Jump to content
Dogomania

Aga&Ganja

Members
  • Posts

    1134
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Aga&Ganja

  1. Witam się! Przyszłam tu z miłości do seterków! :loveu: Są prześliczne... :):)
  2. Aga&Ganja

    Diana :)

    O, i tak wygląda o wiele lepiej! :D
  3. [B]Castelamb[/B],no to powodzenia. ;]
  4. Niech Bellcia wraca do siebie! :) Ty masz dużo świetnych pomysłów. Na pewno coś wymyślisz. :)
  5. Aga&Ganja

    Diana :)

    Jakoś według mnie psują jakość zdjęcia. ;)
  6. Odkopałam Waszą galerię! Wracać, ale już! :)
  7. [B]Castelamb[/B], zamierzasz przeglądać wszystkie 1734 stron? :evil_lol:
  8. [quote name='dOgLoV']Ale sliczniaste to lozeczko i jaka podusia w krztalcie kosteczki :loveu: tylko Ganja jakas taka ejszcze niepewna w nim :lol:[/QUOTE] No w końcu ktoś to zauważył... Na samym początku nie była przekonana do niego, a później rozwalała się w nim, jak jakaś wariatka! :D :evil_lol: GLANY SĄ BOSKIE! :loveu:
  9. Aga&Ganja

    Duffel

    On tu ma świetną minę! :loveu: [url]http://lh4.ggpht.com/_vXP5Ntf2E7E/S8iFnJMP_zI/AAAAAAAAKGI/XPZa0oYpitE/s512/DSC00682.JPG[/url]
  10. Aga&Ganja

    Diana :)

    Fajne zdjęcia... :) Tylko szkoda, że taką ramkę robisz. Byłyby efektywniejsze, gdyby tej ramki nie było. :)
  11. [quote name='CelesteLamb']Ile mały ma lat?[/QUOTE] Strona wstecz. ;)
  12. To zdjęcie jest boskie! :evil_lol: [url]http://img526.imageshack.us/img526/8286/dsc02374i.jpg[/url]
  13. [quote name='WeronikaM']super legowisko :D buty hehe :D :D[/QUOTE] Miałaś napisać, że buty też super! :evil_lol:
  14. [url]http://i250.photobucket.com/albums/gg245/anitaaa93/azotania143.jpg[/url] Jakieś GANGSTA! :evil_lol:
  15. No to super! Ganja tak samo... Czasami wydaje mi się, że zdziecinniała na starość... ;)
  16. O, już dziadziuś taki... Ale on siwy już... Moja ma 14 i ma lekko siwy pysiol. ;)
  17. No to nie wyjaśniła sprawy z modami?
  18. Aga&Ganja

    Diana :)

    Szkoda, że drzewo jest na tym zdjęciu, bo wszystko przewala się na jedną stronę... ;) Daj gitarrrrrrrrrrrrrrrrrę! :evil_lol:
  19. Super urodziny! :D [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/new_birthday.gif[/IMG]
  20. Aga&Ganja

    Diana :)

    Śliczna nasza Dianka! Nie, dawaj teraz fotki! :)
  21. Nie wiem, naprawdę nie wiem... Nie widziałam jeszcze takiego beagla z taką plamą... ;) Ale pysk ma naprawdę dobry. :)
  22. Ok. Ile on ma już lat? ;)
  23. A tu co się znowu dzieje?!
  24. A to nie wiem... Obwódki ma, ale plamę ma tylko taką na oku... Pysk ogólnie ma dobry, uszy też. Z pyska wygląda na takiego rasowego... ale może to na serio tylko po prostu taka plama na oku. Nie wiem, czy to jest wada. ;)
×
×
  • Create New...