cześć dziewczyny dziś mam trochę wolnego więc jestem;) Ostatnie dni to codziennie klasówki do tego godzinę dziennie nauki do matury no nie mogę już... Ale już postaram się być. Zaraz odwiedzę wasze galerie porobię fotki Nikolce;) w piątek ostatni sprawdzian z angielskiego;) 15 kwietnia wystawienie ocen... Dziękuje wam że jesteście naprawdę miło mnie zaskoczyłyście że jesteście i w ogóle pamiętacie o mnie;) A co do Niki to przechodzę fazę oglądania ja albo mój pies w wolnym czasie i uczę ją sztuczek(mama też). Musimy się zabezpieczyć przed kleszczami niedługo no i szczepienie na wściekliznę;) No i odrósł waciak jeden strasznie