-
Posts
2593 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Baski_Kropka
-
Trzymacie się na DGM widzę :D Co u Was słychać? Jak wam życie mija? U nas to sie zmienia wszystko jak w kalejdoskopie. Od Kwietnia nie ma już z nami kiciusia.. a Baski też sie troche starzeje, z zewnątrz nie widać jak zwykle pytają "Ile ona ma miesięy?" (to nic że ON ma prawie 9 lat:P) I tak się kręci pomału...
-
Haszczak Baski, rasowa kundelka Kropka i koci rezydent Bagir
Baski_Kropka replied to Baski_Kropka's topic in Galeria
Dawno mnie tu nie było. Bagirek od kwietnia jest już za tęczowym mostem. Dopadła go wielonarządowa nie wydolność... nerki przedewszystkim. Walczyliśmy ale niestety trzeba było ulżyć jego cierpieniom. Teraz nasza kicia czówa nad nami z lepszego miejsce :) Kropka jak zwykle zdrowa rozszczekana i skacząca :) A Baskiemu troche zdrowie szwankuje, ale działamy i mam nadzieje, że będzie poprawa :) -
Jeśli cos zobaczę czegoś się dowiem odezwę się z info. Zaznaczam wątek.
-
Ja się z dziką chęcią umwie na spacer! Tylko jakoś trzeba by się było zorganizować kurcze. Problem polega na tym, że ja studuje zaocznie i pracuje i wolne mam dni w tygodniu. Wolne mam jutro tj. 14.01.2013 potem, 17.01, 21.01, 29.01, 31.01. Mogę gdzieś podjechać, sama chętnie jeżdżę, jesl szofer TZ ma ochotę nam potowarzyszyć do lasow pod olsztyn, ale nie do sameg olsztyna tylko zaraz za czewe na trasie do olsztyna, a tak pozatym to w okolicach czewy dotre wszędzie gdzie autobus lub tramwaj mnie zawizie. Niech stracę, nie lubei tego robić ale podam swoj numer :P i niech sie ktoś odezwie jesli znajdzie czas i chęc w podanych wyżej dniach 500 247 726 :P Aktualnie mam na stanie obydwa moje stwory, bo mama choruje i Kropką sie nie zaopiekuje na razie. Więc jest niepowtarzalna okazja na poznanie obu moich stworow :P
- 83 replies
-
- częstochowa
- czewa
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Znalezione dwa psy wyżeł włoski brecco italiano lub w typie
Baski_Kropka replied to złoty's topic in Bracco italiano
Nie znam się na rasie, ale moga to rwniez być psy myliwskie. Teraz jest sezon polowa, mogły sę zapędzic gdzieś i zgubić. Wiem, bo trenując wlesie z psami spotkałam ostatnio myśliwych. W prawdzie okolice Katowic Tychw, ale teraz własnie jest sezon i sa organizowanepolowania i nie tylko. Wiem, że wielu tutaj ludzi nie popiera myślistwa, ale jednak warto odezwac się do takich stowarzyszen w okolicach czy ktoś tych psow nie szuka. -
Witamy na forum! ;) No i pozdrawiamy Częstochowianina :P A może być coś napisał o sobie i psie w jakim jesteście wieku co lubicie robić :P?
- 13 replies
-
- częstochowa
- jerry lee
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Haszczak Baski, rasowa kundelka Kropka i koci rezydent Bagir
Baski_Kropka replied to Baski_Kropka's topic in Galeria
Jestem wielki, jestem BASKI :D [IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/581615_437491719619351_1563933947_n.jpg[/IMG] Wkrótce, tylko troszke poprzycinam wrzucę filmik. Kropka była u mnie na dłuższy weekend i szalały dwa rozrabiaki ^^ -
Haszczak Baski, rasowa kundelka Kropka i koci rezydent Bagir
Baski_Kropka replied to Baski_Kropka's topic in Galeria
A witamy! Rzadko tutaj bywam, ale mam kilka nowych zdjęć :) Jesienny spacerek, bo dzisiaj ciepło i cudownie na zewnątrz ^^ [IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/223376_437490589619464_187989977_n.jpg[/IMG] Haszczak w chaszczach :D [IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/60587_437490786286111_2094603594_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/2088_437490992952757_268299615_n.jpg[/IMG] Pan i władca pobliskich łąk :D [IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/429212_437491509619372_306336591_n.jpg[/IMG] No i uroczo twarzowo na niebieskim nieba tle :) [IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/577081_437491629619360_1478660887_n.jpg[/IMG] -
Heeeej Giniasci! Co tam u was słychać!?
-
Ale macie grubasy!! Mój Baski waży 21 do 22 jak sobie dobrze poje ;P Ale on to nie jest za duży nie mierzyłam go chyba nigdy ale to dzisiaj zrobię, myślę że będzie miał z 55 do 56 w kłębie. A że tak zapytam, skąd ty tą Barsę wytrzasnęłaś? To jakoś psisko po sąsiedzku? A co do aportowania to mój hasior, jak nigdy szczególnie zabawkami nie wykazywał zainteresowania to tak od kilku miesięcy namiętnie aportuje piłkę, ale musi być koniecznie piszcząca, a przynajmniej kiedyś musiała piszczeć :P
-
[quote name='sunshine']Wredny:P A nie obcinasz pazurów Bagirowi?[/QUOTE] Obcinam obcinam mu pazurki, ale pohałasować drapiąc lubi, taki nawyk już... ;)
-
Suuuper, że mama się ugięła ;P Ale na drapanie firanek i łażenie po stołach się przygotujcie ;P I skuście się na zrealizowanie porad koleżanki o drapaku i innych takich lepiej uczyć od małego, bo nasz zbir drzwi nam obdrapywał, dopóki były jeszcze takie w tapicerce... potem przeniósł pazury na kanapę... niestety żaden drapak nie zastąpi mu krzeseł tapczanu i tym podobnych mebli ;P Czym skorupka za młodu nasiąknie tymna starość trąci PAMIĘTAJ! :D Mój Baski raczej by się nie opiekował... prędzej zamęczył by maleństwo jak kot mysz...;/ u nas w wypadku chęci posiadania kota, musiała bym sobie wziąć jakiegoś gryfnego młodziaka co to by psu pokazał gdzie jego miejsce w razie potrzeby :P Baski jet okrutnikiem i krzywdy nie robi ale zamęczyć psychicznie potrafi...
-
Jak to się stało, że macie kota:D?? Nie potrafie przez to przebrnąć... Co do KŁAMANIA mamy :P że kota da sie nauczyć ne ichodzić po stołąch i szafkach,,, to owszem wykonalne, ale jak nei ma się psa :D wiem coś o tym haha ;P Mój kot puki psów nei było w domu poruszał się po podłodze, teraz odkąd są psy porusza się drogą powietrzną czyli szafkami i stołami ;P A jedzenie ma na lodówce w miskach haha także cyrk na kółkach :D
-
Z całym szacunkiem, ale trener który mówi, że masz tylko spaniela to kiepski trener, ja na prawde tak bym o nim myślała ;P Super, czekamy na jakieś fotorelacje z obszernym opisem! Możesz coś opowiedzieć o tych obozach boja to w ogóle się na tym nie znam... :P Są też obozy dla staruchów 22+?? :P hehe
-
Obcy vs Predator czyli galeria Miczelskiego i Cekińskiego
Baski_Kropka replied to rashelek's topic in Galeria
Oj my tez tylko rano bylismy na 15 minut, po południu zaraz po ulewie, i wieczorem godzinny koło 22 bedzie, a tak to psisko cąły dzień pod murkiem w cieniu na ogrodzie albo w domu... nie wspomnę o sobie bo gdybym mogła to siedziała bym pod zimnym prysznicem co 30 minut ;P -
Ja poczytałam trochę opinii na temat weterynarzy w Czewie i troszkę się obawiam isć gdziekolwiek z poważniejszym przypadkiem :/ Szczepienia szczepieniami... Chyba pozostanę przy swoim wecie w Tychach... i tak tam jestem bardzo czesto...
- 3 replies
-
- częstochowa
- częstochowie
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
2 sierpnia mam wolne ale rano jade na rozmowe o prace, mam wolne również 06.08 wiec chętnie sie na spacer wybierzemy z rana jeśli będziecie mieli czas tego 6.08 albo 02.08 ale po południu :P do poraja pociągiem podjade potem można się przy zaporze spotkać jako punkt strategiczny :P
- 83 replies
-
- częstochowa
- czewa
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Haszczak Baski, rasowa kundelka Kropka i koci rezydent Bagir
Baski_Kropka replied to Baski_Kropka's topic in Galeria
No taaak gorzej, że szczęśliwy brudny pies ostatnio złapał pchły!! :/ ;D Dzień dobry! :D -
[quote name='Yoana']Do "kanionu" nie dotarłyśmy- niedługo będziemy do Ciebie zwracać się z pytaniem dokąd na spacer :D A jak tam poszukiwanie pracy? Udało się coś znaleźć?[/QUOTE] No pracę znalazłam w końcu! parę dni po przeprowadzce do Czewy znalazłam z dnia na dzień można powiedzieć! Ale zajęcie już jakieś mam :D [quote name='Shetanka']Hej ja też z Częstochowy i na spacerek chętna z moimi głupkami, planujecie coś ? :D[/QUOTE] DGM to chyba kipepski emiejsce żeby sie na spacer umówić bo rożnie tu bywamy, może się na PRV wymieńmy numerami :) Ja chętnie na spacery fakt że różnie pracuje ale na pewno uda się dogadać!;) [quote name='Laraa']Witam, ja też z moim goldenkiem chętnie wybiore się na spacerek;] tylko kiedy???[/QUOTE] Takjak wyżej.. jakiś inny środek komunikacji.. może mailowy albo telefoniczny tak...jakoś by było lepiej?? [quote name='Shetanka']Może by się znaleźli chętni na przyszły weekend? Mi pasuje sobota po południu lub niedziela. Do miejsca się dostosuję.[/QUOTE] Powtórze, ze zemną to najlepiej mailowo i telefonicznie bo to jednyne miejsca które sprawdzam bardzo regularnie :D [quote name='cockermaister']A chętny ktoś na spacer do Poraja ?? ja niestety nie będę miała czym dojechać do częstochowy :([/QUOTE] Jak będę miałą dzień wolny to mogę z Baskim do poraja podjechać, ale raczej nie w upały 30C chyba że godziny poranne. Raz byłam i fajnie mu się zasówało po wodzie razem z Panią :P Ale wtedy jezioro było czyściutkiem teraz to nei wiem jak :) [quote name='Laraa']może być przyszły weekend, jeżeli pogoda dopisze;] a co do Poraja to trochę daleko;p chociaż nie powiem czasem tam bywam z moją psiną;p[/QUOTE] Ja w Poraju byłam raz, od strony tego miejsca gdzie jest piasme i troche dalej, ale mniemam że pewnie jest tam lepsze miejsce do spacerowania? [quote name='Shetanka']Hmm nie wiem czy będę miała się jak dostać, pociągiem z dwoma psami niestety nie wolno, a PKSem to wolę nie ryzykować..[/QUOTE] [quote name='DziQska']Ponawiam pytanie, czy są chętni na spacer w najbliższym czasie?[/QUOTE] Ja jestem chetna jak tylko będę miała wolne albo wcześniej skończe robote :D [quote name='cockermaister']W częstochowie ?? a ktoś chętny na spacer w Poraju ??[/QUOTE] j/w [quote name='Yoana']WAKACJE ! :loveu: Ja niestety jestem poza regionem :lol:, ale może znajdą się chętni.[/QUOTE] no tak... :D Podaję maila swojego, można do mnie pisać na [email][email protected][/email] sprawdzam zazwyczaj rano i wieczorem wiec powinnam odpisać w miarę sprawnie ;P To z jakimś małym wyprzedzeniem da się dogadać. :)
- 83 replies
-
- częstochowa
- czewa
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Haszczak Baski, rasowa kundelka Kropka i koci rezydent Bagir
Baski_Kropka replied to Baski_Kropka's topic in Galeria
[quote name='rashelek']No nareszcie jakieś zdjęcia!!! Co tam u was słychać? :)[/QUOTE] Noooo sesja była ale sie skończyła, potem przeprowadzka z Tychów do Częstochowy, a teraz no cóż... pracuje wędruje po zaroślach Częstochowy i szaleje z mężczyzną moim i psem :P [quote name='Fantowa']Witamy się po raz pierwszy ;) [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-atVkka6bbK8/T7dF4OA5U5I/AAAAAAAAKT0/HPt-YhFseD0/s800/DSC_0092.JPG[/URL] uwielbiam to zdjęcie! :loveu:[/QUOTE] Witamy serdecznie! No zdjecia faktycznie genialne. On biedny przez 15 minut nie wiedział jak się do tej kości zbrać, chcial wykopać dziure w panelach żeby było mu łątwiej, ale niestety się nie udało. Panimu przykróciłą ten nikczemny plan :D [quote name='Merenwen']O, żyjecie :D.[/QUOTE] No pewnie! Mamy się całkiem dobrze, ale czasu nam szkoda na komputeryzacje! :D [quote name='sunshine'][URL]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/389122_403993422969181_1102123765_n.jpg[/URL] hehehe Basior piękny, ale mistrzowie drugiego planu to mistrzowie;p[/QUOTE] Hehe noo cóż... drugi plan to drugi plan :D [QUOTE][URL="https://lh3.googleusercontent.com/-8B6VmTUJcdI/T7dFuLYryCI/AAAAAAAAKSE/DRo8_53BlUM/s800/DSC_0078.JPG"]ttps://lh3.googleusercontent.com/-8...0/DSC_0078.JPG[/URL] [COLOR=#000000]Łoł, jak gremlinek ze zdobyczą [/COLOR][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] [URL="https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/323236_403993432969180_1400513422_o.jpg"]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net...00513422_o.jpg[/URL] [COLOR=#000000]Nie ma to jak szalony haszczak [/COLOR][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/love.gif[/IMG] [/QUOTE] Kropka zdecydowabie lepiej radziła sobie z tą kością niż baski, zresztą widać jakie miał przerażone oczy za pierwszym podejściem :D A Haszczak, no szaleje i to ogromnie, teraz ma kawałek podwórka, to jak się nakręci to nie ma końca szaleństwom! [QUOTE][URL="https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/389122_403993422969181_1102123765_n.jpg"]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net...02123765_n.jpg[/URL][COLOR=#000000] Dumny ze swej zdobyczy [/COLOR][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/eviltongue.gif[/IMG][COLOR=#000000] [/COLOR] [COLOR=#000000]Jaki on czysty [/COLOR][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/cool3.gif[/IMG] [/QUOTE] Teraz już ni ejest taki czysty, jednak mieszkając w bloku było inaczej, teraz połowe dnia uskutecznie panierowanie się w trawie i ziemi i nie wygląda już tak zjawiskowo :P -
Obcy vs Predator czyli galeria Miczelskiego i Cekińskiego
Baski_Kropka replied to rashelek's topic in Galeria
[quote name='rashelek']Jeśli chodzi o Wartę, to ładnie jest za Galerią i potem wzdłuż rzeki. Trudno mi wytłumaczyć jak to, bo byliśmy tylko raz a ja mam taką orientację w terenie, że gubię się w autobusie ;) Gdzieś powinny być zdjęcia tu, pewnie w okolicach lutego może później, to może rozpoznasz teren :lol: Bałtyk to staw rybny, jest odgrodzony teraz kawałek na kąpielisko. Trzeba na gliniarzy i SM uważać ;) Za Jasną Górą, od stronu campingu Oleńka. Wpisz sobie w gugl maps Park Lisiniec i powinno Ci pokazać. Haha to witam w tym "pięknym" mieście, chyba powinnam Ci już współczuć :evil_lol: Ale chociaż na spacerowe miejsca nie będziesz narzekać ;) Na Stradomiu mieszkałam dawno temu (10 lat, szlag) i bardzo miło wspominam. Dzielnica cicha, spokojna, ze Szkołą Straży Miejskiej :loveu: :lol:, tylko troche problem z dojazdem jest, bo niby blisko ale jednak zadupie ;) Co do miejsc spacerowych tam, to niestety nie pomogę, bo nie pamiętam już okolic i w sumie mało tam łaziłam. Na spacer jak najbardziej, tylko nie wiem, jaka może być reakcja. Mika niby do większych psów jest ok, ale ma zmiany w mózgu, a Cekin jest w najgorszym etapie psiego życia i trudno przewidzieć, co zrobi. No i teraz temperatura daje ostro popalić, więc może poczekajmy, aż się troche ochłodzi? [/QUOTE] Nooo to za Galerią w górę Warty to właśnie tam gdzie my się szwendaliśmy, tam tylko problem z cieniem, bo wszystkie drzewa powycinali! :/ Nad Bałtykiem pewnie byłam, bo się tam szwendałam ale nie wiem który to dokładnie bo tam ten staw to chyba nie jeden? ;P Baski jak go jakaś Pannica nie lubi to wcale sobie jej ujadaniem głowy nie zawraca tylko zajmuje się swoim, ewentualnie jak co któraś sztuka wpadnie mu w oko (bo on lubi twarde babki) bo zaciesza i kręci kółka i bączki na ile smyczy my wystarczy. Generalnie pies pacyfista. Jest tak zrównoważony i ogarięty, że trudno o bójke z tym psem :P Na razie z mieszkania tutaj na Stradomiu jestem zadowolona ^^ Chociaż juz od tygodnia nie mam tyle czasu ile bym chciała, bo prace zaczęłam. w Atlanticu w Jurajskiej pracuje ^^ Musze teraz przejrzeć kolejne wasze wpisy bo zatrzymałam sie tutaj hehe ;P -
[quote name='Molowe']ja w sumie powiem Ci,że nie wiem najbliżej niby Kraków ale zobaczymy :) a no właśnie moje marzenie bo ja od urodzenia w bloku mieszkam ale jak już będę tym znanym zasłużonym kochanym przez wszystkich weterynarzem:diabloti: to sobie odbije i torek walne sobie w ogródku ^^ tylko jeszcze męża,który też psy lubi trzeba znaleźć :P[/QUOTE] HA! taki co to psy lubi to może nie trudno! Bo mój też lubi... ale w ilości szt. 1! Chciałam drugiego hasioka to kategorycznie nie nie nie nie ma mowy :/ Ale mam czas, popracuje nad nim urobie go :D Warunkiem jest właśnie własny dom duży ogród, a najlepiej teeeeren ogrodzony, żeby to to po sypialni nie łąziło haha ;P Ja się na podyplomowe wybieram do warszawy studia, albo pies w społeczeństwie - hodowla i zachowanie albo na żywienie i pielęgnacje zwierząt towarzyszących, chociaż ten akurat kierowany głównie do absolwentów zootechniki :P Jak tam już po wakacjach!?
-
Haszczak Baski, rasowa kundelka Kropka i koci rezydent Bagir
Baski_Kropka replied to Baski_Kropka's topic in Galeria
[IMG]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/389122_403993422969181_1102123765_n.jpg[/IMG] Aportujący husky! ^^ [IMG]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/323236_403993432969180_1400513422_o.jpg[/IMG] moooja mojaa -
Obcy vs Predator czyli galeria Miczelskiego i Cekińskiego
Baski_Kropka replied to rashelek's topic in Galeria
Ja nad Wartę chodziłam koło terenów przemysłowych, polontex było widać itp.. a jest jakieś fajniejsze miejsce nad rzeką?? A ten Bałtyk to jets jezioro prawda?? Gdzie ono mniej więcej jest :D? :P Ja od Soboty Częstochowianka będę ;P Na Stradomiu zamieszkamy w domku, ale okolic to tamwcale nie znam.. ale jak na mapie patrzałam to jest troche otwartej przestrzeni więc moze będzie gdzie się szwendać :P Zdjęć więcej! Ja na spacerki chodze o 19.00 az do 21 i później jestem... -
Gratulujemy dostania się na wymarzony kierunek! Ja o weterynarii zamarzyłam troszkę za późno bo pod koniec technikum i szczęście w nieszczęściu studiuje grafikę :P Ale dobrze dobrze studiuj ucz się bądź wetem z powołaniem :D Ja na przyszłą wiosnę jadę na kursy trenerskie do wesołej łapki za to :D No i mogę powiedzieć, że od soboty oficjalnie będę Częstochowianką. Na Stradomiu zamieszkamy w domku :) Mam nadzieje, że w końcu nas zaprosicie na spacer!! :P Ta twoja dziewuszka ma tak czarujące spojrzenie, po prostu utonąć się da... :)