Witajcie. Długo nas nie było i raczej nie mamy czasu, żeby wchodzić na dogomanię... Zaraz wrzucę kilka zdjęć Ganji. :p
[IMG]http://i30.tinypic.com/2zf0qph.jpg[/IMG]
[IMG]http://i25.tinypic.com/2iasdtt.jpg[/IMG]
[IMG]http://i30.tinypic.com/2u4r2f6.jpg[/IMG]
[IMG]http://i26.tinypic.com/2njhyky.jpg[/IMG]
[IMG]http://i31.tinypic.com/2irvwhz.jpg[/IMG]