Aspen jest wielkim bystrzakiem!
Ciocia zapisała się do bielskiej Wesołej Łapki na kurs i chodzi tam z Łatkiem a jak wraca do domu, to powtarza lekcje Aspenowi, który łapie wszystko a wiele szybciej niż Łatek i znacznie lepiej zapamiętuje. Aspen ma ogromny potencjał.
Pokazał zęby pani wet i ta stwierdziła, że ma rok najwyżej.
Niestety zdaje sie, że go spędził w najlepszym wypadku w budzie i bity był.
I teraz wszystkiego się boi. To znaczy już coraz mniej. Ale jednak jak jest jakiś nowy bodziec to Aspen wpada w ciężką panikę.
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/445/0d9d217cc32ef33b.jpg[/IMG][/URL]