-
Posts
12622 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Energy
-
Postrzelony jamniczek Frodo- JUŻ W DOMU w SZCZECINIE
Energy replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7']Frooooooooodek odezwij się[/QUOTE] O własnie, odezwij się... Brakuje mi informacji o maluchu:shake: -
Afra potrącona przez samochód wróciła do właścicieli
Energy replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę z wieści:) wielkie dzieki :) -
Postrzelony jamniczek Frodo- JUŻ W DOMU w SZCZECINIE
Energy replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Frodziaku a ja znowu o to samo zapytam... Jak dzisiaj siusianie i kupki?:oops: -
Postrzelony jamniczek Frodo- JUŻ W DOMU w SZCZECINIE
Energy replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
No właśnie co tam Frodziaku? -
Postrzelony jamniczek Frodo- JUŻ W DOMU w SZCZECINIE
Energy replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
[quote name='Hope2']Energy:mad: :D Poszukaj kilka str do tyłu-jest i sweterro i kurteczka komandosowa...[/QUOTE] O zabudowę na kuperku pytałam:razz: -
Postrzelony jamniczek Frodo- JUŻ W DOMU w SZCZECINIE
Energy replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
[quote name='Hope2']A! Tu się ukryłeś :D Urosept-to co to? Syropek? Tabletki? Czy jakieś inne licho???? FF[/QUOTE] Tabletki ziołowe, myślę, że jako kontynuacja leczenia by mogły być;) Ale Frodzik nosił takie zabudowane ubranko? Bo mi się wydawało, że nie... -
Postrzelony jamniczek Frodo- JUŻ W DOMU w SZCZECINIE
Energy replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
[quote name='JamniczaRodzina.']Może przyczyna jest body tak bardzo zabudowane. Czy on je nosi ciagle?[/QUOTE] Też mi taka myśl przez głowę przeszła... -
Postrzelony jamniczek Frodo- JUŻ W DOMU w SZCZECINIE
Energy replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
To co się stało :( przecież sikał ... problem był tylko przy kamyczkach, które zatkały cewkę, potem już nie -
Postrzelony jamniczek Frodo- JUŻ W DOMU w SZCZECINIE
Energy replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
A jak z siusianiem? -
Postrzelony jamniczek Frodo- JUŻ W DOMU w SZCZECINIE
Energy replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
[quote name='Hope2']Cioteczki-Frodo dzisiaj był u neurologa i chyba u wczorajszego weta też. Na dzisiaj nie dostał relanium-ma witaminki i dostaje 2 zastrzyki...my nie wiemy jakie. Domek jak znajdzie wolna chwilkę,to napisze coś więcej Tolek i Hades[/QUOTE] No właśnie, właśnie dlatego pytałam... [quote name='Energy']I jakie wieści? A przede wszystkim jak siusianie i kupkanie, bo to mnie najbardziej niepokoi...[/QUOTE] -
No jaki słodziak:) super sznupek z niego:eviltong:
-
Postrzelony jamniczek Frodo- JUŻ W DOMU w SZCZECINIE
Energy replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
[quote name='Frodo Szczeciński'] A jutro ponownie na wizytę do wet...( neurologa), będą pobierać mi krew do badania ( ogólne i pod kątem wątroby i trzustki ). No zobaczymy co oni mi nawymyślają. Teraz idę coś przekąsić i poleniuchować. Do jutra . PA.....;)[/QUOTE] I jakie wieści? A przede wszystkim jak siusianie i kupkanie, bo to mnie najbardziej niepokoi... -
Justysiek w ciąży można stosować rennie.
-
Afra potrącona przez samochód wróciła do właścicieli
Energy replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
Mysza mi chodzi o to, że tak naprawdę sunia może być z bardzo daleka i jej losy są w 99% nie do poznania, niestety. Mogła być wyrzucona, ale też skradziona i wyrzucona, uciec nawet na wyjeździe...itp. zresztą sama wiesz. To jest okropne niestety. A czy udało się ustalić sprawcę potrącenia? -
Afra potrącona przez samochód wróciła do właścicieli
Energy replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
Może szukać poza netem, to bardzo trudny temat:shake: -
[quote name='ona03']Witamu u [B]Lolcia[/B] :loveu: nową fankę :loveu:, miło, że zawitałaś do Nas :), konto to samo, chociaż [B]Nika[/B] trwa na posterunku, reszta to tylko "stewardami" się zajmuje :evil_lol:[/QUOTE] O przepraszam ja się nim nie zajęłam tylko sobie pooglądałam:eviltong: [quote name='togaa'][B]Energy![/B] Ty to widzisz ? Normalnie nas szykanują....! Cenzura jakaś , czy co?[/QUOTE] No właśnie widzę:cool3:Oneczka zazdrości bo se nawet nie pooglądała:diabloti: A mi już nawet piękny widok gdzieś w dal uciekł, bo dopadła mnie jelitówka, buu:placz:czwarty dzień mnie cholera trzyma, chyba sobie przywiozłam, chociaż coś:evil_lol:
-
Postrzelony jamniczek Frodo- JUŻ W DOMU w SZCZECINIE
Energy replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Ślemy i się martwimy, zwłaszcza tym siusianiem i kupkaniem... bidulek:shake: -
Postrzelony jamniczek Frodo- JUŻ W DOMU w SZCZECINIE
Energy replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Witamy Frodzikową rodzinkę na dogo:) Trzymam kciuki za wyniki badań! Frodzik słoneczko:loveu:bardzo się cieszę, że domek będzie z tobą pisalnikować:) -
Postrzelony jamniczek Frodo- JUŻ W DOMU w SZCZECINIE
Energy replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Frodzik bądź szczęśliwy cudny, maleńki krasnalu:loveu: Oby wszystko było dobrze! Domkowi życzę samych radosnych, wspaniałych chwil z Frodzikiem, to cudowny pies, pokochajcie go, a on na pewno odwzajemni tę miłość swoim serduszkiem:) Hope trzymajcie się, wielkie dzięki za to co zrobiliście dla Frodzika!:) Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że Frodzik żyje:) -
Postrzelony jamniczek Frodo- JUŻ W DOMU w SZCZECINIE
Energy replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
[quote name='Hope2']To co Cioteczki...IMPREZKA???:pepsi:[/QUOTE] No ja wiedziałam, że bez procentów się nie obejdzie;) -
[quote name='michelle04']Hrabka energia roznosi, zrobić jemu dobrą fotkę na ogrodzie graniczy z cudem, niech no tylko śnieg stopnieje to *wykorzystamy* chłopaka do przekopania grządek :eviltong: [/QUOTE] Nie dość, że z pudla sznupka zrobili to jeszcze chcą wykorzystać:crazyeye:no zgroza:evil_lol: Michelle co z nim zrobiłaś, przecież to trzesący staruszek był, a teraz...:loveu:
-
Afra potrącona przez samochód wróciła do właścicieli
Energy replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']jeny z połamaną miednicą piesek powinien w klatce siedzieć bo mu się całkiem tam masakra zrobi z miednicą :( mordkę ma sznupkowatą i żałuję strasznie, że nie mam miejsca u siebie :placz:[/QUOTE] No Malawaszka raz mi sie udało sznupka rozpoznać;) Niewątpliwie bardziej sznupek niż pudel. Właśnie też wcześniej pisałam, że powinien mieć bardzo ograniczony ruch... -
[quote name='szafra']Trzymamy mocno kciuki![/QUOTE] Trzymamy:)
-
Afra potrącona przez samochód wróciła do właścicieli
Energy replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
[quote name='Martika@Aischa']Wstawiłam chłopaka na stronę pudli w potrzebie. .[/QUOTE] Jestem i ja u małego... Jak będzie więcje info o psiaku to jeszcze proszę o wypełnienie metryczki. Przy złamanej miednicy powinien mieć bardzo ograniczony ruch. -
Postrzelony jamniczek Frodo- JUŻ W DOMU w SZCZECINIE
Energy replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Ziemniaczek od czasu do czasu nie zaszkodzi, coś ta mamcia przegina:) Kabelki niekoniecznie... ;)