ja ta też bym już ogłaszała. jak domek będzie super, to poczeka. poza tym to zawsze trochę trwa, zanim się ktoś znajdzie. a potem wizyta, ogarnięcie ew. transportu..
można najwyżej w ogłoszeniu napisać, że Maxio będzie mógł iść do nowego domku np. w połowie czy pod koniec maja..