-
Posts
666 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by iwcia93
-
Pracownicy schroniska są już poinformowani. Suczka do nas nie trafiła. A co do pogłosek, że rzekomo zamarzły u nas psy -[B] totalne kłamstwo[/B]. Wiedziałam że to nie może być prawdą. Nie wiem kto rozniósł takie info, zwłaszcza, że Luiza sama to od kogoś usłyszała bo w schronisku jej osobiście nie było od dawna... Nieładnie :shake:
-
[quote name='buuterfly']Słyszałam, że dwa psy u nas zamarzły :([/QUOTE] że co ? :placz: ze strony zniknął nasz weteran, 10 letni Gustaw, mam nadzieję, że to nie prawda :-(:-( skąd te info ?
-
Dlatego sie pytam czy administrator o tym wiedział...
-
Jak to po co, żeby nie było tak jak Kajusza napisała że ludzie mówią nie znając całej prawdy, a ktoś ma wolontariuszy za osoby niekompetentne i nieodpowiedzialne. Jak by to było z mojej winy (bo komuś źle coś przekazałam) to wzięłabym to na siebie. Ale mnie wtedy nawet nie było, i nawet nie wiem dalej co to za fundacja. A chyba każdy chce żeby Kuba znalazł chociaż DT.
-
[quote name='Milka__']Za tydzień w środę zabieramy kolejne 2 psiaki do telewizji TVP1 :)[/QUOTE] a jakie tym razem ? :D i kto bierze drugiego ? Miejmy nadzieję że jak tym razem ludzie zadzwonią to jednak dotrzymają słowa...
-
[quote name='Kajusza']Niestety .... ale tak jest, jak pisze się rzeczy co do których nie jest się poinformowanym na 100% ... ktoś napisze, że słyszał o jakimś dt, ktoś powiedział w schronie, że słyszał o dt .... i koniec końców pies nie ma żadnego dt i jest nadal w schronisku :-( . Ludzie piszcie i mówcie sprawdzone informacje a nie domysły :-( Potem nie dziwne, że wolontariuszy traktuje się jak niepoważne osoby ....[/QUOTE] Pierwsze info o DT wyszło w sobotę rano a żadnej z nas (mnie, maxiowej i czikusiowej) w weekend nie było w schronie i żadna z nas nie rozmawiała z żadnym z pracowników. Jedyną osoba która była w sobotę to wiem, że była Milka. Reszta wolontariuszy pewnie nawet nie ma dogo więc nawet o Kubie nie wiedzieli. To nie wolontariusze zawinili. Moim zdaniem możliwe, że któryś z pracowników mógł przekręcić jakieś info od administratora, bo on chyba wiedział tak ?? Bo tak szczerze to ja sama nie łapię się kto był za co odpowiedzialny, bo tu jakieś info, tam ktoś niby coś wie, a tak na serio nikt nie wiec co się stało, a może uda się to jakoś odkręcić...?? ma ktoś kontakt z tą fundacją ? i co to wgl za fundacja ?
-
HERMES ... boski pies .... cudo nie amstaff ;-) W DOMU STAŁYM :-)
iwcia93 replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
no to jeden z psiak do zmartwień z głowy :) jeszcze te 150 i można będzie odpocząć :P powodzenia Hermesiku w nowym domku !! -
Jagdterier Jagger z gorzowskiego schronu już w DS
iwcia93 replied to sundayrose's topic in Już w nowym domu
[quote name='sundayrose'] Kajusza ma się dowiedzieć w pon, czy była jeszcze jakaś adopcja Jaggera po 22 grudnia (po kastracji)... jeśli nie, to albo książeczka z nr chipu jest gdzieś w schronie, albo wet jej w ogóle nie założył - tego nie wiem :([/QUOTE] W poście #80 pisałam, że w przeciągu 2-óch tygodni Jagger był adoptowany (pierwsza połowa stycznia). Książeczka na pewno była przed tym, bo pamiętam, że leżała razem z książeczką Grovera i jeszcze jakiegoś psiaka, także możliwe że Ci właściciele od których Jagger uciekł dostali książeczkę, ale już jej nie oddali. -
HERMES ... boski pies .... cudo nie amstaff ;-) W DOMU STAŁYM :-)
iwcia93 replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
[QUOTE] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]Kajusza[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=18478136#post18478136"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] Dzisiaj byłam na kolejnej wizycie - i jestem na tak :-) W poniedziałek będzie jeszcze spotkanie w schronisku, wezmę Hermesa na spacer i jeżeli wszystko będzie ok, to w tygodniu (może nawet i w poniedziałek) Hermuś zamieszka w ciepłym domu :-)[/QUOTE]no to trzymamy kciuki i nie zapeszamy :) -
Odebrany z łańcucha, ślepy i chudy Kajtek w schronisku - już w DT
iwcia93 replied to koelka's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj miałam okazję osobiście poznać Kajtusia. :) To na prawdę pozytywnie nastawiony do życia pies, spragniony uwagi i uczucia. Widać czasami jego niezdarność i niepewność w związku z niedowidzeniem, ale to mu zupełnie nie przeszkadza, rekompensuje mu w tym dobry słuch i węch. Za każdym razem jak wchodziłam do pomieszczania gdzie się obecnie znajduje, wracał od razu na swoje miejsce, tam najwidoczniej czuje się najlepiej. Jest bardzo karny, jest wrażliwy na intonację głosu. Jeśli chodzi o jedzenie to jest strasznie łapczywy i potrafi przez pomyłkę chwycić za palucha :) Bardzo szybko nas zaakceptował i właził na nogi rozdając buziaki. Jutro przyjeżdża fundacja, która ma go zabrać, tak jak pisała koelka. [IMG]http://img692.imageshack.us/img692/7933/dsc00534p.jpg[/IMG] [IMG]http://img543.imageshack.us/img543/543/dsc00537ib.jpg[/IMG] -
HERMES ... boski pies .... cudo nie amstaff ;-) W DOMU STAŁYM :-)
iwcia93 replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj się dowiedziałam że w styczniu jeden mężczyzna bardzo chciał adoptować Hermesa, chodził do niego regularnie i dowiadywał się o nim wszystkiego. Jednak gdy już go adoptował jego matka wystraszyła się go a Hermes po 2-óch godzinach został odwieziony z powrotem :( Widać, że mu zależało. Ehh szkoda, może to byłby ten JEGO dom... Hermes od zimna schudł, zwłaszcza że on całej słomy z budy się pozbywa :( kręgosłup na wierzchu, a pychol smutny wygląda zza krat. -
[quote name='Milka__']ID 1802 niewielki szorściak :) ID 1451 - Ramzes. Mały terrier, wesoły, wielki pieszczoch. Był już brany, ale nie pamiętam czemu go zwrócili.[/QUOTE] 1802 to Szaman :P a Ramzesa oddali bo pogryzł dziecko.(mimo to nie wykazuje agresji wobec ludzi)
-
[quote name='Kajusza']dzięki Iwcia, że z nim wyszłaś :-) A kto z Chackiem wyszedł?[/QUOTE] Tak w sumie to Sara go trzymała, bo miał boks czyszczony :) ja tylko cyknełam kilka fotek. a z Chackiem wyszedł, przy asyście Czesia, Rafał, który lubi takie trudne przypadki :D W prawdzie ciężko nazwać że Chack 'szedł' ale poza schroniskiem był :) Chociaż w sumie widziałam gorsze przypadki gdy pies nie chciał iść, on przynajmniej czasem tymi nogami przewierał :D
-
Koksik rozruszał dziś nieco kości :) [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/6030/dsc00456kq.jpg[/IMG] [IMG]http://img52.imageshack.us/img52/2705/dsc00461i.jpg[/IMG] Zauważyłyśmy u niego ubytki sierści i mały guzek na nodze (foto wyżej), ale obejrzy go we wtorek wet. Pręgowana suka Mocca z postu #447 już adoptowana. A Chack (czarny, dziki mix asta) był po 2 latach na swoim pierwszym spacerze :)
-
Falco - piękny, ZDROWY i silny husky JUŻ W DS!!
iwcia93 replied to Milka__'s topic in Już w nowym domu
Falco z dziś :) : [IMG]http://img715.imageshack.us/img715/9602/dsc00491y.jpg[/IMG] Ja bym tylko dodała że Falco raczej nie nadaje się do dzieci. Ja bym nie była w 100% za tym że jest łagodny. Nie raz zauważyłam, że na mnie warczy (na inne dziewczyny też i to bez jakiejkolwiek prowokacji), w związku z tym nie będzie akceptował wszystkich, dlatego wydaje mi się że dzieci powinny być wykluczone, w razie gdyby mógł je zaatakować. Bo człowiek w moim wieku jeszcze jest w stanie się obronić lub wycofać, dziecko niestety nie... To tak tylko ode mnie, nie ja mu szukam domku więc zrobicie co słuszne :) Ja z nim nie wychodzę, gdyż nie specjalizuję się w haskaczach :) i Falco jest [B]moim[/B] zdaniem niepewny. Może faktycznie się zmienił, lecz nie mnie to oceniać. -
HERMES ... boski pies .... cudo nie amstaff ;-) W DOMU STAŁYM :-)
iwcia93 replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
I jak tam sprawdzanie Hermesa na kotowate ? :):) No i co z potencjalnym domkiem ? :) -
[LEFT][SIZE=3][FONT=Times New Roman][SIZE=4]Po raz kolejny gorzowskie Azorki lądują w bezpłatnej regionalnej gazecie. Tym razem zawitaliśmy na pierwszej stronie ! "Teraz Gorzów" wraz z portalem MM Gorzów rozpoczęli wspólną akcję promująca bezdomne psiaki. W gazecie ukazali się trzej nasi podopieczni : Falco, Ereb oraz Dido. [/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=4][COLOR=red]Link do artykułu:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL]http://www.mmgorzow.pl/artykul/masz-serce-przygarnij-psiaka[/URL] [/SIZE][HR][/HR][SIZE=3] [/SIZE][/LEFT] [CENTER]*** [COLOR=#000000][FONT=Book Antiqua][SIZE=4][COLOR=#00ff00][SIZE=7][B][FONT=century gothic]ADOPTOWANY ![/FONT][/B] [/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][COLOR=#000000][FONT=Verdana](22.12.2013)[/FONT][/COLOR][/COLOR] [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/250/dsc09154l.jpg[/IMG][/CENTER] [LEFT][B]ID: [/B]975 [B]imię:[/B] Ozzi [B]płeć:[/B] pies [B]wiek: [/B]4 lat [B]wielkość:[/B] duży [B]szczepienie: TAK[/B] (wścieklizna) [B]kastracja[/B]: [B]NIE[/B] [B]dom:[/B] najlepiej dom z ogrodem [B]dzieci i os. starsze:[/B] nie sprawdzono, ze względu na duży zapas energii i dużą siłę nie zaleca się [B]inne zwierzęta:[/B] zwykle bezkonfliktowy [B]przeznaczenie:[/B] przyjaciel rodziny, stróż [B]w Schronisku od:[/B] lipiec 2010 [B]charakter:[/B] Ozzi to 4-letni owczarkowaty psiak dużych rozmiarów. Niezwykle łagodny i przyjazny, kocha ludzi. Grzeczny, jednak energiczny i potrzebujący ruchu. Lubi pieszczoty i jest szczęśliwy, kiedy poświęca mu się dużo uwagi. Świetnie dogaduje się z innymi psami. Idealny towarzysz i przyjaciel rodziny. [B]Kontakt w sprawie adopcji:[/B] Wolontariuszka Sara – 726838866 (dzwonić po 15) [CENTER][COLOR=#000000][IMG]http://imageshack.us/a/img853/7263/ozzi.jpg[/IMG][/COLOR][/CENTER] [HR][/HR] [CENTER][SIZE=5][SIZE=5][FONT=arial black][COLOR=#ffa500]Wszelkie pytania dotyczące naszych psów prosimy kierować na naszego maila:[/COLOR][/FONT][/SIZE] [/SIZE] [SIZE=5] [/SIZE][SIZE=2]---> [B][SIZE=4][email protected][/SIZE][/B][/SIZE][SIZE=5][SIZE=2] <----[/SIZE][/SIZE] [/CENTER] [/LEFT]
-
[CENTER][FONT=Book Antiqua][SIZE=4]*** [COLOR=#00ff00][SIZE=7][B][FONT=century gothic]ADOPTOWANY ![/FONT][/B] [/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT][COLOR=#000000](13.07.2012) [/COLOR][IMG]http://s19.postimage.org/rsknnu3j7/DSC09789.jpg[/IMG][/CENTER] [LEFT][B]ID: [/B]1032 [B]imię:[/B] Tom [B]płeć:[/B] pies [B]wiek:[/B] ok. 3 lat [B]wielkość:[/B] duży [B]szczepienie: TAK[/B] (wścieklizna) [B]kastracja: NIE[/B] [B]dom:[/B] najlepiej domek - ze względu na wielkość [B]dzieci i os. starsze:[/B] nie sprawdzono [B]inne zwierzęta:[/B] z reguły niekonfliktowy [B]przeznaczenie:[/B] towarzysz rodziny, wierny przyjaciel [B]w Schronisku od:[/B] sierpień 2010 [B]charakter:[/B] Z pozoru nieśmiały i lękliwy 'otwiera się' na kontakt z człowiekiem. spokojny,uległy,lubi długie spacery szczególnie w wodzie [B]Kontakt w sprawie adopcji:[/B] Wolontariuszka Kasia – 785325450 (dzwonić po 15) [CENTER][IMG]http://s19.postimage.org/7p11bsbj7/Tom.jpg[/IMG][/CENTER] [HR][/HR] [CENTER][SIZE=5][SIZE=5][FONT=arial black][COLOR=#ffa500]Wszelkie pytania dotyczące naszych psów prosimy kierować na naszego maila:[/COLOR][/FONT][/SIZE] [/SIZE] [SIZE=5] [/SIZE][SIZE=2]---> [B][SIZE=4][email protected][/SIZE][/B][/SIZE][SIZE=5][SIZE=2] <----[/SIZE][/SIZE] [/CENTER] [/LEFT]
-
Falco - piękny, ZDROWY i silny husky JUŻ W DS!!
iwcia93 replied to Milka__'s topic in Już w nowym domu
Zapraszam wszystkich posiadających konto na FACEBOOK'u do głosowania na Gorzowskie Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt "Azorki" :):) [url]http://www.facebook.com/Eksperci.Tesco?sk=app_293130837399609[/url] -
W piątek w '"gorzowskim weekendzie" pojawił się wywiad z administratorem schroniska. Oprócz tego pojawiła się oferta adopcyjna naszych 3 psiaków wraz ze zdjęciami i krótkimi opisami. Szczęściarzami byli : Lora, Gizmo oraz Jerry (post #7 i #15). Mamy nadzieje że mieszkańcy zachęcą się do adopcji któregoś z nich lub innego z naszych schroniskowych azorków ! Zamieszczam link ze zdjęciami artykułów: [URL]http://imageshack.us/g/804/dsc00356t.jpg/[/URL] Sundayrose: Dobry pomysł, tylko fotek z nami niestety brak i obecnie czasu na przeszukiwanie zdjęć niestety także :( [HR][/HR][CENTER]*** [COLOR=#00ff00][SIZE=7][B][FONT=century gothic]ADOPTOWANA![/FONT][/B] [/SIZE][/COLOR][COLOR=#000000](26.10.2012)[/COLOR] [IMG]http://s19.postimage.org/ffsy8510j/ajka.jpg[/IMG][/CENTER] [LEFT][B]ID: [/B]56 [B]imię:[/B] Łajka [B]płeć:[/B] suka [B]wiek:[/B] ok.9 lat [B]wielkość:[/B] mała [B]szczepienie: TAK[/B] (wścieklizna) [B]sterylizacja: TAK[/B] [B]dom:[/B] brak wymagań mieszkaniowych [B]dzieci i os. starsze:[/B] nie sprawdzono [B]inne zwierzęta:[/B] z reguły bezkonfliktowa [B]przeznaczenie:[/B] towarzyszka rodziny, przyjaciel osób starszych [B]w Schronisku od:[/B] styczeń 2009 [B]charakter:[/B] Łajka to starszy piesek z charakterem. Nie wykazuje agresji, jednak potrafi warknąć, gdy coś jej nie odpowiada ( dotąd nikogo nie ugryzła ). Lgnie do człowieka, siada i podnosi łapkę patrząć przy tym wiernie w oczy. Łajka to pies do kochania. [B]Kontakt w sprawie adopcji:[/B] Wolontariuszka Kasia – 785325450 (dzwonić po 15) [CENTER][COLOR=#000000][IMG]http://imageshack.us/a/img214/8011/ajka.jpg[/IMG] [/COLOR][/CENTER] [HR][/HR] [CENTER][SIZE=5][SIZE=5][FONT=arial black][COLOR=#ffa500]Wszelkie pytania dotyczące naszych psów prosimy kierować na naszego maila:[/COLOR][/FONT][/SIZE] [/SIZE] [SIZE=5] [/SIZE][SIZE=2]---> [B][SIZE=4][email protected][/SIZE][/B][/SIZE][SIZE=5][SIZE=2] <----[/SIZE][/SIZE] [/CENTER] [/LEFT]
-
i mam już gorzowski weekend ;) przez przypadek zauważyłam że w szkołe na stojaku leżała, jak zeskanuję, albo zrobię zdjęcia (zobaczę co lepsze) to wrzucę, aczkolwiek jest cały wywiad z administratorem, artykuł z odkupmy Gorzów i 3 przedstawione psiaki : Jerry, Lora i Gizmo :) Ogólnie nawet fajnie napisane artykuły :) EDIT: [URL]http://imageshack.us/g/804/dsc00356t.jpg/[/URL] zdjęcia artykułów, tego z 'odkupmygorzów' nie robiłam :)
-
Falco - piękny, ZDROWY i silny husky JUŻ W DS!!
iwcia93 replied to Milka__'s topic in Już w nowym domu
kastracje i sterylizacje mialy ruszyć już od tego tygodnia :) tylko nie pamiętam kto szedł na pierwszy ogień, nie wiem czy właśnie nie Falco :P -
Jagdterier Jagger z gorzowskiego schronu już w DS
iwcia93 replied to sundayrose's topic in Już w nowym domu
to było za pierwszym razem... A drugi raz wrócił po 2h i to było w przeciągu ostatniego tygodnia max dwóch... -
Jagdterier Jagger z gorzowskiego schronu już w DS
iwcia93 replied to sundayrose's topic in Już w nowym domu
Ostatnio słyszałam od pracowników że Jagger był adoptowany a 2h później firma wyłapująca psy przywiozła go do nas... Ludzie oczywiście się nie zgłosili ponownie, ale zanim zaczęłyście go ogłaszać była bardzo podobna sytuacja, tylko że wrócił po kilku dniach. Nie wydaje mi sie żeby ludzie go wyrzucali, raczej to on w jakiś sposób im ucieka. Miejcie to na uwadze...