[quote name='Doginka']Ale na fotach nie widać, zeby to uszko stało:shake:[/QUOTE]
Bo na wszystkich ma podklejone;)
Non stop w tym chodzi tylko nieraz jej odklejam wyrywam włosy i czyszcze;)
Troszkę fotek z wczorajszego spotkania pierwszego stopnia:)
[IMG]http://i46.tinypic.com/wm18w7.jpg[/IMG]
[IMG]http://i46.tinypic.com/282j2n4.jpg[/IMG]
[IMG]http://i48.tinypic.com/10p4sr9.jpg[/IMG]
[IMG]http://i45.tinypic.com/i6wo6s.jpg[/IMG]