-
Posts
1134 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga&Ganja
-
Witam się! Przyszłam tu z miłości do seterków! :loveu: Są prześliczne... :):)
-
O, i tak wygląda o wiele lepiej! :D
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[B]Castelamb[/B],no to powodzenia. ;]
-
Jakoś według mnie psują jakość zdjęcia. ;)
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Odkopałam Waszą galerię! Wracać, ale już! :)
-
[B]Castelamb[/B], zamierzasz przeglądać wszystkie 1734 stron? :evil_lol:
-
[quote name='dOgLoV']Ale sliczniaste to lozeczko i jaka podusia w krztalcie kosteczki :loveu: tylko Ganja jakas taka ejszcze niepewna w nim :lol:[/QUOTE] No w końcu ktoś to zauważył... Na samym początku nie była przekonana do niego, a później rozwalała się w nim, jak jakaś wariatka! :D :evil_lol: GLANY SĄ BOSKIE! :loveu:
-
On tu ma świetną minę! :loveu: [url]http://lh4.ggpht.com/_vXP5Ntf2E7E/S8iFnJMP_zI/AAAAAAAAKGI/XPZa0oYpitE/s512/DSC00682.JPG[/url]
-
Fajne zdjęcia... :) Tylko szkoda, że taką ramkę robisz. Byłyby efektywniejsze, gdyby tej ramki nie było. :)
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[quote name='CelesteLamb']Ile mały ma lat?[/QUOTE] Strona wstecz. ;)
-
To zdjęcie jest boskie! :evil_lol: [url]http://img526.imageshack.us/img526/8286/dsc02374i.jpg[/url]
-
[quote name='WeronikaM']super legowisko :D buty hehe :D :D[/QUOTE] Miałaś napisać, że buty też super! :evil_lol:
-
Alicja, nie pozbawiaj nas widoku tego Przystojniaka! :D:evil_lol:
- 78403 replies
-
No to super! Ganja tak samo... Czasami wydaje mi się, że zdziecinniała na starość... ;)
-
O, już dziadziuś taki... Ale on siwy już... Moja ma 14 i ma lekko siwy pysiol. ;)
-
No to nie wyjaśniła sprawy z modami?
-
Szkoda, że drzewo jest na tym zdjęciu, bo wszystko przewala się na jedną stronę... ;) Daj gitarrrrrrrrrrrrrrrrrę! :evil_lol:
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Super urodziny! :D [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/new_birthday.gif[/IMG]
-
Śliczna nasza Dianka! Nie, dawaj teraz fotki! :)
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
SNOOPY - łaciate przygody agilitowo-sztuczkowe :D
Aga&Ganja replied to Zuzia&Snoopy's topic in Foto Blogi
Nie wiem, naprawdę nie wiem... Nie widziałam jeszcze takiego beagla z taką plamą... ;) Ale pysk ma naprawdę dobry. :) -
Ok. Ile on ma już lat? ;)
-
A tu co się znowu dzieje?!
-
SNOOPY - łaciate przygody agilitowo-sztuczkowe :D
Aga&Ganja replied to Zuzia&Snoopy's topic in Foto Blogi
A to nie wiem... Obwódki ma, ale plamę ma tylko taką na oku... Pysk ogólnie ma dobry, uszy też. Z pyska wygląda na takiego rasowego... ale może to na serio tylko po prostu taka plama na oku. Nie wiem, czy to jest wada. ;)