[quote name='Doginka']2 razy do roku trymuje się na łyso (zupełnie jak kolano), ale w międzyczasie trzeba wyciągać podszerstek - ja to nazywam podtrymowaniem.
A ta fryzjerka, to juz za pierwszym razem Nike źle zrobiła:baddevil:
O matko babeszja:crazyeye::shock: Trzymam z całych sił kciuki, zeby to jednak nie była babeszjoza, bo psy potrafią zejść w ciągu kilku dni:-([/QUOTE]
No ja u tej fryzjerki to bym musiała chyba co miesiąc chodzić wydawać z wzrostem psa coraz więcej za odwalenie lipy...:mad:
[quote name='Pegaza']O kuna..a skad ona sie tego nabawila?
jak sie ma takich ochroniarzy to zaden na podworko nie wejdzie;)[/QUOTE]
Miała 3 kleszcze u nas trawy łąki las... A Nika nieraz wychodziła poza podwórko..:-(
[quote name='Cavy']Niech szybko zdrowieje Nicola. ;-) Trzymamy kciuki za małą.[/QUOTE]
Dzięki...:roll:
Już Ci nie powiem co dostaniesz za tą pizze jak wstaniesz:mad:
Kochane mam problem bo paskuda nie chce mi jeść wogóle. Waży 3.55 a dziennie nie zje miski karmy(nie mówie o dokarmianiu przez mame) I nie wiem czy kupić jej mokre i mieszać czy co już robić:-(