Jump to content
Dogomania

aniao

Members
  • Posts

    1628
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by aniao

  1. i na wieczór :) co ja sama tu jestem czy co?
  2. i na popołudniową kawkę hop :)
  3. na pewno znajdzie super domek zobaczycie :)
  4. i co? pojechała? będą jakieś zdjęcia z nowego domku?
  5. Inez a nie trzeba jeszcze wpłacać na kolejny miesiąc hoteliku? czy może Maxiu do tej pory trafi już do domku? są jacyś chętni? jest w ogóle ogłaszany?
  6. no to Maxiu już chyba bez jajec.. jak tam chłopak się czuje?
  7. ja ta też bym już ogłaszała. jak domek będzie super, to poczeka. poza tym to zawsze trochę trwa, zanim się ktoś znajdzie. a potem wizyta, ogarnięcie ew. transportu.. można najwyżej w ogłoszeniu napisać, że Maxio będzie mógł iść do nowego domku np. w połowie czy pod koniec maja..
  8. a jakiś chętny domek jest na horyzoncie?
  9. no to extra! to jedzie niuniek po nowe życie :) to co? wpłacamy już tą kasę na hotelik?
×
×
  • Create New...