-
Posts
666 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by iwcia93
-
Ludzie często mówią wpierw gdzie pies będzie a dopiero potem mówimy że jeśli na łańcuch trafi a ktoś to sprawdzi to go zabiorą i ludzie albo rezygnują albo się decydują na adopcję. Poza tym to nie wioska więc mam nadzieje że łańcucha nie będzie . Zawsze można sprawdzić...
-
nie no łańcuch to na pewno nie, bo my nie wydajemy na łańcuch i zawsze się pytają gdzie pies będzie. Aczkolwiek musze porozmawiać z Arturem bo to on ją wydawał.
-
Aza jest w Drezdenku. Mam nadzieje że domek jednorodzinny bo adres tak wskazuje.
-
jagterier jednak jest ! :) został oddany niestety nie wiem z jakich przyczyn i pracownicy też nie wiedza. Na pewno nie z powodu agresji bo jej nie wykazuje, siedzi z innymi psami i świetnie sie dogaduje. I od razu powiem że jest baaardzo energiczny. także duże podwórko na pewno wskazane :)
-
Aza została dzisiaj lub wczoraj adoptowana. w weekend postaram się to dogłębnie sprawdzić i dowiedzieć się gdzie trafiła. Nie wiem czy się cieszyć, bo nie wiem kto ją adoptował :( a był to pies z mega potencjałem... nie chcę aby ktoś go zmarnował. Mam nadzieje że jednak trafiła dobrze...
-
[quote name='buuterfly'][CENTER][SIZE=3][COLOR=purple][SIZE=4]Nadchodzi zima...[/SIZE] Ciężki czas zwłaszcza dla chorych i młodych łapek. Pomocy potrzebują zwłaszcza te , które przebywają w schronisku...Proszę przejrzyjcie tą stronkę i puśćcie wieści w daleki świat:( Może ktoś zdecyduje się przygarnąć choć na tymczas pieski ze schronu. Zapraszamy do odwiedzenia naszego schroniska. Może któryś psiaczek chwyci za Twoje serce, a Ty uratujesz jego świat.[/COLOR][/SIZE] [/CENTER] [COLOR=red][COLOR=red][B]SZUKAJĄ DOMU[/B][/COLOR] [/COLOR] [B]wątek zbiorczy[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/205403-Gorzowskie-Azorki-do-adopcji-%21"]http://www.dogomania.pl/threads/2054...i-do-adopcji-![/URL] [B]ttb - watek zbiorczy[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/196373-TTB-Gorz%C3%B3w-Wlkp.-w%C4%85tek-zbiorczy"]http://www.dogomania.pl/threads/1963...85tek-zbiorczy[/URL] [B]Dona rednoska[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/194911-DONA-rednose-ka-z-Gorzowa-szuka-bezpiecznego-domu"]http://www.dogomania.pl/threads/1949...piecznego-domu[/URL] [B]srebrny wielkopies Nero[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/193769-Schroniskowy-Nero-szuka-kogo%C5%9B-komu-m%C3%B3g%C5%82by-ponownie-zaufa%C4%87"]http://www.dogomania.pl/threads/1937...nownie-zaufać[/URL]!! i [B]Bruno, który przeszedł metamorfozę w hoteliku[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/190735-Pom%C3%B3%C5%BCcie-prosz%C4%99-by-Bruno-mial-szanse-na-inna-perspektyw%C4%99-ni%C5%BC-do%C5%BCywocie-w-schronisku"]http://www.dogomania.pl/threads/1907...e-w-schronisku[/URL]! [B]a to Wiking husky wyciągnięty z naszego schronu[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/194701-Wiking-z-quot-poparzonym-quot-pyskiem-ofiara-lansu-potrzebuje-waszej-pomocy"]http://www.dogomania.pl/threads/1947...-waszej-pomocy[/URL]. [B]Malutka, urocza Misia uratowana przez fudację Anaconda [/B][URL]http://www.dogomania.pl/threads/217472-Malutka-Misia-szuka-swojego-cz%C5%82owieka-z-kt%C3%B3rym-sp%C4%99dzi-radosne-%C5%9Bwi%C4%99ta-%29[/URL] [/QUOTE] Bruno w DS to można jego wątek przenieść :) A do szukających domu dorzucić Azę: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/217655-Aporterka-Aza-szuka-domu-[/URL]! Berniego: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/206554-Berni-szuka-domu-[/URL]!!! Ereba: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/199253-Ereb-czeka-na-sw%C3%B3j-dom-[/URL]! i Clifforda: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/210199-CLIFFORD-mix-amstaffa-2-lata-na-%C5%82a%C5%84cuchu-odebrany-przez-TOZ-teraz-w-SCHRONIE-[/URL]! :)
-
labki już dzisiaj adoptowane zostały :) a mieszanka posokowca ? jeśli masz na myśli tego z 13 K to odebrany dzisiaj przez właściciela. Tyle dzisiaj ludu było że głowa mała pod schronisko zajęchało łaczie z 20 samochodów, niestety nie każdy wziął psa, ale część znalazła swoich ludzi :)
-
[CENTER]*** [COLOR=#00ff00][SIZE=7][B][FONT=century gothic]ADOPTOWANY ![/FONT][/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#000000](13.10.2012)[/COLOR] [LEFT][CENTER] [IMG]http://img3.imageshack.us/img3/505/dsc05177sn.jpg[/IMG] [LEFT] [B][COLOR=black]ID:[/COLOR][/B][COLOR=black] 1404 [B]imię:[/B] Aro [B]płeć:[/B] pies [B]wiek:[/B] ok. 5 lat [B]wielkość:[/B] średni [B]szczepienie: TAK ( wścieklizna)[/B] [B]kastracja: TAK[/B] [B]dom:[/B] mieszkanie w bloku lub dom z ogrodem [B]dzieci i os.starsze:[/B] nie sprawdzono [B]inne zwierzęta:[/B] z reguły niekonfliktowy [B]przeznaczenie:[/B] przyjaciel rodziny [B]w Schronisku od : [/B]marzec 2011 [B]charakter:[/B] [FONT=&] [/FONT][/COLOR] [COLOR=black]Aro to spokojny pies, który lubi spędzać czas blisko człowieka. Lubi być głaskany i przytulany. Swoje psie życie najchętniej spędziłby u boku kochającego Pana/i. Na spacerach zazwyczaj nie ciągnie na smyczy. Aro to typowy psi aporter, kocha biegać za piłkami i sam je przynosi. Daje je sobie nawet wyciągnąć z pyska. Aro zna także takie komendy jak siad czy łapa. Świetnie czuł by się w domku z ogrodem gdzie mógłby latać za piłkami. Idealny pies dla osób lubiących bawić się z psami.[/COLOR] [COLOR=black][FONT=&] [/FONT][/COLOR][B]Kontakt w sprawie adopcji:[/B] Wolontariuszka Kasia – 785325450 (dzwonić po 15) [CENTER][COLOR=#000000][IMG]http://imageshack.us/a/img440/2636/arov.jpg[/IMG] [/COLOR][/CENTER] [HR][/HR] [CENTER][SIZE=5][SIZE=5][FONT=arial black][COLOR=#ffa500]Wszelkie pytania dotyczące naszych psów prosimy kierować na naszego maila:[/COLOR][/FONT][/SIZE] [/SIZE] [SIZE=5] [/SIZE][SIZE=2]---> [B][SIZE=4][email protected][/SIZE][/B][/SIZE][SIZE=5][SIZE=2] <----[/SIZE][/SIZE] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER]
-
HERMES ... boski pies .... cudo nie amstaff ;-) W DOMU STAŁYM :-)
iwcia93 replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
dzięki wielkie :):):) -
HERMES ... boski pies .... cudo nie amstaff ;-) W DOMU STAŁYM :-)
iwcia93 replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
to fajnie że był grzeczniutki :) na siozie wisi kolejna suczyna asta, oby ją ktoś odebrał bo kolejny ast nie wróży nic dobrego :( -
tak, już nie ma go w schronie.
-
Kora , w schronisku już ponad dwa lata, WRESZCIE ZNALAZŁA SWÓJ DOM !!
iwcia93 replied to iwcia93's topic in Już w nowym domu
tak, w sumie to dawno z nią nie rozmawiałam, ale wgl nie skarżyła się na nią, wręcz przeciwnie mówiła że jest strasznie kochana... -
HERMES ... boski pies .... cudo nie amstaff ;-) W DOMU STAŁYM :-)
iwcia93 replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
Nie wiem Kajusza czy zauważyłyście, ale Hermes strasznie rozwala swoją budę. tzn. to co miał ocieplone styropianem powygryzał :( i wydaje mi się że słomę też wyciąga, jak inne psy miały tak on same resztki... chyba chłopak nie wie co go czeka zimą o ile nie znajdzie domku. :( -
Kora , w schronisku już ponad dwa lata, WRESZCIE ZNALAZŁA SWÓJ DOM !!
iwcia93 replied to iwcia93's topic in Już w nowym domu
nie jeszcze nie. mam kontakt z właścicielką ale nigdy nie ma czasu żeby zadzwonić a tym bardziej odwiedzić :( ale jak będzie trochę wolnego czasu to postaram sie to zrobić, a na wiosnę to na pewno będę miała masę czasu więc będę i u Kory i u Drakusia i pewnie kilku innych psiaków :) -
BLUSIA (dawniej Gandzia) za tęczowym mostem [*]
iwcia93 replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
ja też za 2 ;) albo to: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-QS6MJsi-XLE/TrPiaZPyzRI/AAAAAAAAG_M/ppB42_lYJHo/s640/IMG_9362.JPG[/IMG] -
Dredzik - znaleziona skołtuniona kulka już w nowym domu!!!!!!
iwcia93 replied to koelka's topic in Już w nowym domu
ale ja miałam właśnie na myśli pyszczek i ten brzuszek z którym nie poradziła sobie fryzjerka :) wiadomo teraz coraz zimniej i nie ma sensu psa strzyc na zero...z resztą weci sie niezbyt na tym znają :P -
Dredzik - znaleziona skołtuniona kulka już w nowym domu!!!!!!
iwcia93 replied to koelka's topic in Już w nowym domu
[quote name='koelka']Warczał i nie dał sobie obciąć Dredów przy pyszczku i na brzuchu. [/QUOTE] To fajnie że już jest czyściutki :) a udało się za darmoszkę ? bo ja teraz też mam wstępną rozmowę co do jednego z naszych psiaków a to też kudłacz i by się strzyzonko przydało, a jak nie to my same go opędzlimy, w końcu w schronie maszynka jest :evil_lol: A co do Dredzika to może faktycznie niech go wet przystrzyże pod narkozą ? Przynajmniej będzie pewność że nie ugryzie ;) -
w sumie to sama nie wiem czy to dobry czy zły pomysł. wprawdzie Gizmo ma coś z bullowatych i dużo ludzi kręcą takie psy, jest wykastrowany, ale też z kolei nikt z nim nie wychodzi i nie zwraca na niego uwagi... Fido był na małym spacerku w sobotę, miał mini sesję zdjęciową na stronę bo ostatnio się nie udało cyknąć niczego specjalnego. A Hermes zauroczył jednego z naszych nowych wolontariuszy, który teraz z nim regularnie wychodzi :)
-
Dredzik - znaleziona skołtuniona kulka już w nowym domu!!!!!!
iwcia93 replied to koelka's topic in Już w nowym domu
a może uda się przed kastracją go wykąpać ? albo poprosić weta co by troszkę Dredzika opędzlował maszynką, zwłaszcza na pyszczu, jak Dredzik będzie pod narkozą to będzie to prostsze niż w salonie.. co o tym myślicie ? -
Dredzik - znaleziona skołtuniona kulka już w nowym domu!!!!!!
iwcia93 replied to koelka's topic in Już w nowym domu
[quote name='koelka']Pana nie spytałam już o dołożenie do transportu psiaka, mówił tylko, że sfinansuje kastrację, jeśli będzie miała odbyć się u nas i chyba trzeba lepiej tutaj ją zrobić. Jutro ma do mnie jeszcze dzwonić, więc mogę spytać czy może coś dołożyć. Z finansów Dredzika mamy tylko deklaracje na kastrację, ok. 180 zł, jeśli oczywiście dziewczyny chciałaby ją przeznaczyć na transport. Poza tym nie mamy nic.[/QUOTE] To jak się dziewczyny zgodzą to 180 na kastrację a pan niech da też 180 (ew. 200 jak się zgodzi) na transport hę ? bo skoro jest kasa na kastrację (oczywiście lepiej w schronie ją zrobić, bo przynajmniej będzie pewność :)) a pan zaoferował też że ją sfinansuje to niech kaskę na transport przeznaczy :) -
BLUSIA (dawniej Gandzia) za tęczowym mostem [*]
iwcia93 replied to Kajusza's topic in Już w nowym domu
czekamy na wieści ! :)) a nóż oba nasze astki będą razem na specery śmigac ? :) Ale jak nie Gadzinka to może Donka im również przypadnie do gustu ? :) -
Serdecznie zapraszam na wątek schroniskowej suni Azy : [URL="http://www.dogomania.pl/threads/217655-Aporterka-Aza-szuka-domu-"]http://www.dogomania.pl/threads/2176...za-szuka-domu-[/URL]!
-
Dredzik - znaleziona skołtuniona kulka już w nowym domu!!!!!!
iwcia93 replied to koelka's topic in Już w nowym domu
Serdecznie zapraszam na wątek schroniskowej suni Azy : [URL="http://www.dogomania.pl/threads/217655-Aporterka-Aza-szuka-domu-"]http://www.dogomania.pl/threads/2176...za-szuka-domu-[/URL]! -
Serdecznie zapraszam na wątek schroniskowej suni Azy : [url]http://www.dogomania.pl/threads/217655-Aporterka-Aza-szuka-domu-[/url]!
-
Aza w swoim żywiole :lol: [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/8251/98636241.jpg[/IMG] [IMG]http://img811.imageshack.us/img811/2413/107373703.jpg[/IMG] [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/6512/pageezc.jpg[/IMG] [IMG]http://img508.imageshack.us/img508/5409/wodne.jpg[/IMG] [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/27/wodne2.jpg[/IMG] [IMG]http://img846.imageshack.us/img846/194/wodne3.jpg[/IMG] Aza kocha przytulanki :cool3: [IMG]http://img256.imageshack.us/img256/4273/zczowiekiem.jpg[/IMG] [FONT=Comic Sans MS][B][SIZE=4]BANERKI[/SIZE][/B][/FONT]: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/217655-Aporterka-Aza-szuka-domu-%21?p=17991899#post17991899"][IMG]http://img266.imageshack.us/img266/6981/917667622.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/217655-Aporterka-Aza-szuka-domu-%21?p=17991899#post17991899"][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/4089/94472067.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/217655-Aporterka-Aza-szuka-domu-%21?p=17991899#post17991899"][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/4751/98482682.jpg[/IMG][/URL]