Jump to content
Dogomania

Energy

Members
  • Posts

    12622
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Energy

  1. [quote name='Isadora7']Frooooooooodek odezwij się[/QUOTE] O własnie, odezwij się... Brakuje mi informacji o maluchu:shake:
  2. Bardzo się cieszę z wieści:) wielkie dzieki :)
  3. Frodziaku a ja znowu o to samo zapytam... Jak dzisiaj siusianie i kupki?:oops:
  4. No właśnie co tam Frodziaku?
  5. [quote name='Hope2']Energy:mad: :D Poszukaj kilka str do tyłu-jest i sweterro i kurteczka komandosowa...[/QUOTE] O zabudowę na kuperku pytałam:razz:
  6. [quote name='Hope2']A! Tu się ukryłeś :D Urosept-to co to? Syropek? Tabletki? Czy jakieś inne licho???? FF[/QUOTE] Tabletki ziołowe, myślę, że jako kontynuacja leczenia by mogły być;) Ale Frodzik nosił takie zabudowane ubranko? Bo mi się wydawało, że nie...
  7. [quote name='JamniczaRodzina.']Może przyczyna jest body tak bardzo zabudowane. Czy on je nosi ciagle?[/QUOTE] Też mi taka myśl przez głowę przeszła...
  8. To co się stało :( przecież sikał ... problem był tylko przy kamyczkach, które zatkały cewkę, potem już nie
  9. [quote name='Hope2']Cioteczki-Frodo dzisiaj był u neurologa i chyba u wczorajszego weta też. Na dzisiaj nie dostał relanium-ma witaminki i dostaje 2 zastrzyki...my nie wiemy jakie. Domek jak znajdzie wolna chwilkę,to napisze coś więcej Tolek i Hades[/QUOTE] No właśnie, właśnie dlatego pytałam... [quote name='Energy']I jakie wieści? A przede wszystkim jak siusianie i kupkanie, bo to mnie najbardziej niepokoi...[/QUOTE]
  10. No jaki słodziak:) super sznupek z niego:eviltong:
  11. [quote name='Frodo Szczeciński'] A jutro ponownie na wizytę do wet...( neurologa), będą pobierać mi krew do badania ( ogólne i pod kątem wątroby i trzustki ). No zobaczymy co oni mi nawymyślają. Teraz idę coś przekąsić i poleniuchować. Do jutra . PA.....;)[/QUOTE] I jakie wieści? A przede wszystkim jak siusianie i kupkanie, bo to mnie najbardziej niepokoi...
  12. Justysiek w ciąży można stosować rennie.
  13. Mysza mi chodzi o to, że tak naprawdę sunia może być z bardzo daleka i jej losy są w 99% nie do poznania, niestety. Mogła być wyrzucona, ale też skradziona i wyrzucona, uciec nawet na wyjeździe...itp. zresztą sama wiesz. To jest okropne niestety. A czy udało się ustalić sprawcę potrącenia?
  14. Może szukać poza netem, to bardzo trudny temat:shake:
  15. [quote name='ona03']Witamu u [B]Lolcia[/B] :loveu: nową fankę :loveu:, miło, że zawitałaś do Nas :), konto to samo, chociaż [B]Nika[/B] trwa na posterunku, reszta to tylko "stewardami" się zajmuje :evil_lol:[/QUOTE] O przepraszam ja się nim nie zajęłam tylko sobie pooglądałam:eviltong: [quote name='togaa'][B]Energy![/B] Ty to widzisz ? Normalnie nas szykanują....! Cenzura jakaś , czy co?[/QUOTE] No właśnie widzę:cool3:Oneczka zazdrości bo se nawet nie pooglądała:diabloti: A mi już nawet piękny widok gdzieś w dal uciekł, bo dopadła mnie jelitówka, buu:placz:czwarty dzień mnie cholera trzyma, chyba sobie przywiozłam, chociaż coś:evil_lol:
  16. Ślemy i się martwimy, zwłaszcza tym siusianiem i kupkaniem... bidulek:shake:
  17. Witamy Frodzikową rodzinkę na dogo:) Trzymam kciuki za wyniki badań! Frodzik słoneczko:loveu:bardzo się cieszę, że domek będzie z tobą pisalnikować:)
  18. Frodzik bądź szczęśliwy cudny, maleńki krasnalu:loveu: Oby wszystko było dobrze! Domkowi życzę samych radosnych, wspaniałych chwil z Frodzikiem, to cudowny pies, pokochajcie go, a on na pewno odwzajemni tę miłość swoim serduszkiem:) Hope trzymajcie się, wielkie dzięki za to co zrobiliście dla Frodzika!:) Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że Frodzik żyje:)
  19. [quote name='Hope2']To co Cioteczki...IMPREZKA???:pepsi:[/QUOTE] No ja wiedziałam, że bez procentów się nie obejdzie;)
  20. [quote name='michelle04']Hrabka energia roznosi, zrobić jemu dobrą fotkę na ogrodzie graniczy z cudem, niech no tylko śnieg stopnieje to *wykorzystamy* chłopaka do przekopania grządek :eviltong: [/QUOTE] Nie dość, że z pudla sznupka zrobili to jeszcze chcą wykorzystać:crazyeye:no zgroza:evil_lol: Michelle co z nim zrobiłaś, przecież to trzesący staruszek był, a teraz...:loveu:
  21. [quote name='malawaszka']jeny z połamaną miednicą piesek powinien w klatce siedzieć bo mu się całkiem tam masakra zrobi z miednicą :( mordkę ma sznupkowatą i żałuję strasznie, że nie mam miejsca u siebie :placz:[/QUOTE] No Malawaszka raz mi sie udało sznupka rozpoznać;) Niewątpliwie bardziej sznupek niż pudel. Właśnie też wcześniej pisałam, że powinien mieć bardzo ograniczony ruch...
  22. [quote name='szafra']Trzymamy mocno kciuki![/QUOTE] Trzymamy:)
  23. [quote name='Martika@Aischa']Wstawiłam chłopaka na stronę pudli w potrzebie. .[/QUOTE] Jestem i ja u małego... Jak będzie więcje info o psiaku to jeszcze proszę o wypełnienie metryczki. Przy złamanej miednicy powinien mieć bardzo ograniczony ruch.
  24. Ziemniaczek od czasu do czasu nie zaszkodzi, coś ta mamcia przegina:) Kabelki niekoniecznie... ;)
×
×
  • Create New...