-
Posts
666 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by iwcia93
-
[LEFT]Z wielkim niepokojem informujemy, że na dzień dzisiejszy w naszej placówce znajduje się [B]blisko 160 psów [/B]!! Sezon wakacyjny jeszcze się nie zaczął, a liczba psów przerasta nasze oczekiwania, dodatkowo trafia do nas dużo suk ciężarnych. [B]Pamiętajmy o sterylizacji naszych zwierząt[/B], aby zapobiec takim przypadkom !! Oczywiście schronisko będzie walczyć z niekontrolowanym rozmnażaniem się zwierząt, ale to wciąż za mało ! [HR][/HR] [/LEFT] [CENTER] *** [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/3932/dsc06217l.jpg[/IMG][/CENTER] [B]ID: [/B]1681 [B]imię: [/B]Lena [B]płeć: [/B]suka [B]wiek: [/B]ok. roku [B]wielkość: [/B]średnia [B]szczepienie: TAK (wścieklizna)[/B] [B]sterylizacja: TAK[/B] [B]dom: [/B]nie ma wymogów mieszkaniowych [B]dzieci i os. starsze:[/B] nie sprawdzono, nie poleca się [B]inne zwierzęta: [/B]nie wykazuje agresji [B]przeznaczenie: [/B]przyjaciel rodziny, pies towarzysz [B]w Schronisku od: [/B]sierpień 2011 [B]charakter:[/B] Lena mimo swojego młodego wieku trafiła do schroniska jako niemalże dziki pies. Została oddana przez właścicielkę z nieznanych przyczyn. Kobieta wkładając ją do boksu sama nie mogła sobie z nią poradzić. Socjalizacja do tego stopnia, w którym obecnie jest suczka, trwała ponad pół roku. Wszelkie próby złapania na smycz tudzież złapania jakiegokolwiek kontaktu spełzały na niczym. Lena wykazywała agresję lękową, stres spowodowany przebywaniem w schronisku był dla niej zbyt duży i przytłaczający. Łakomstwo suczki jednak zaczynało przechylać szalę na naszą korzyść. Suczka ma specyficzny charakter, sama nie mogła odnaleźć się w sytuacji, wysyłała sprzeczne ze sobą sygnały, co spowalniało proces oswajania. Jak się okazało Lena panicznie boi się smyczy, obroży i podobnych psich akcesoriów. Długi czas trwały próby chociażby dotknięcia suczki, jednak po wielu próbach cel został osiągnięty, kolejne etapy (zakładanie obroży i smyczy) również trwały bardzo długo. Gdy Lena zaczęła ufać, dając się głaskać na budzie, w rogu boksu, czyli tam gdzie czuła się bezpiecznie, brakowało tylko sposobu na jej złapanie. Na widok obroży suczka kłapała w powietrzu zębami, piszcząc i chowając się jeszcze bardziej. W marcu po wielu próbach Lena [B]wyszła na swój pierwszy spacer. [/B]Po kilku razach nabrała zaufania. Obecnie suczka przestała wykazywać strach przed smyczą i obrożą, nosiła szelki lecz notorycznie je rozrywała. Bardzo chętnie wychodzi z boksu ale bardzo niechętnie do niego wraca. Suczka polubiła także zabawy w wodzie i coraz chętniej się w niej kąpie. Lena boi się mężczyzn, reaguje na nich agresją i to dość aktywną, nie poleca się także dzieci, gdyż podczas głaskania spina się i nie wiadomo jak może zareagować. Najlepszym domem dla Leny byłby taki, gdzie opiekun będzie poświęcał jej dużo czasu i najlepiej aby to była dorosła, bezdzietna kobieta. Suczka wiele w życiu przeszła i jej resocjalizacja trwała bardzo długo i nadal musi trwać, aby suczka przestała się bać, zwłaszcza mężczyzn. [B]Kontakt w sprawie adopcji:[/B] Wolontariuszka Iwona - [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [CENTER][IMG]http://imageshack.us/a/img837/5198/lenav.jpg[/IMG][/CENTER] [HR][/HR][LEFT] [/LEFT] [CENTER][SIZE=5][SIZE=5][FONT=arial black][COLOR=#ffa500]Wszelkie pytania dotyczące naszych psów prosimy kierować na naszego maila:[/COLOR][/FONT][/SIZE] [/SIZE] [SIZE=5] [/SIZE][SIZE=2]---> [B][SIZE=4][email protected][/SIZE][/B][/SIZE][SIZE=5][SIZE=2] <----[/SIZE][/SIZE] [/CENTER]
-
Jestem i ja (na zaproszenie). Brak słów :( Ale jedyne co mogłam zrobić to udostępnić na facebooku.
-
Pragniemy Państwa poinformować, iż na tym wątku wprowadzamy pewne zmiany: - każdy pies zajmuje jeden post (po adopcji nie będą usuwane, zostanie umieszczona jedynie informacja o adopcji) - prezentowane psiaki będą umieszczane 2 razy w tygodniu (w miarę możliwości w te same dni) w celu zachowania 'świeżości' wątku i zachęcaniu państwa do jego odwiedzin. Aby tego dokonać musieliśmy usunąć część psów, ale proszę się nie martwić, niebawem znów powrócą ! :) Miejmy nadzieję, że bardzo szybko będziemy zapełniać posty informacjami o adopcjach naszych podopiecznych. Z pozdrowieniami - wolontariusze. [HR][/HR][CENTER] *** [B][COLOR=#00ff00][SIZE=7][FONT=century gothic]ADOPTOWANY ! [/FONT][/SIZE][/COLOR][/B](18.12.2012) [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/542/dsc05008d.jpg[/IMG] [/CENTER] [LEFT][B]ID:[/B] 1312 [B]imię:[/B] Tiger [B]płeć:[/B] pies [B]wiek:[/B] 7lat [B]wielkość:[/B] duży [B]szczepienie: TAK[/B] (wścieklizna) [B]kastracja: NIE[/B] [B]dom:[/B] domek z ogrodem, mieszkanie [B]dzieci i os.:[/B] nie sprawdzono, ale ze względu na wielkość nie dla małych dzieci [B]inne zwierzęta[/B]: nie wykazuje agresji [B]przeznaczenie:[/B] przyjaciel rodziny [B]w Schronisku od:[/B] grudzień 2010 [B]charakter:[/B] Tiger to łagodny i spokojny pies. Jest bardzo przyjacielski i lubi pieszczoty. Chętnie wychodzi na spacery i ładnie chodzi na smyczy (nie ciągnie). Nadaje sie do każdej rodziny poza tymi z malutkimi dziećmi, ale nie ze względu na charakter ale jego rozmiary. Nie potrzebuje wielu zabiegów pielęgnacyjnych ze względu na krótką ale miękką sierść. [B]Kontakt w sprawie adopcji:[/B] Wolontariuszka Ola - 665720603 (dzwonić po 15) [CENTER][IMG]http://imageshack.us/a/img853/3302/tigerww.jpg[/IMG][/CENTER] [HR][/HR] [CENTER][SIZE=5][SIZE=5][FONT=arial black][COLOR=#ffa500]Wszelkie pytania dotyczące naszych psów prosimy kierować na naszego maila:[/COLOR][/FONT][/SIZE] [/SIZE] [SIZE=5] [/SIZE][SIZE=2]---> [B][SIZE=4][email protected][/SIZE][/B][/SIZE][SIZE=5][SIZE=2] <----[/SIZE][/SIZE] [/CENTER] [/LEFT]
-
[CENTER]*** [B][COLOR=#00ff00][SIZE=7][FONT=century gothic]ADOPTOWANA ! [/FONT][/SIZE][/COLOR][/B](17.08.2012) [IMG]http://img826.imageshack.us/img826/1599/dsc04861g.jpg[/IMG][/CENTER] [LEFT][B]ID:[/B] 2027 [B]imię:[/B] Tiana [B]płeć:[/B] suka [B]wiek:[/B] ok. 2 lat [B]wielkość:[/B] średni [B]szczepienie: TAK[/B] (wścieklizna) [B]sterylizacja: NIE[/B] [B]dom:[/B] brak wymogów mieszkaniowych [B]dzieci i os. starsze:[/B] nastawiona przyjacielsko [B]inne zwierzęta:[/B] nastawiona przyjacielsko [B]przeznaczenie:[/B] przyjaciel rodziny [B]w Schronisku od:[/B] kwiecień 2012 [B]charakter:[/B] Tiana to bardzo przyjacielska suczka. Jest bardzo grzeczna i posłuszna. Umie chodzić zarówno na smyczy jak i bez. Nie oddala się od przwodnika i co chwile spogląda czy opiekun za nią idzie. Jest usłuchana i przybiega na zawołanie. Uwielbia pieszczoty ale nie przepada za aportowaniem. Do wody wchodzi nieśmiale ale lubi zamoczyć sobie łapki i brzuch. Lubi biegać zwłaszcza z innymi psami, z kótrymi chętnie się bawi. Nie wykazuje grama agresji do ludzi czy innych psów. Na wybiegu najczęściej 'rozwiązuje' konflikty pomiędzy innymi psami. Bardzo mądra. Nadawałaby się do dzieci. [B][COLOR=#000000]Kontakt w sprawie adopcji: [/COLOR][/B]Wolontariuszka Ola - 665720603 [COLOR=#000000](dzwonić po 15) [/COLOR][/LEFT] [CENTER][IMG]http://imageshack.us/a/img13/2658/tianay.jpg[/IMG][/CENTER] [HR][/HR] [CENTER][SIZE=5][SIZE=5][FONT=arial black][COLOR=#ffa500]Wszelkie pytania dotyczące naszych psów prosimy kierować na naszego maila:[/COLOR][/FONT][/SIZE] [/SIZE] [SIZE=5] [/SIZE][SIZE=2]---> [B][SIZE=4][email protected][/SIZE][/B][/SIZE][SIZE=5][SIZE=2] <----[/SIZE][/SIZE] [/CENTER]
-
suczki nie ma a innych wyżlic nie ma, ale jest coś w typie tzn. taki mix. ID 1709 Messa, sterylizowana, szczepiona, łagodna do ludzi, towarzyska i nieco energiczna, siedzi z innym psem w boksie i nie stwarza żadnych problemów. Młoda bo ok. 3 letnia.
-
BLUSIA (dawniej Gandzia) za tęczowym mostem [*]
iwcia93 replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
Pozwoliłam sobie zrobić nowy banerek dla Gadzinki, bo chciałam sobie odświeżyć sygnaturkę. Mam nadzieję, że się nie gniewacie. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/215761-GANDZIA-ju%C5%BC-w-hoteliku-uczy-si%C4%99-dobrych-manier-%29-SZUKA-DOMU-STA%C5%81EGO"][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/2609/gandzia.jpg[/IMG][/URL] -
BLUSIA (dawniej Gandzia) za tęczowym mostem [*]
iwcia93 replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
[quote name='furciaczek'] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-zHr8Zec4250/T5rwG_2bjkI/AAAAAAAALPM/N6U77l41sv4/s640/IMG_6629.JPG[/IMG] [/QUOTE] [quote name='furciaczek'] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-2Ds2bnkLWIY/T5rzynTlnzI/AAAAAAAALPg/-MnGKBHMJZc/s512/IMG_6753.JPG[/IMG][/QUOTE] Te zdjęcia mnie po prostu rozbroiły ! :D Gadzina to nurek ! Oł em dżi, ale musiała mieć radochę ! Aż dziw że nikt jej nie chce ;< A jak tam praca nad opanowywaniem Gadzinowych emocji ? -
4 przepiękne, kochane pręguski ze SCHRONU mają dom!!
iwcia93 replied to Milka__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Milka__']Mela została dzisiaj adoptowana :D[/QUOTE] no to pora zamknąć wątek :) -
4 przepiękne, kochane pręguski ze SCHRONU mają dom!!
iwcia93 replied to Milka__'s topic in Już w nowym domu
Została już tylko jedna suczka - Mela, która pomyślnie przeszła już zabieg chorego oczka oraz sterylizację :) -
[CENTER]*** [COLOR=#00ff00][SIZE=7][B][FONT=century gothic]ADOPTOWANY ![/FONT][/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000](14.10.2013)[/COLOR][/COLOR][/COLOR] [IMG]http://img824.imageshack.us/img824/1725/dsc00966uy.jpg[/IMG][/CENTER] [LEFT][B]ID:[/B] 1598 [B]imię:[/B] Ferox [B]płeć:[/B] pies [B]wiek:[/B] ok.9 lat [B]wielkość:[/B] mały [B]szczepienie: TAK (wścieklizna)[/B] [B]kastracja: NIE[/B] [B]dom:[/B] nie ma wymogów mieszkaniowych [B]dzieci i os. starsze:[/B] nie sprawdzono, nie polecany do dzieci [B]inne zwierzęta:[/B] nie sprawdzono, akceptuje inne psy [B]przeznaczenie:[/B] przyjaciel rodziny [B]w Schronisku od:[/B] lipiec 2011 [B]charakter:[/B] Ferox od początku był postrzegany za psa agresywnego. Rzucał sie na kraty, szczekał na wszystkich, a nawet zdarzyło się, że ugryzł. Po pewnym czasie został przeniesiony do innego boksu, lecz opinia na jego temat się nie zmieniła. Pewnego dnia padł pomysł: bierzemy te psiaki na spacer. Było wiele prób złapania go lecz on uciekał i warczał. Po chwili gonitwy udało się go zapiąć na smycz. Poza schroniskiem to był inny pies! Można było go pogłaskać, nawet przytulić się do niego. Jeszcze przez pewien czas były problemy bo go złapać i wyjść na spacer ale obecnie ich nie ma. Teraz Ferox to super pies. Mimo swojego wieku zachowuje się jak szczeniak. Na spacerach chodzi bez smyczy, słucha się, uwielbia aportować i biegać. Zna komendy jak: siad, leżeć, daj głos czy poproś. Lubi pieszczoty oraz wskakiwanie na kolana. Ferox nie bardzo toleruje mężczyzn, gdyż się ich boi. Raczej nie poleca się dla dzieci. [B]Kontakt w sprawie adopcji:[/B] Wolontariuszka Sara – 726838866 (dzwonić po 15) [CENTER][IMG]http://imageshack.us/a/img825/3877/feroxo.jpg[/IMG] [/CENTER] [HR][/HR] [CENTER][SIZE=5][SIZE=5][FONT=arial black][COLOR=#ffa500]Wszelkie pytania dotyczące naszych psów prosimy kierować na naszego maila:[/COLOR][/FONT][/SIZE] [/SIZE] [SIZE=5] [/SIZE][SIZE=2]---> [B][SIZE=4][email protected][/SIZE][/B][/SIZE][SIZE=5][SIZE=2] <----[/SIZE][/SIZE] [/CENTER] [/LEFT]
-
[CENTER]*** [IMG]http://img818.imageshack.us/img818/3932/dsc08702t.jpg[/IMG][/CENTER] [B]ID: [/B]78 [B]imię: [/B]Baron [B]płeć: [/B]pies [B]wiek:[/B] 8 lat [B]wielkość:[/B] duża [B]szczepienie: TAK (wścieklizna)[/B] [B]kastracja: NIE[/B] [B]dom:[/B] brak wymogów mieszkaniowych [B]dzieci i os. starsze:[/B] nie sprawdzono, ze względu na dużą siłę nie poleca się [B]inne zwierzęta:[/B] Baron siedzi w boksie sam, nie wiadomo jak reaguje na inne zwierzęta [B]przeznaczenie:[/B] przyjaciel rodziny [B]w Schronisku od: [/B]czerwiec 2008 [B]charakter:[/B] Baron to bardzo towarzyski pies. Mimo swojego łagodnego charakteru w schronisku spędził już kilka lat. Na spacerach jest bardzo ożywiony i bardzo chętnie aportuje. Uwielbia łapać cokolwiek mu się rzuci, swego czasu łapał wszystkie kamyki które czasem trafiały do jego boksu podczas sprzątania, przez co zyskał przydomek kamyczka. Baron umie siadać na komendę. Ze względu na swoją siłę nie nadaje się do dzieci i osób starszych. Świetnie czuł by się na podwórku gdzie mógłby beztrosko biegać. [B]Kontakt w sprawie adopcji:[/B][LEFT][COLOR=#000000]Wolontariuszka Iwona - [/COLOR][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [SIZE=5][COLOR=#000000] [/COLOR][/SIZE][CENTER][IMG]http://imageshack.us/a/img4/6402/baronmr.jpg[/IMG][/CENTER] [COLOR=#000000] [/COLOR][HR][/HR] [CENTER][SIZE=5][SIZE=5][FONT=arial black][COLOR=#ffa500]Wszelkie pytania dotyczące naszych psów prosimy kierować na naszego maila:[/COLOR][/FONT][/SIZE] [/SIZE] [SIZE=5] [/SIZE][SIZE=2]---> [B][SIZE=4][email protected][/SIZE][/B][/SIZE][SIZE=5][SIZE=2] <----[/SIZE][/SIZE] [/CENTER] [/LEFT]
-
Koks z wczoraj: [IMG]http://img401.imageshack.us/img401/6094/dsc01851v.jpg[/IMG] [IMG]http://img36.imageshack.us/img36/4141/dsc01857dl.jpg[/IMG] [IMG]http://img818.imageshack.us/img818/858/dsc01862v.jpg[/IMG]
-
Suczka jest baaardzo energiczna i silna. Z resztą na zdjęciach widać jak mocno trzeba się z nią siłować. poza tym przez długie siedzenie w boksie nie potrafi usiedzieć w miejscu. Zrobienie zdjęcia od 'przodu' graniczyło z cudem. Suka nawet nie reaguje na szczekania innych psów (co by znacznie ułatwiło sprawę,bo pies zapatrzony i skoncentrowany ma i ładną pozę i się nie rusza ! :P), przez co do zdjęć koleżanka musiała przytrzymywać ją za głowę, żeby cokolwiek uchwycić.
-
[quote name='Ati']http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.sioz.pl%2FDetails.aspx%3FBID%3D17%26IDG%3D1%26pageIndex%26pageSize%26Page%3D8&h=JAQFHZjGP jest jeszcze oglaszany taki psiak na str Azorka zdjecia sie nie powiekszaja, ledwo co widac mozna prosic o zdjecia obu brazowych psow suczki i samca? to jest jeden pies :P znaczy się suczka, ale po prostu źle kliknęli w programie :) fotki zaraz moge ze 2-3 wrzucić bo 2 tygodnie temu jej robiłam na stronę, ale nie miałam okazji ich tam wstawić.
-
Wiadomo co u Hektora ??
-
Flicka już znaleziona :) a co do Maxa to oddany został przez właściciela, z tego co pamiętam to z powodu wyjazdu. Jego właściciel i tak nie był z Polski więc może wrócił do ojczyzny ale już bez psa. :(
-
[CENTER]*** [COLOR=#00ff00][SIZE=7][B][FONT=century gothic]ADOPTOWANY ![/FONT][/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=#000000](02.08.2013)[/COLOR][/COLOR] [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/4538/gizmob.jpg[/IMG] [LEFT][B][COLOR=black]ID:[/COLOR][/B][COLOR=black] 588[/COLOR] [B][COLOR=black]imię:[/COLOR][/B][COLOR=black] Gizmo[/COLOR] [B][COLOR=black]płeć: [/COLOR][/B][COLOR=black]pies[/COLOR] [B][COLOR=black]wiek: [/COLOR][/B][COLOR=black]5 lat[/COLOR] [B][COLOR=black]wielkość: [/COLOR][/B][COLOR=black]średni[/COLOR] [B][COLOR=black]szczepienie: TAK[/COLOR][/B] [COLOR=black](wścieklizna)[/COLOR] [B][COLOR=black]kastracja[/COLOR][/B][COLOR=black]:[B] TAK[/B][/COLOR] [B][COLOR=black]dom:[/COLOR][/B][COLOR=black] najlepiej dom z ogrodem, gdzie będzie mógł się wybiegać[/COLOR] [B][COLOR=black]dzieci i os. starsze: [/COLOR][/B][COLOR=black]nie sprawdzono[/COLOR] [B][COLOR=black]inne zwierzęta:[/COLOR][/B][COLOR=black] różnie, najlepiej jakby był w domu ‘jedynakiem’[/COLOR] [B][COLOR=black]przeznaczenie:[/COLOR][/B][COLOR=black] przyjaciel rodziny, towarzysz wędrówek[/COLOR] [B][COLOR=black]w Schronisku od:[/COLOR][/B][COLOR=black] sierpień 2011[/COLOR] [B]charakter:[/B] Gizmo to bardzo energiczny i wesoły psiak. Jak widzi człowieka od razu ogon idzie w ruch na wszyskie możliwe kierunki. Uwielbia długie spacery i aportowania na lądzie jak i w wodzie. Słucha się i można go bez problemu spuszczać ze smyczy. Zna takie komendy jak siad, daj łape i leżeć. Uwielbia się bawić. Gdy poczuje wolność biega w kółko i cieszy się. Nie nadaje się dla osób starszych i malutkich dzieci ze względu na dużą siłę. Uwielbia również skakać. Ma niespożyte pokłady energii. Nadawałby sie również jako stróż. Jedynym minusem (do zaakceptowania) jest to iż nie akceptuje on innych psów. Powinien on być jedynym psem na posesji i trzeba uważać na spacerach aby inny pies nie podbiegł do niego. Poza tym jest kochającym i lubiącym pieszczoty psiakiem. [COLOR=black] [/COLOR][COLOR=black][B]Kontakt w sprawie adopcji:[/B] Wolontariuszka Natalia– 697582886(dzwonić po 15)[/COLOR][/LEFT] [IMG]http://imageshack.us/a/img29/6356/gizmoe.jpg[/IMG][/CENTER] [HR][/HR][LEFT] [/LEFT] [CENTER][SIZE=5][SIZE=5][FONT=arial black][COLOR=#ffa500]Wszelkie pytania dotyczące naszych psów prosimy kierować na naszego maila:[/COLOR][/FONT][/SIZE] [/SIZE] [SIZE=5] [/SIZE][SIZE=2]---> [B][SIZE=4][email protected][/SIZE][/B][/SIZE][SIZE=5][SIZE=2] <----[/SIZE][/SIZE] [/CENTER]
-
prawdopodobnie (bo nie jest to na 100%) w środę Bernii jedzie do Niemiec :) wraz z kilkoma innymi psiakami :)
-
ktoś chyba kiedyś pisał coś o Idefixie, żeby z nim wyjść czy coś takiego, w każdym razie ostatnio postanowiłam sobie, że wyciągnę go z budy i dzisiaj to zrobiłam. Wraz z Sarą i Dżekim (do tej pory wycofanym i agresywnym maluchem, choć dalej nie jest nastawiony pozytywnie) poszliśmy na spacer. I jak już niejeden pies mi pokazał, na zewnątrz to zupełnie inny pies. Biega jak szalony, co chwila zaczepiając Dżekiego do zabawy i przychodził do nas rozdając buziaki. Nadal był nieco nieśmiały ale na pewno otworzył się dużo bardziej niż jak siedział w boksie ;) kilka fotek : miziamy :) [IMG]http://img802.imageshack.us/img802/6892/dsc01294cc.jpg[/IMG] zabawa z Dżekim [IMG]http://img16.imageshack.us/img16/9017/dsc01299oa.jpg[/IMG] [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/572/dsc01300l.jpg[/IMG] [IMG]http://img3.imageshack.us/img3/7016/dsc01301og.jpg[/IMG] ziew natury :) [IMG]http://img703.imageshack.us/img703/4696/dsc01306fl.jpg[/IMG]
-
Ona teraz będzie mieć obserwację bo przy załadunku ugryzła [U](ponoć tylko drasnęła w brodę[/U], ale obserwacja i tak będzie) mężczyznę. No ale trzeba poczekać teraz ten przedłużony okres kwarantanny zanim zacznie się ją ogłaszać czy cokolwiek...
-
W styczniu niemiecka fundacja Not-Hund zabrała od nas 5 psiaków. Jeden z nich - Fidel znalazł swoich ludzi. Reszta dalej szuka swojego domu, a w międzyczasie szaleją na śniegu wspólnie się bawiąc. tłumaczenie maila: "Cześć Iwona, Wysyłam nowe zdjęcia pięciu słodziaków z Gorzowa :-) Fidel znalazł dom 2 tygodnie temu, nie ma problemu z akceptacją innych psów. Mieszka niedaleko więc fotki pojawią się w najbliższym czasie. Fidel chodzi na ryby ze swoją nową rodziną. W domu ma swój własny pokój i nie ma tam wcale legowiska, o nie, on ma własną kanapę ! :-) Reszta psiaków uwielbia biegać po śniegu i bawić się piłkami. Pozdrowienia." Zdjęcia : Edi (Edy) [IMG]http://img842.imageshack.us/img842/4674/ediam.jpg[/IMG] Kapsel (obecnie Floh) [IMG]http://img256.imageshack.us/img256/9702/kapsel.jpg[/IMG] Lena [IMG]http://img641.imageshack.us/img641/7601/lunaxwm.jpg[/IMG] Władimir (Wladi) [IMG]http://img641.imageshack.us/img641/2412/wadimir.jpg[/IMG]