sonikowa
Members-
Posts
4389 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sonikowa
-
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
sonikowa replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Wizyte ma robic MALIBO57 czy MALIBU? -
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
sonikowa replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
[quote name='martka1982']ok, to szukajmy razem, domek jest na Pradze. Trzymajcie kciuki!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE] Piromanka mieszka niedaleko Pragi, takie mam wrażenie. No, ja w sumie też. -
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
sonikowa replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Dowiedzcie sie w ktorej czesci Warszawy, to znacznie ulatwi szukanie kogos do wizyty. Sleeping by Day, mru - to osoby z wawy, ktore moze mogłyby zrobić wizytę. Logowanie nie działa gos -- również. -
Ale wieści!! Wspaniale!
-
Romeo po 10 latach w schronisku MA WSPANIAŁY DOM.
sonikowa replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
Ależ Romuś odmlodniał i kondycji nabrał! Niesamowite, naprawdę :-) -
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
sonikowa replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Ciotki, dla rozluznienia i poprawy atmosfery donoszę, że z Niemiec już wędruje pierwsza paczka dla Spajkigo: puszki, smakołyki i komplet miseczek. Nie kłóccie się juz, bo naprawde trudno to ogarnąć..;-) -
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
sonikowa replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Dobrze, to ja czekam na wiadomosc co jest potrzebne Spajkiemu i ile to kosztuje. Z Fundacja procedura jest taka, ze my placimy za zabieg czy wizyte a oni nam zwracaja pieniadze na podstawie skanu rachunku, a potem oryginalu wyslanego poczta. Faktura wystawiana jest na Fundacje. [B]Czy tak może być? [/B][B]Kiedy[/B] Spajki zostanie zabrany do weterynarza? -
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
sonikowa replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87']CAJUS - jestes najbardziej zorientowany. Czy wiadomo ile brakuje na weta jesli w ogóle brakuje...[/QUOTE] Weta może pokryć niemiecka fundacja. -
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
sonikowa replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
No to ja juz nie wiem jak ma tu pisac, wiec napisze po prostu -- poniewaz Spajki ma kiepska sytuacje finansowa a potrzebny jest i bedzie mu weterynarz, po rozmowie z Moria o jego stanie zdrowia poprosilam zaprzyjazniona fundacje z Niemiec, czy nie pokrylaby kosztow kontroli weterynarujnej i ewentualnych zabiegow u weta. Jak sadze, troche by to pomoglo bo potrzebne bylyby pieniadze tylko na hotel a pies mialby zabezpieczona opieke lekarska. Jak znam fundacje, przysla tez pewnie Spajkiemu jakies pysznosci do jedzenia. [B]Bardzo prosze o odpowiedz czy to ok,[/B] bo psow w potrzebie jest wiele i jesli Spajki jej nie potrzebuje, to chcialabym dac Niemcom znac jak najszybciej -- decyzja o pomocy dla Spajkiego wstrzymuje pomoc dla innych psow, rowniez chorych i starych, wiec mam nadzieje, ze dacie mi szybko znac czy korzystamy ze wsparcia na weta Spajkiego czy nie. -
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
sonikowa replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Ok, dzieki za wyjasnienia, to ja dalej sie przygladam i czekam na rozwiazanie sytuacji Spajkiego. Kurcze, tylko mi naprawde szkoda, bo wiele osob stad juz poznalam, wiem ile robia dla zwierzakow i przykro, ze tak sie to zaognilo... -
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
sonikowa replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Wtracę się, bo od kilku dni staram się sledzic losy Spajkusia i nie moge zrozumiec. Jest jakies nieporozumienie miedzy hotelem a opiekunami psa, tak? Ale pies potrzebuje wizyty u weta, sa na to pieniadze i nie moga by wykorzystane? tego nie rozumiem, przyznaję. To stary pies, jesli musi isc do weta, to musi, nie mozna tego przekładać - jak sądzę - w oczekiwaniu na zmianę hotelu itd. Znam i Morię i Renatę - z dogo oczywiscie, ale moze ciut wiecej niz tylko z wątków - i nie sądzę, aby którakolwiek chciała odwlekać pomoc lekarza. No może nie rozumiem, to niewykluczone, ale taki jest punkt widzenia osoby, ktora weszla na wątek i stara się w tym połapać.. -
Śmieszek dziękuje wszystkim:):)Znalazł domek:)
sonikowa replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Dziekuej za zaproszenie, niestety, nie moge pozwolic sobie na kolejna deklaracje, ale bede na watku i moze w razie potrzeby bede mogla pomoc choc jednorazowo. -
Poprosiłam, musimy teraz poczekać na odpowiedz.. A dla Uziego mizianko - to taki piękny pies :-)
-
Ciotki, czy gdyby Uzi dostawal karme z Niemiec, to czy koszty jego utrzymania bylyby mniejsze? Bo karme moze wyprosze, gotowke chyba niepredko..
-
Moria nie chce oddać psa! Pomocy! Co robic???
sonikowa replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Witajcie ciotki, podobno chlopak ma troche klopotow? Czego mu trzeba poza deklaracjami? -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
sonikowa replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Niemcy za resztę pieniędzy zebranych na rzecz Biafry podczas powodzi (ponad 200 euro) zamowili jedzonka dla kaukazow. Powinno dojsc w przyszlym tygodniu. -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
sonikowa replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Piekna jest ta niunia. Jaka ona duża jest? -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
sonikowa replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Pada na południu. Jak u Biafry?