyszlym tygodniu.
  21. Uff, tak sie cieszę, że się udało załatwić transport!
  22. No ja tu z bazarku i podpisu zuzlikowej trafilam. dajcie znac co i jak z tym transportem, moze bede mogla pomoc (choc ode mnie do Konstancina to cala warszawa i jeszcze troche ;-))
  23. Piekna jest ta niunia. Jaka ona duża jest?
  24. Sunki juz razem? Nie wiedzialam, ale to super.. Tylko z kasa jak zawsze klopot..
  25. Pada na południu. Jak u Biafry?
×
×
  • Create New...